گفته های بسیار جالب آرایشگر علیرضا حقیقی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: گفته های بسیار جالب آرایشگر علیرضا حقیقی

نام واقعی
    shahrzad
    استاتوس
    عشق فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    بازیگر آینده
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,239 بار در 705 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

گفته های بسیار جالب آرایشگر علیرضا حقیقی

حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در برزیل و بیستمین دوره جام جهانی فارغ از درخشش ملی پوشان افتخار آفرین کشورمان، حواشی جالبی هم داشت که مورد توجه قرار گرفتن علیرضا حقیقی و آرایش موهایش از جالب ترین آن ها بود.

در اقدامی متفاوت چند دقیقه پای صحبت های آرایشگر علیرضا حقیقی نشستیم و درباره فوتبال با او صحبت کردیم که در زیر می خوانید.
    در کنجی دنج از بالا بلند خیابان ولیعصر تهران، آوادیس کلاب یا آرایشگاه لوکس و مجلل مسعود فدوی قرار دارد که با گرمی و صمیمیت خاصی پذیرای مشتریان خود است، البته مشتری که نه، او چنان صمیمانه با مراجعین برخورد می کند که گویی همه آن ها دوستانش هستند و سال هاست که آن ها را می شناسد.
    خودش را بسیار فوتبالی می داند و به قول خودش دوستی با اهالی فوتبالی و اشخاص سر شناسی مثل علی کریمی، محمد پروین، حامد کاویانپور، پژمان جمشیدی و علیرضا حقیقی باعث شده که فوتبال جزئی جدایی ناپذیر از زندگی او شده باشد.
    در یکی از عکس های یادگاری اش با علیرضا حقیقی او را با لباس تیم ملی آرژانتین میبینیم، تیم مورد علاقه اش را در جام جهانی اسپانیایی معرفی می کند که خیلی زود با جام وداع کرد. وقتی از او درباره پوشیدن پراهن آرژانتین سوال کردیم اینگونه پاسخ داد:" هیچ کری یا شوخی ای در کار نبود، روزی که قرار بود علیرضا اینجا بیاید من هم اتفاقی لباس آرژانتین را پوشیده بودم."
    مسعود فدوی صحبت های جالبی درباره تیم ملی و پیش بینی اش درباره عملکرد یوز های ایرانی در برزیل می زند، او در اینباره گفت:" من سال هاست که گه گاهی به همراه ملی پوشان در اردو های تیم ملی حضور دارم و بازیکنان را از نزدیک می شناسم، این تیم ملی چیز دیگری بود، هم از نظر فیزیکی و هم از نظر شرایط روحی و روانی در شرایط بسیار خوبی قرار داشتند و به همین دلیل هم من و هم خود بازیکنان هم پیش بینی چنین بازی های درخشانی را داشتند."
    او ادامه داد:" مسعود شجاعی پس از بازگشت به ایران چند ساعتی مهمان من بود و هنوز هم در حسرت نتیجه بازی با آرژانتین بود، فقط با کمی شانس حتی می توانستیم آن بازی را ببریم." بعد با کمی مکث و نفسی عمیق گفت:" حیف!"
    درخشش ملی پوشان در جام جهانی علاوه بر دیده شدن فوتبال ایراندر رسانه های از منظری متفاوت، حواشی جالب دیگری هم داشت، از جمله مدل آرایش مو های علیرضا حقیقی، دروازه بان خوش چهره کشورمان که خیلی زود به نقل محافل خبری و شبکه های اجتماعی تبدیل شد.
    طوری که حتی گاردین انگلستان پس از بازی ایران مقابل آرژانتین با تیتری درشت به این قضیه پرداخت و نوشت:" مدل و آرایش مو های دروازه بان ایران و اینکه در طول نود دقیقه بدون تغییر می ماند واقعا ما را شیفته خود کرده است." فدوی که علاوه بر بازیکنان فوتبال مشتری و دوستان سر شناس دیگری مثل علیرضا حیدری و محمد رضا گلزار هم دارد درباره داستان حقیقی و موهایش می گوید:" علیرضا آخرین بار پیش از اردوی اتریش برای اصلاح موهایش نزد من آمد.
    علیرضا حقیقی و محمد رضا گلزار از آن دست افرادی هستند که خودشان هم درباره آرایش مویشان نظر می دهند و من همیشه با آن ها هم فکری می کنم. کاری روی مو های دیگران ممکن است ده دقیقه به طول انجامد برای علیرضا پنجاه دقیقه زمان می برد!"
    مسعود فدوی هم مانند بسیاری از فوتبال دوستان و علاقه مندان به تیم ملی فوتبال کشورمان آرزو دارد تا قرارداد کارلوس کیروش با فدراسیون فوتبال کشورمان تمدید شود و از هم اکنون بتوان با برنامه ریزی خوب و دقیق موفقیت های آینده را در دسترس قرار داد.
    شاید رویداد ورزشی بعدی و رو کردن ستاره ای جدید با مدل موی جدید و دوباره سر زبان ها افتادن چشم و ابروی مشکی ایرانی ها در رسانه های بین المللی!

زندگی جاریست...

2. 19 کاربر مقابل از shahrzaaaad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*Nooria* (8th July 2014), 888 (8th July 2014), AliReza (8th July 2014), ali_@sghar (8th July 2014), Amir_Ali (8th July 2014), Behroozz (8th July 2014), Hamzeh (8th July 2014), στρατιώτης-313 (8th July 2014), Love2013 (8th July 2014), Majid:62 (8th July 2014), Mohammadreza (8th July 2014), NA3R (8th July 2014), oscar (8th July 2014), Rahim (8th July 2014), RaMiN (8th July 2014), REZA.fanx (8th July 2014), SALAMI-FC (8th July 2014), محمد سرخ (8th July 2014), VelVelE (8th July 2014)

نام واقعی
    کیان
    استاتوس
    مسیر جاودانه
    شغل و حرفه
    EMS
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,872 بار در 636 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    چقدر پول میگیره؟؟؟
    just for you

4. 2 کاربر مقابل از SALAMI-FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (8th July 2014), shahrzaaaad (8th July 2014)

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده