افشاگری بی سابقه رحمتی علیه قلعه نویی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: افشاگری بی سابقه رحمتی علیه قلعه نویی

 1. #1


  محل سکونت
  بلند اسمان جایگاه من است
  نام واقعی
  R@MiN
  استاتوس
  چقدر زود دیر میشود
  شغل و حرفه
  کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  4,836
  تشکر
  18,749
  تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 59 تاپیک

  افشاگری بی سابقه رحمتی علیه قلعه نویی

  گفت می روی تلویزیون برای حجازی گریه می کنی!

  گلر و کاپیتان فصل قبل استقلال که حالا به پیکان رفته، در گفتو گویی صریح از دلایل جداییاش گفت.
  او که تا به حال سعی کرده بود حرفی درباره جداییاش از آبیها نزند، به محض مصاحبه قلعهنویی به حرفهای او پاسخ داد و گفت: «با کمال احترام به تمام مسئولان استقلال، چون معتقد بودم امیر قلعهنویی مرد شماره یک باشگاه است، تا امروز صبر کردم. اگر قلعهنویی چیزی نمیگفت من هم دلایل جداییام را نمیگفتم. در این مدت خیلی از هواداران تیم برای رفتنم از استقلال از دستم دلگیر شدند و خیلیهایشان دیگر دوستم ندارند. خیلیها با دیدنم، از من خرده میگیرند چون از روزی که رفتم، طوری نوشتند و اطرافیان تیم طوری مصاحبه کردند که انگار من شرایط خارج از عرفی داشتم یا اینکه خواسته مالیام خیلی بالا بوده است در حالی که هیچ کدام از این مشکلات وجود نداشت.»

  او سپس درباره دلایل جداییاش میگوید. طوری تاریخها و استدلالهایش را از پی هم میآورد که این حس القا شود مثل ماجرای تماسهای کفاشیان درباره بازگشت به تیم ملی، این بار هم همه اسناد این اتفاق را در اختیار دارد: «دلیل مالی پشت قضیه جدایی من نبود. آقای قلعهنویی به عنوان مرد شماره یک باشگاه و تیم استقلال مرا نمیخواست.»

  او البته این حق را به مربی تیم سابق محبوبش میدهد و اگر در برنامه ماه عسل درباره بزرگترین حسرتش گفته جدا کردنش از تیمی که دوستش داشته و برایش زحمت کشیده، دلیل نمیشود که قلعهنویی را صاحب این حق نداند که او را نپسندد: «این حق مسلم و طبیعی ایشان است. قلعهنویی سرمربی تیم است و تصمیم میگیرد با چه بازیکنی کار کند یا نکند. نمیتوانم به ایشان خرده بگیرم چون سلیقه و صلاح سرمربی در یک تیم تعیینکننده است نه سایر مسائل. آنها مرا نمیخواستند و مدتهاست که دنبال گلر دیگری بودند. مسئولان باشگاه استقلال از تاریخ 28 اردیبهشتماه، مذاکره با چند دروازهبان لیگ برتری را شروع کردند و این هم از نظر من ایرادی نداشت. به تمام این گزینهها گفته شد آقای قلعهنویی به جمعبندی رسیده رحمتی در استقلال نماند. فوتبال ما هم اینقدر بزرگ نیست که این بحثها پنهان بماند.» و این باعث دلخوری رحمتی شده اگرچه در ادامه مذاکرهای هم با او به عنوان کاپیتان تیم شده باشد؛ «در واقع آقایان همه دورهایشان را زدند و وقتی دیدند دروازهبانهای مورد نظرشان به هر دلیلی برای این فصل نمیتوانند به استقلال ملحق شوند، تازه یاد من افتادند.»

  اما رابطه تقریبا همیشه صمیمی قلعهنویی و رحمتی که در سالهای گذشته افتخارات زیادی را هم با همدیگر به دست آوردند، چطور شکرآب شده است؟ او در پاسخ به این پرسش میگوید: «چند تا از اطرافیان قلعهنویی مدام به او میگفتند رحمتی نباشد، برای تیم بهتر است. من از این یکی دو نفر به خاطر نقش بازی کردن و چاپلوسی خوشم نمیآمد و با آنها همکلام نمیشدم. این موضوع برایشان سنگین بود و دوست نداشتند در تیم بمانم. جدا از این مسئله خاطرم هست جمعه 19 اردیبهشتماه به برنامه ورزش از نگاه دو رفتم که درباره تیم ملی صحبت کنم. در آغاز این برنامه کلیپی از ناصرخان حجازی پخش شد و من با دیدن این تصاویر احساساتی شدم و گریه کردم.» رحمتی این اشکها را در سرنوشتش برای ادامه همکاری با استقلال هم دخیل میداند و ادامه میدهد: «چند روز بعد دو نفر از دوستان مشترک من و مربی گفتند امیرخان از تو ناراحت است. پرسیدم چرا؟ گفتند پشت سرش بدگویی کردهای! سریع موبایلم را برداشتم و به آقای قلعهنویی زنگ زدم و گفتم امیرخان سلام، دوباره چه کسی موش دوانده؟ من برای چه باید بدگویی کنم؟ آقای قلعهنویی هم در پاسخ گفت: بهبه آقای رحمتی، شما بهتری! میری برنامه خط قرمز برای ناصر حجازی گریه میکنی!»

  این حرف از نظر مهدی یعنی اینکه قلعهنویی تصمیمش را گرفته. او میگوید از همان لحظه فهمیده دیگر جایی در برنامههای مربی برای استقلال ندارد: «سالهاست با قلعهنویی کار میکنم و بیشتر از پدرم او را دیدهام. تا حرفی میزند، تمام ماجرا را میگیرم. لحن صحبتش طوری بود که همان جا فهمیدم از چشم و دلش افتادهام.» مهدی میگوید اساسا مذاکرات باشگاه با گزینههای جایگزینیاش از همان روز شروع شده است: «پس از آن بود که به دستور سرمربی تیم، مذاکرات باشگاه با دروازهبانها آغاز شد. در این مقطع که فصل نقل و انتقالات بود، یک تماس هم با من نگرفتند که تو را میخواهیم و حتی در برزیل به یکی از ملیپوشان تیم مأموریت دادند تا با دروازهبانهایی که در اردو هستند، مذاکره شود و به گوش من نرسد. جالب است بدانید به آقای جویباری گفتم شما مختار هستید هر کس را دوست دارید جذب کنید. من باید توان رقابت داشته باشم که در خودم میبینم. حتی خبر دارم با سوشا مکانی هم صحبت کردهاید و خودم هم دوست دارم رقیب خوبی داشته باشم، البته او گفت به جان دخترم به دفتر من نیامده در حالی که سوشا از دوستان من است و گفت در دفتر جویباری مذاکره حضوری داشتیم و به من گفتند آقای قلعهنویی تو را به عنوان دروازهبان اصلی میخواهد. سوشا پرسید پس تکلیف سیدمهدی چیست و به او گفتند آقای قلعهنویی به این نتیجه رسیده شما دروازهبان باشی و رحمتی جدا میشود! که چند روز قبل خود سوشا در مصاحبه با خبرگزاریها به این اتفاق اشاره کرد.»

  دروازهبان سابق استقلال درباره مصاحبه جویباری و اشاره به شروطش برای تمدید قرارداد گفت: «من درباره هر موضوعی که آقای قلعهنویی صحبت کنند، میتوانم نظر بدهم چون ایشان نفر اول هستند. بنده هیچوقت به خودم جسارت نداده و نمیدهم برای مربیام شرط بگذارم. بنده یک بار تلفنی و یک مرتبه حضوری از آقای قلعهنویی خواهش کردم با ماندن آقای بابازاده موافقت کنند، اگر عبارت «خواهش میکنم» شرط است، پس درست میگویند من شرط گذاشتهام. استقلال با چند بازیکن جدید قرارداد بست و قرارداد تعدادی از نفرات قدیمی را تمدید کرد در حالی که رسم است ابتدا قرارداد بازیکنان بزرگ تیم تمدید شود. در تمام آن روزها سراغی از من نگرفتند و چند مرتبه هم به تماسهایم پاسخ ندادند. ناخواسته به گروهی از هواداران استقلال اینگونه تلقین شد که من با میل خودم رفتهام در حالی که قبل از اتمام فصل و بلافاصله پس از پایان مسابقات اعلام کردم در استقلال میمانم چون دلیلی نداشت وقتی بزرگتر و کاپیتان تیم هستم و صاحب محبوبیتی شدهام، از استقلال بروم. آقای نظری یک بار از من پرسید چقدر میخواهی تا تمدید کنی که عرض کردم من شرط مالی ندارم، هرقدر روی کاغذ بنویسید، امضا میکنم، فقط حرمتم حفظ شود. برای کسانی که تصور میکنند جدایی من به مسائل مالی ربط دارد، متأسفم چون آقای فتحاللهزاده شاهد است پارسال با رد پیشنهاد 8 میلیارد تومانی و بدون دریافت پیشپرداخت در استقلال ماندم. در جذب بازیکن به باشگاه کمک کردم و اگر مسائل مالی برایم اهمیت داشت، امروز 900 میلیون تومان طلبکار نبودم. خوشبختانه انتشار لیست پرداختی و دریافتی باشگاه استقلال نشان داد چه کسانی دریافتی بیشتری داشتهاند.»

  رحمتی درباره اینکه قلعهنویی گفته مهدی در این فصل آماده نبود اما به خاطر تیم ملی از او استفاده کرده است هم گفت: «ممنوندار آقای قلعهنویی هستم ولی ایشان هم به عملکرد من در استقلال و صد البته زمان حضورشان در مس و سپاهان توجه داشته باشند و باید یادآوری کنم 4 جام قهرمانی از 5 جام کسبشده در طول دوران مربیگریشان زمانی کسب شده که مهدی رحمتی دروازهبان تیمش بوده است و این نکته هم باید لحاظ شود که در چند مسابقه علیرغم مخالفت پزشکان ریسک کردم و درون دروازه ایستادم در حالی که هر لحظه احتمال داشت سلامتیام از دست برود و فوتبال را کنار بگذارم و فصل قبل هم تا هفته آخر امید به قهرمانی داشتیم که رحمتی به دروازه فرستاده میشد و عملکردش مشخص است. برای من حرمت آقای قلعهنویی به عنوان مربیام محفوظ است و برای ایشان آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم مجددا پیراهن تیم بزرگ و محبوب استقلال را بر تن کنم.»
  ویرایش توسط AliReza : 6th July 2014 در ساعت 00:22
  دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

  با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. 7 کاربر مقابل از Ramin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  #Navid# (6th July 2014), *sir amirhossein* (6th July 2014), AliReza (6th July 2014), MaHnaZ_KhaLiLi (6th July 2014), Majid:62 (6th July 2014), Rahim (6th July 2014), Terminator2731 (6th July 2014)

 3. #2


  محل سکونت
  بلند اسمان جایگاه من است
  نام واقعی
  R@MiN
  استاتوس
  چقدر زود دیر میشود
  شغل و حرفه
  کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  4,836
  تشکر
  18,749
  تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 59 تاپیک
  اینم از فوتبال بی در پیکر ایران
  دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

  با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا