کيروش خيلي چيزها به فوتبال ما ياد داد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: کيروش خيلي چيزها به فوتبال ما ياد داد

نام واقعی
    امیرحسین
    استاتوس
    پـــــــــــرســـــــــپولــــــــیــــس
    شغل و حرفه
    فوتبالیست(هافبک)
    بازیکن محبوب
    Payam Sadeghian
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 542 بار در 135 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

کيروش خيلي چيزها به فوتبال ما ياد داد

مسابقات جام جهاني براي تيمملي تمام شد و از اين پس بايد به فکر جام ملتها باشيم. البته موضوع اصلي انتخاب سرمربي است که همه نگران آن هستند و نميدانند کيروش ميماند يا ميرود. در اين رابطه از سوي کانون مربيان نيز بيانيهاي تند و تيز صادر شده که حيرتانگيز است! به هر حال هر کسي نظري ميدهد. بهتر است در اين رابطه مصاحبه 90 را با امير حاجرضايي کارشناس فوتبال بخوانيد. 90: آقاي حاجرضايي جام را دقيق پيگيري ميکنيد؟ تا حدودي پيگيري ميکنم و بازيها را ميبينم. 90:ايران از جام جهاني کنار رفت و الان بحث در مورد رفتن و ماندن کيروش است شما نظرتان چيست؟ نظر من حفظ کيروش است و اگر قراردادش را تمديد کنند بهتر است. 90:ولي خيليها مخالف هستند در حالي که تا همين چند روز پيش موافق بودند. من با نظر کسي کاري ندارم و نظر خودم را ميگويم. ما بايد به همه نظرها احترام بگذاريم و نظرمان را بگوييم. شما پرسيديد کيروش بماند يا برود من هم نظرم را گفتم. 90: به نظر شما کيروش چيز خاصي به فوتبال ما اضافه کرده؟ همين که ريشه بازيکن سالاري را خشکاند و مديريت کردن را ياد داد خودش کلي است و بايد قبول کرد کيروش در اين دو مورد خيلي موفق عمل کرده است. 90:کار ديگري هم کرده است؟ فدراسيون توانمند نبوده که از سرمربي بخواهد! اگر از او ميخواستند کارهاي اساسي ديگري هم انجام ميداد. ما خيلي چيزها را نميدانيم و نميدانيم چه اتفاقاتي در فدراسيون افتاده است. اميدوارم يک روزي اين پرده اسرارآميز کنار برود و همه بدانند که بين طرفين چه چيزهايي بوده و چرا همه چيز به خوبي پيش نرفته است. 90:اگر بنا باشد کيروش را حفظ کنيم بايد چه چيزي از او بخواهيم؟ خيلي چيزها را. تغيير نسل، اهميت دادن به فوتبال پايه و خيلي چيزها که نياز اول فوتبال ما است. 90: اين که ميگويند قيمتش بالاست فکر ميکنيد درست است؟ من نميتوانم نظري بدهم و قيمت گذار نيستم. 90: صحبت از 13 تا 14ميليارد ميشود! هيچ اطلاعي ندارم و نميتوانم اظهارنظر کنم. 90:اين مبلغ ميارزد؟ من عرض کردم که قيمت گذار نيستم و نميتوانم نظري بدهم. مگر ما ميرويم مغازه و يک جنس را ميخريم قيمت واقعياش همان است؟ مجبوريم بخريم و چارهاي نداريم پس بايد در اين رابطه هم زياد فکر نکنيم. 90: در خصوص بيانيه مربيان نظري داريد؟ بيانيه را افرادي محترم صادر کردهاند و من تا با آنها حرف نزنم اظهارنظر نميکنم. همه آنها افراد محترمي هستند و بايد دليل نظراتشان را شنيد.

سرت را بالا بگیر قهرمان
    تو در قلب میلیون ها پرسپولیسی خانه داری
    ما باهات خدا حافظی نمیکنیم شیر مرد پرسپولیس امیدواریم هرچه زود تر به نیمکت پرسپولیس بر گردی
    این نیمکت فقط به تکیه های تو عادت دارد
    این هواداران دلشان با تو خوش است
    درفشی فر بی تو و فریاد های تو سوت و کور است

استادیوم آزادی دلش را به فریاد های تو خوش کرده بود

ما منتظرتــــــــ برگشتنت میمانیم
    پرسپولیس منتظر برگشتنت میماند

تا زمانی که برگردی شعار "عــــــلــــــی دایــی"در ورزشگاه سرمیدهیم

حمایتت میکنیم قهرمان

2. 2 کاربر مقابل از امیرمهدی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (3rd July 2014), Raso8L (3rd July 2014)