تلاش مي کنيم آقاي گل از پرسپوليس باشد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: تلاش مي کنيم آقاي گل از پرسپوليس باشد

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

تلاش مي کنيم آقاي گل از پرسپوليس باشد

تلاش ميکنيم آقاي گل از پرسپوليس باشد

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: خط حمله پرسپوليس مثل هميشه ترافيک دارد که اين مسئله کار ما را سخت ميکند.

هادي نوروزي در گفتوگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس در مورد آخرين وضعيت تمرينات اين تيم اظهار داشت: تمرينات سخت را به اميد کسب قهرماني براي پرسپوليس پشت سر ميگذاريم. 14 روز طاقتفرسا در اردبيل داشتيم و فشار تمرينات با روزي دو جلسه تمرين در تهران ادامه دارد.

وي درباره ترافيک بهوجود آمده در خط هجومي سرخپوشان خاطرنشان کرد: تقريباً هر سال همينطور بوده است. ميشود گفت در اين فصل هم بيشترين ترافيک را در خط حمله داريم. اگر رقابت سالم نبود، شايد اين مسئله مشکل به حساب ميآمد اما براي پرسپوليس يک مزيت است. اينجا رقابت سالمي داريم. اين شرايط کار ما را سخت ميکند و بايد بيشتر تلاش کنيم و فکر ميکنم همين مسئله به نفع تيم تمام خواهد شد.

مهاجم پرسپوليس در خصوص ساير خطوط اين تيم هم عنوان کرد: ما بايد در سه جام شرکت کنيم و انتظارات از تيممان بالاست. به اين منظور بازيکنان خوبي داريم، مليپوشان بزرگي داريم که حضورشان کمک زيادي خواهد کرد. اميدوارم تمام بچهها ماندگار شوند تا همراه هم به هدفي که داريم برسيم. به طور قطع کادر فني و باشگاه مسائل را دقيق دنبال ميکنند و شرايط خوبي را براي شروع فصل بعد به وجود ميآورند. سال قبل هم در ابتدا بعضي روي پرسپوليس نظر مثبت نداشتند اما شرايط کم کم عوض شد.

نوروزي در مورد اينکه در فصل جديد در کدام پست بازي خواهد کرد، گفت: اين را سرمربي تيم مشخص ميکند. من چند سال با آقاي دايي کار کردهام و ايشان شناخت کاملي روي بازي من دارد. تا به حال در چند پست بازي کردهام ولي در زمان آقاي دايي بيشتر به عنوان مهاجم سمت راست بازي کردم. در نفت هم در اين پست بودم که خوب بود ولي باز هم بستگي به اين دارد که کادر فني چه برنامهاي داشته باشد. به هر حال امسال فورواردهاي هجومي داريم و اميدوارم تفاضل گل خوبي ايجاد کنيم و آقاي گل مسابقات هم از بچههاي ما باشد.

وي ادامه داد: ميخواهيم امسال قهرماني را به هواداران هديه کنيم. اميدوارم در ادامه نيم فصل خوبي که در نفت داشتم براي پرسپوليس بازيهاي خوبي انجام بدهم و بتوانم خودم را براي جام ملتها به تيم ملي برسانم.

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس با اشاره به رقابتهاي جام جهاني اظهارداشت: بازيهاي آخر شب را که نميتوان ديد ولي من هم بعد از ايران، طرفدار اسپانيا بودم که حذف شد. فکر ميکنم آلمان قهرمان جام جهاني شود. بازي آلمان را خوب ديدم، تيمي که هميشه در نيمه نهايي جام جهاني حاضر است و حرف براي گفتن دارد.

2. 4 کاربر مقابل از AliReza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (6th July 2014), shabnam12-8 (5th July 2014), Terminator2731 (5th July 2014), Zayed FC (6th July 2014)