بازی با آتش در تابلوهای نقاشی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: بازی با آتش در تابلوهای نقاشی

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

یک هنرمند مجموعهای از آثار خود را با نگاهی متفاوت به طبیعت در نمایشگاهی با عنوان «آتشها و گلها» در گالری ماه به نمایش میگذارد.
    مهدی فرهادیان در گفتوگو با خبرنگار بخش هنرهای تجسمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره این نمایشگاه گفت:20 تابلوی نقاشی در ابعاد مختلف و با تکنیکهای رنگ روغن روی چوب، پاستل و آبرنگ روی مقوا برای بازدید عموم به نمایش گذاشته خواهد شد. من در چهارمین نمایشگاه انفرادیام، هنر رئال با تلفیقی از تخیل نقاشانه روی بوم آوردهام.
    او افزود: «آتشها و گلها» نمونههایی از تجربه سالهای اخیر من برای شکل دادن به دنیایی شخصی است از مناظری آرمانی و شاید گهگاه آخرالزمانی. روایتها و صحنهها در این کارها با بداهگی تکنیکی و بیواسطگی میان ذهن و سطح اثرپذیر همراه شده و یا شاید بهتر بگویم، کاملتر شده است.
    نمایشگاه «آتشها و گلها»
    این هنرمند همچنین عنوان کرد: آنچه در این پروسه دریافتم آن است که نقاشی از منظره یا آنچه از سنت منظرهسازی مایه میگیرد ، با این پیشینه غنی و مستمر به نوعی بازی کردن با آتش است. همانقدر شگفتانگیز، همانقدر لذتبخش و همانقدر دلهرهآور. من در نقاشیهایم به مناظر بهشتگونه توجه خاصی دارم و حالتهای آخرالزمانی و رمانتیک به آنها میدهم.
    فرهادیان ادامه داد: مناظر عموما اقتباسی هستند و عین به عین از واقعیت برداشت نشدهاند. مدتی بود که دوست داشتم به خود نقاشی و متریال آن بپردازم و روایت را از آن بگیرم تا بتوانم روایت خودم را به آن اضافه کنم.
    نمایشگاه «آتشها و گلها» روز جمعه 13 تیر ماه در گالری ماه به نشانی خیابان آفریقا، بلوار گلستان، شماره 26 افتتاح میشود و تا چهارم مرداد ماه میزبان علاقهمندان به هنر نقاشی خواهد بود.

2. 4 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Mohammadreza (4th July 2014), Rahim (4th July 2014), Terminator2731 (4th July 2014), عادل شیش اتیشه (4th July 2014)