کفاشيان هم مي خواهد قرارداد کروش را تمديد کند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: کفاشيان هم مي خواهد قرارداد کروش را تمديد کند

نام واقعی
    امیرحسین
    استاتوس
    پـــــــــــرســـــــــپولــــــــیــــس
    شغل و حرفه
    فوتبالیست(هافبک)
    بازیکن محبوب
    Payam Sadeghian
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 542 بار در 135 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

کفاشيان هم مي خواهد قرارداد کروش را تمديد کند

مهدي تاج نايب رئيس دوم فدراسيون فوتبال به عکس همه دعواهاي گذشته حالا يکي از موافقان اصلي حفظ کارلوس کروش است.

مهدي تاج ، نايب رئيس دوم فدراسيون فوتبال و رئيس سازمان ليگ در گفت و گو با خبرآنلاين مي گويد کاري کرده که بازي هاي سال بعد ليگ برتر به شدت پول کمتري از بودجه بيت المال هزينه کند. اتفاقات مديريتي در باشگاه راه آهن بهانه مناسبي بود براي طرح اين سئوال از ريس سازمان ليگ برتر. اينکه آيا تيمي مي تواند با مالکين گمنام در ليگ حاضر باشد؟ که او در اين باره پاسخ داد:« البته مالکين استيلي را به عنوان نماينده شان معرفي کردند و الان مشخص است که او اسمش در راس قرار گرفته. البته هر کسي که در اين تيم سمت داشته باشد ديگر نمي تواند در تيم ديگري مثلا پرسپوليس مسئوليت داشته باشد. من اين ماجرا را خيلي شفاف به آقاي امير خادم هم که نماينده وزير در بحث خصوصي سازي باشگاه ها هستند گفتم ، ايشان هم پذيرفتند. قرار شد اين مشکل از سوي آقاي استيلي حل شود که شنيدم انگار ايشان از پرسپوليس جدا شدند.» او درباره اينکه گمانه زني ها نشان از اين دارد که مالکين پشت پرده پرسپوليس اعضاي هيات مديره پرسپوليس و در راس شان حميدرضا سياسي هستند هم گفت:«در اين باره قانون منعي ايجاد نکرده که يک نفر اسپانسر يا مالک دو تيم باشد. يا مالک تيمي باشد و از تيم ديگري در مقام اسپانسر حمايت کند. ايراد وقتي است که مديران يک تيم در تيمي ديگر نقش اجرايي داشته باشند. در اين صورت است که کنفدراسيون خيلي حساس مي شود.»

او سپس درباره سقف بودجه باشگاه ها و شرايط اجرايش مي پردازد و مي گويد:« ما ليگ را از نهم مرداد آغاز مي کنيم و اميدواريم که امسال ليگ بهتري داشته باشيم.با قانون جوانگرايي توانستيم تيم ها را به سمت استفاده از بازيکنان زير 23 سال سوق بدهيم. وقتي مربي 15 بازيکن بزرگسال دارد ، نمي تواند 30 بازي ليگ و چند بازي حذفي را با اين تعداد بازيکن تمام کند پس ناچار است تا از بازيکنان جوانش هم استفاده کند و اين يک سرمايه بزرگ براي فوتبال مان است چون آتيه سازي به همراه مي آورد. ما البته با اين جوانسازي ليگ قيمت ها را هم شکستيم. همچنين سقف بودجه تيم ها که به اجرايش پايبند شده اند ، سبب مي شود تا امسال به ميزان چشمگيري کاهش بودجه در فوتبال مان داشته باشيم. هر سال مد شده بود که 30 درصد هزينه هاي فوتبال بالا مي رفت اما با تلاشي که داشتيم ، توانستيم تورم 30 درصدي را مهار کنيم و با اين جوانگرايي ها ، 15 درصد هم هزينه هاي تيمداري سال قبل را کاهش بدهيم . اين دستاوردي بزرگ است.»
    او سپس با سئوال هاي ما از ماجراي کروش روبرو شد. اينکه فدراسيوني ها نمي خواهند کروش در فوتبال ايران بماند و قرار نيست قراردادش تمديد شود. نايب رئيس دوم کفاشيان اما اين فرضيه را به کلي رد کرد و گفت:« اصلا اين طور نيست. من که خودم به شدت اصرار دارم او بايد بماند. مي دانم که الان جو طوري است که علي کفاشيان هم همين خواست را دارد اما بايد مذاکرات طوري پيش برود که امکان توافق و تمديد قرارداد باشد. »
    تاج که سال قبل بارها با کروش درگير شده بود ، مي گويد:« اگر به حرف هاي او دقيق دقت کنيم مي بينيم همه خواسته هايش براي پيشرفت فوتبال است. او راست مي گويد ما بايد به جايي برسيم که برنامه يکسال مان را از همان شروع ليگ بدانيم. من و کروشبا گفت و گو به نتيحه خوبي با هم رسيديم. به نظرم ديگر دلخوري ها هم با گفت و گو حل مي شود. با مذاکره هم مي شود از کروش تخفيف گرفت و اين ماجرا را حل کرد.»
    اما اين مشکل که کفاشيان شخصا راصي به ماندن سرمربي تيمش نيست را چطور مي شود حل کرد؟ او در اين باره مي گويد:« اين طور که مي گوييد نيست. خود کفاشيان به من گفت مي خواهد کروش در تيم بماند و تمام تلاشش را در اين باره انحام مي دهد. بالاخره هدف همه ما موفقيت تيم ملي در جام جهاني است. ممکن است بين کفاشيان و کروش دلخوري هم باشد اما وقتي دو طرف مي توانند بنشينند و رودررودر اين باره با هم حرف بزنند که ديگر مشکلي نيست. اختلاف براي حل کردن است. با هم حرف مي زنند و مشکلات به مرور حل مي شوند . بعد هم درباره آينده تصميم مي گيرند. به نظرمن که نگه داشتن کروش در اين شرايط بهترين تصميم فدراسيون است. من در اين باره با خود کفاشيان هم حرف زدم و او هم اين حرف هايم را قبول داشت و گفت همه تلاشش را براي ماندن کروش مي کند.»

سرت را بالا بگیر قهرمان
    تو در قلب میلیون ها پرسپولیسی خانه داری
    ما باهات خدا حافظی نمیکنیم شیر مرد پرسپولیس امیدواریم هرچه زود تر به نیمکت پرسپولیس بر گردی
    این نیمکت فقط به تکیه های تو عادت دارد
    این هواداران دلشان با تو خوش است
    درفشی فر بی تو و فریاد های تو سوت و کور است

استادیوم آزادی دلش را به فریاد های تو خوش کرده بود

ما منتظرتــــــــ برگشتنت میمانیم
    پرسپولیس منتظر برگشتنت میماند

تا زمانی که برگردی شعار "عــــــلــــــی دایــی"در ورزشگاه سرمیدهیم

حمایتت میکنیم قهرمان

2. 3 کاربر مقابل از امیرمهدی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (30th June 2014), Rahim (30th June 2014), ShAh!N (30th June 2014)