دوستیمهر: نگران نظارت کیروش نیستم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: دوستیمهر: نگران نظارت کیروش نیستم

 1. #1

  قهرمان Snake
  محل سکونت
  Gonbad
  نام واقعی
  Rahim
  شغل و حرفه
  student
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Brazil
  نوشته ها
  3,409
  تشکر
  6,052
  تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 67 تاپیک

  دوستیمهر: نگران نظارت کیروش نیستم

  سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان از دیدار تدارکاتی با گالاتاسرای و حضور قطعی در تورنمنت چین خبر داد و تاکید کرد: اگرچه درباره موضوع نظارت احتمالی کیروش بر تیمهای پایه صحبتی با من نشده اما به هیچ وجه نگران چنین وضعیتی نیستم و از آن استقبال میکنم.

  به گزارش بیست چهارده، علی دوستیمهر درباره آخرین وضعیت آمادهسازی تیم ملی فوتبال جوانان، اظهار کرد: برنامههای تمرینی تیم منظم و منسجم انجام میشود و تیم ملی جوانان تا حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، سه اردوی خارجی خواهد داشت. در ایران هم علاوه بر اردوهای آمادهسازی قصد داریم پیش از شروع مسابقات باشگاهی و در حین برگزاری این رقابتها، بازیهای تدارکاتی متعددی را با تیمهای لیگ برتری و رده سنی امید داشته باشیم.

  * تنه به تنه شدن مدافعان ما با مهاجمان خارجی سپاهان اتفاق خوبی بود

  وی که تیمش اخیرا چند بازی تدارکاتی با تیمهای بزرگسال لیگ برتری از جمله ذوبآهن، سپاهان و پیکان داشته است، درباره این بازیها تصریح کرد: بازیهای بسیار خوبی بود چرا که ملیپوشان تیم جوانان از رویارویی با بازیکنان بزرگسال داخلی و خارجی تیمهای لیگ برتری تجربهاندوزی میکنند. بازیکنان و تیم ما باید دائما در حال امتحان شدن باشد تا معایب و محاسن آن مشخص شود. تنه به تنه شدن مدافعین ما با مهاجمان خارجی سپاهان و دیگر تیمها یک اتفاق خوبی در راه آمادهسازی ماست. تیمهای لیگ برتری نسبت به تیم ملی جوانان از نظر فیزیکی و تجربی وضعیت بسیار بهتری دارند و وقتی بازیکنان ما در چنین سطحی بازی میکنند، اعتماد به نفس بیشتری پیدا خواهند کرد.

  * کارشناسان و مربیان لیگ برتری هر ضعفی در تیمم میبینند بگویند

  سرمربی تیم ملی در بیان یکی دیگر از دستاوردهای رویارویی با تیمهای لیگ برتری گفت: گروهی از مربیان بادانش و توانمند در بعضی از تیمهای لیگ برتری کار میکنند که بعضا سابقه نشستن روی نیمکت تیمهای ملی بزرگسالان را هم دارند. منصور ابراهیمزاده و کرانچار از این جمله مربیان هستند. همین طور یحیی گلمحمدی هم مربی توانمندی است. من از همه آنها خواستهام هر ضعفی در تیم ملی جوانان میبینند، به ما گوشزد کنند. این تیم متعلق به من و حتی فدراسیون نیست. این تیم برای همه مردم است و همه از موفقیتش در مسابقههای قهرمانی آسیا و راهیابی به جام جهانی ۲۰۱۵ شاد میشوند. خوشحالم که برای بازی روز یکشنه امیر حاج رضایی، بهتاش فریبا و دیگر پیشکسوتان و کارشناسان فوتبال در ورزشگاه حضور داشتند و خیلی خوشحال شدم که مثلا فریبا در پایان بازی یک نکتهای را درباره تیم به من یادآوری کرد. اگر از هر آدم فوتبالی بزرگی یک مسئله هم یاد بگیریم، برایمان خوب است.

  * مذاکره با دایی و قلعهنویی برای بازی تدارکاتی

  وی از مذاکرهاش با علی دایی و امیر قلعهنویی برای بازی تدارکاتی با تیمهای پرسپولیس و استقلال خبر داد و گفت: با این دو مربی و همین طور مربیان تراکتورسازی و ملوان صحبت کردهام تا بتوانیم پیش از شروع مسابقههای لیگ برتر و حتی در حین برگزاری آنها بازیهای تدارکاتی را با تیمهایشان داشته باشیم. از مسئولان مربوطه در تیمها هم خواستهایم در صورت امکان در شرایطی که تماشاگران زیادی در ورزشگاه حضور دارند بتوانیم بازی تدارکاتی را برگزار کنیم تا بازیکنانمان تجربه شرایط قرار گرفتن در این شرایط را هم داشته باشند.

  * وینگادا همراه تیم ملی جوانان به میانمار میرود

  دوستیمهر از همراهی نلو وینگادا سرمربی تیم ملی امید با تیم ملی جوانان در مسابقههای میانمار خبر داد و گفت: از فدراسیون در خواست کردهایم تا وینگادا که از مربیان باتجربه بینالمللی بوده و سوابق خوبی در سطح فوتبال پایه دارد، در جریان برگزاری مسابقههای قهرمانی آسیا در میانمار همراه تیم جوانان باشد و ما بتوانیم از نظرات او استفاده کنیم. وینگادا هم قبول کرد که به این سفر بیاید. همه مربیان تیم ملی عضو یک خانواده هستند. قطعا چندین فکر بهتر از یک فکر است. من از دانش و تجربیات مصطفی قنبرپور سرمربی تیم ملی نوجوانان هم استفاده میکنم.

  * نگران نظارت کیروش بر تیمهای پایه نیستم

  وی در پاسخ به اینکه آیا پیش از مطرح شدن موضوع درخواست فدراسیون از کارلوس کیروش برای نظارت بر سایر تیمهای ملی، صحبت یا مشورتی با شما شده بود، گفت: هیچ صحبتی در این زمینه نداشتیم اما در عین حال من هیچ ابایی از ایجاد چنین شرایطی ندارم. همیشه اعتقاد داشته و دارم که هر کسی بتواند یک باری از دوش تیم ملی برداشته و به تیم کشورش کمک کند، چه کیروش، چه وینگادا و چه هر مربی دیگری باشد ما از حضور و تاثیرگذاریاش در تیم استقبال میکنیم. همان طور که گفتم تیم ملی متعلق به یک نفر نیست و من از مطرح شدن این موضوع به هیچ وجه نگران نیستم.

  * ایران را گشتیم اما یک استعداد بهتر از ملیپوشان فعلی پیدا نکردیم

  دوستیمهر درباره موضوعی که مهدی مهدویکیا مطرح کرد و گفت "همه ایران را گشتیم اما یک بازیکن بااستعداد هم پیدا نکردیم" نیز تصریح کرد: متاسفانه به خاطر توجه نکردن یا کمتر توجه کردن باشگاهها به تیمهای پایه، شاهد رشد و پیشرفتی در این زمینه نبودهایم! ما تقریبا از تمام باشگاههای سراسر کشور دیدن کردیم اما بازیکن یا استعداد خاصی پیدا نکردیم، به این معنا که کسی بهتر از نفرات فعلی تیم ملی جوانان پیدا نشد. بنابراین به همین بازیکنان کنونی که در گروه تیم ملی جوانان حضور دارند، بسنده کردیم. باید سرمایهگذاری در فوتبال پایه انجام شده و سازندگی تبدیل به یک اصل در فوتبال ما شود. به نفع همه ماست که سرمایهها در فوتبال به سمت فوتبال پایه هم بروند و به طور مثال اگر باشگاهی برای تیمهای فوتبالش ۲۰ میلیارد تومان هزینه میکند ملزم باشد که ۵ میلیارد از آن را در تیمهای پایه خود خرج کند. متاسفانه درحال حاضر باشگاههای بسیار کمی در ایران به تیمهای پایهشان توجه دارند.

  * فوتبال پایه در آسیا چندین برابر پیشرفت کرده و ما ثابت ماندهایم!

  وی در واکنش به اینکه پس چرا در گذشته که پولی هم در فوتبال پایه هزینه نمیشد، استعدادهای زیادی از زمینهای خاکی و کوچه پسکوچهها کشف میشدند، گفت: سطح استعدادها و فوتبال پایه ما نسبت به قبل چندان ضعیف نشده اما این شرایط فوتبال در دنیا و به تبع آن آسیاست که متفاوت شده است. فوتبال در سطح آسیا نسبت به سالهای پیش چندین برابر پیشرفت داشته است و اگر ما بخواهیم درجا بزنیم عقب میافتیم، بنابراین باید برنامههای سازندهای برای رشد فوتبال پایه کشورمان داشته باشیم.

  * تیم ملی جوانان در ترکیه با گالاتاسرای بازی میکند

  دوستیمهر در ادامه این گفتوگو از بازی تدارکاتی تیم ملی جوانان با گالاتاسرای خبر داد و تصریح کرد: پنجشنبه عازم ترکیه هستیم و اردوی ۱۰ روزهای را در آنجا خواهیم داشت. اقامت ما در منطقه پاتالیا است و میخواهیم ۴ بازی تدارکاتی در ترکیه داشته باشیم. به احتمال فراوان یکی از حریفان ما تیم رده ۲۰ سالههای گالاتاسرای خواهد بود و سه تیم دیگر هم احتمالا از تیمهای مطرح لیگ ترکیه هستند که میخواهیم از نظر سنی بزرگتر از ما باشند. در حال حاضر مهدی مهدوی کیا به ترکیه رفته تا مقدمات شرایط بازیهای تدارکاتی در آنجا را فراهم کند.

  * اردوی آلمان و تورنمنت چین قطعی شد

  سرمربی تیم ملی جوانان درباره سایر اردوهای خارجی تیم جوانان تا پیش از مسابقههای قهرمانی آسیا نیز گفت: اردوی آلمان هم قطعی شده که در دهه دوم مردادماه و به احتمال فراوان ۱۵ مرداد عازم این کشور میشویم تا در یک اردوی ۱۴ روزه چندین بازی تدارکاتی را با تیمهای خوب آلمانی برگزار کنیم. همچنین در شهریورماه هم در تورنمنت چین شرکت میکنیم که با حضور تیمهای مکزیک، ایران، چین و یک تیم دیگر برگزار میشود. امیدواریم مجموعه این برنامهها تیم ملی جوانان را به خوبی برای حضور در میانمار آماده کند و بتوانیم در آنجا نماینده شایستهای برای فوتبال ایران باشیم.  قــــــــــدیــــــــس

 2. 2 کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  AliReza (8th July 2014), shahrzaaaad (8th July 2014)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا