توضیح نکونام درباره گل مسی: من اشتباه کردم اما ۲ نفر دیگر هم بودند/ گلی زده نمی شود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: توضیح نکونام درباره گل مسی: من اشتباه کردم اما ۲ نفر دیگر هم بودند/ گلی زده نمی شود

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

توضیح نکونام درباره گل مسی: من اشتباه کردم اما ۲ نفر دیگر هم بودند/ گلی زده نمی شود

در حال حاضر مخاطبان عادی و حرفهای فوتبال در قیسبوک و شبکههای اجتماعی مشغول نظردادن درباره حرفهای نکو هستند

آیاسپورت ـ امشب شب جواد نکونام کاپیتان تیمملی ایران بود. بازیکن سابق تیمهای اوساسونا و استقلال که نقش مهمی در موفقیت تیمملی در جامجهانی داشت.
    به گزارش آی اسپورت، جواد که پس از یک معرفی پروپیمان توسط برنامه حرفهایش را با توضیح درباره عملکردش در جامجهانی آغاز کرد و گفت: اینکه من دوندگی زیادی در این تورنمنت داشتم برای اینکه بیشتر در کارهای دفاعی مشارکت داشتم و وقتی شما در دفاع باشید اساسا باید تحرک بیشتری داشته باشید.
    نکونام سپس در مورد شرایط تیم سال ۲۰۱۴ و مربیگری کارلوس کیروش صحبت کرد و با ستایش از این مربی تاکید کرد که همه بازیکنان دوست داشتن جانشان را برای این مربی بدهند. نکونام گفت: تیم سال ۲۰۱۴ تیمترین، تیمی بود که من در آن بازی کردم. البته ما در بازیهای آسیایی بوسان ۲۰۰۲ هم تیم خیلی خوب و یکدستی داشتیم و آنجا هم نتیجهاش را گرفتیم. اما من خودم فکر می کنم این تیم از همه تیمهایی که در آن بازی کردم هماهنگتر و یکدستتر بوده. ما در مسابقات انتخابی جامجهانی اگر نگاه کنید وقتی قوچاننژاد گل را به کره زد همه نیمکت داخل زمین ریختند و همین مسئله از دلایل نتیجه گیری ما در این تورنمنت بود. البته آقای کیروش نقش زیادی در این ماجرا داشت و به نظر من فدراسیون باید تلاش خودش را بکند تا این مربی را حفظ کند. ایشان کاری کرد که همه تیم حتی تدارکات و ماساژور هم با احترام کامل با او برخورد کنند و حتی وقتی آخر بازی بوسنی با ما جلسه داشت آدمهای کنار تیم گریه میکردند.
    نکونام درباره گلی که ایران از آرژانتین دریافت کرد به دفاع از خود پرداخت و آن گل را حاصل مجموعهای از اشتباهات تیمی دانست و البته یادش نرفت که خودش را هم بابت این خطا کمی تا قسمتی سرزنش کند نکونام گفت: بله من آن دریبل را زدم و توپ را لو دادم اما بعدا فیلم بازی را به دقت تماشا کردم و حتی با آقای کیروش هم در این زمینه صحبت کردم. موضوع این بود که وقتی من توپ را لو دادم توپ به جای دیگری رفت و بعد از چند ثانیه وقفه به سمت دروازه ما آمد و بازی از یک سمت دیگر شروع شد و دو بازیکن دیگر هم در آن لحظه می توانستند با عملکردشان مانع از گلزنی مسی شوند. اما گل مسی استثنایی بود و شاید نمی شد جلوی او را گرفت ضمن اینکه فوتبال بازی اشتباهات است. وقتی که تیمی گل می خورد یک تیم اشتباه کرده نه یک فرد. بنابراین و به نظر من ما همه با هم این گل را دریافت کردهایم.
    کاپیتان تیمملی درباره کلیت نمایش ایران در جامجهانی هم اینطور گفت: در ابتدای بازیها کسی فکر نمی کرد ایران بتواند کار خاصی در این گروه انجام بدهد اما تیمملی در دو بازی اول فوق العاده کار کرد و با سربلندی از این رقابتها بیرون آمد.
    نکونام همچنین توضیحاتی درباره پیراهن لیونل مسی و فعل و انفعالی که پیرامون دریافت این پیراهن به وجود آمد داد که در حال حاضر مباحث پیرامون آن به فیسبوک کشیده شده و مخاطبان عادی و حرفهای فوتبال مشغول نظردادن درباره حرفهای نکو هستند.
    کاپیتان تیمملی ایران امشب در برنامه بیست چهارده صحبتی درباره آینده حرفه ایاش انجام نداد.

قــــــــــدیــــــــس

2. 8 کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (3rd July 2014), A_MI_N (3rd July 2014), oscar (3rd July 2014), SALAMI-FC (3rd July 2014), San Iker (3rd July 2014), Terminator2731 (3rd July 2014), yalda88 (3rd July 2014), شــب تاب کوچولو (3rd July 2014)

نام واقعی
    HOSEIN
    استاتوس
    اول پرسپولیس بعد .....
    شغل و حرفه
    دانشجوی کامپیوتر ( Network)
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Portugal
    تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    توپ رو اگه تو لو نمیدادی گل نمیخوردیم !
    خییر سرت کاپیتانی !
    تو اون دقایق حساس پایانی باید دریبل بزنی ؟ اون هم تو که عرضه دریبل کردن یک نفر رو نداری !
    قوچان نژاد اومد جلوی توپ وایستاد و وظیفش رو انجام داد ....
    هر کس دیگه ای جای تو بود توپ رو رد میکرد نه این که هوس یک پا دو پا زدن کنه ......
    در هر صورت 90 درصد باختمون به خاطر تو بود ..... حتی با اشتباه داور و سوپر من شدن دروازه بان آرژانتین ....
    تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد

4. 3 کاربر مقابل از Terminator2731 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Love2013 (3rd July 2014), oscar (3rd July 2014), Rahim (3rd July 2014)