هوادارن نباید از جدایی ملیپوشان ناراحتش شوند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: هوادارن نباید از جدایی ملیپوشان ناراحتش شوند

قهرمان Space Invaders
    نام واقعی
    Navid
    استاتوس
    زندگی خاکستری (:
    شغل و حرفه
    آدم
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | France
    تشکر شده 2,103 بار در 839 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

هوادارن نباید از جدایی ملیپوشان ناراحتش شوند

هواداران نبايد از جدايي مليپوشان ناراحت شوند

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس تأکيد کرد، هواداران اين تيم نبايد از جدايي برخي بازيکنان مليپوش پرسپوليس ناراحت شوند.

حميد عليعسگر ابتدا در مورد وضعيت پرسپوليس و تمرينات بدنسازي اين تيم گفت: تمريناتي که امسال برگزار کرديم بسيار سخت و طاقتفرسا بود. اميدوارم اين تمرينات نتيجه مثبت خودش را در ليگ نشان بدهد و ما با آمادگي کامل وارد بازيها شويم. فکر ميکنم سختترين تمرينات در ورزش مربوط به همين دوران بدنسازي فوتباليستهاست. در ضمن بايد بگويم امسال زمان بدنسازي ما بيشتر بود.

به گزارش تسنيم، وي در پاسخ به اين سؤال که قبول داري در صورت جدايي سه مليپوش پرسپوليس اين تيم تضعيف خواهد شد، تأکيد کرد: معتقدم هر فوتباليستي ميتواند به بهترين پيشنهاد خود پاسخ مثبت بدهد. اکثر بازيکنان پرسپوليس از جمله خودم پيشنهادهاي بهتري داشتيم ولي پرسپوليس براي ما ارزش دارد. امسال هشتمين سالي است که پيراهن پرسپوليس را برتن ميکنم و از ته قلب اين تيم را دوست دارم. البته در مورد سه مليپوش پرسپوليس بايد بگويم که آنها حق دارند هر تصميمي که دلشان ميخواهد بگيرند.

علي عسگر ادامه داد: مطمئناً آنها پيشنهادهايي دارند که از لحاظ مالي برايشان بهتر است و اين اتفاق غيرطبيعي نيست که پرسپوليس را ترک کنند. آنها اگر به تيمهاي خارجي بروند ديگر قرار نيست به خاطر 50 ميليون تومان به 10 نفر زنگ بزنند تا حق و حقوق خود را دريافت کنند. من معتقدم اگر مليپوشان پرسپوليس جدا شدند هواداران نبايد ناراحت شوند. به هر حال بازيکن هم حق تصميمگيري دارد.

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس همچنين خاطر نشان کرد: هر بازيکني براي پرسپوليس تأثير خودش را دارد و مطمئناً ماندن اين سه بازيکن به سود تيم ما خواهد شد. با اين حال اگر آنها بروند ما نفرات خوبي در خط دفاع و حمله داريم که ميتوانند جايشان را پر کنند. اميدوارم هر اتفاقي که به صلاح پرسپوليس و اين بازيکنان است رقم بخورد.

وي در خاتمه تصريح کرد: اميدوارم مشکلات مالي تيم ما هم حل شود، چون بازيکنان هنوز 20 درصد قراردادهاي سال قبل را نگرفته و بابت فصل جديد که دريافتي نداشتهاند. به عنوان مثال خود من هم هنوز با باشگاه پرسپوليس قرارداد مالي امضا نکردهام و با اينکه با آقاي رحيمي حرف زده بودم اما هنوز مشکلم برطرف نشده است.
    ماییم و نوای بینوایی
    بسم لله اگر حریف مایی :)

2. 3 کاربر مقابل از #Navid# عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (8th July 2014), Rahim (8th July 2014), shahrzaaaad (8th July 2014)