ادای احترام ستاره ها به دی استفانو
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: ادای احترام ستاره ها به دی استفانو

نام واقعی
    امیر علی
    استاتوس
    ! Clash On
    شغل و حرفه
    بیکار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,631 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

ادای احترام ستاره ها به دی استفانو

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی -برخی از شخصیت های صاحب نام دنیای فوتبال در پی درگذشت آلفردو دی استیفانو، به اسطوره رئال مادرید ادای احترام کردند.

به گزارش بیست چهارده و به نقل از ساکرنت، دی استفانو از بازیکنان افسانه ای باشگاه رئال مادرید اسپانیا بود که روز دوشنبه در ۸۸ سالگی پس از سکته قلبی، در بیمارستانی در نزدیکی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو درگذشت.

وی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال است که توانست رئال مادرید را از سال ۱۹۵۶ تا ۱۹۶۰ به پنج قهرمانی متوالی در اروپا برساند.

بعد از درگذشت وی، بازیکنان بزرگی چون کریستیانو رونالدو، لیونل مسی به وی ادای احترام کردند.

فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید نیز در پیام تسلیت خود از وی به عنوان ˈبزرگترین بازیکن تاریخ فوتبال دنیاˈ یاد کرد.

پرس نوشت: دی استیفانو مهم ترین بازیکن تاریخ رئال مادرید و بهترین فوتبالیست تمام دنیا بود. او قاطع و مصمم بود و سرنوشت این باشگاه را تغییر داد.

رونالدو در توئیتر خود در مورد دی استفانو نوشت: روز بسیار غم انگیزی برای من و برای مادرید و دنیای فوتبال است. آلفردو ما را ترک کرد اما خاطره وی همیشه در قلب های ما باقی خواهد ماند. اسطوره ها هرگز نمی میرند.

مسی در پیام تسلیت خود در صفحه فیس بوکش اعلام کرد: آلفردو همیشه زنده است. اسطوره و یک مرد بزرگ در درون و بیرون زمین. بهترین ها را برای خانواده و نزدیکان وی آرزو می کنم.

لوییس سوآرز و مسعود اوزیل نیز از جمله بازیکنانی بودند که به بازیکن سابق آرژانتین ادای احترام کردند.

سوآرز در توئیتر نوشت ˈآلفردو روحت در آرامش بادˈ و اوزیل هم در پیام ساده ای همین جمله را نوشته است.

ویسنته دل بوسکه سرمربی اسپانیا که سابقه همکاری با دی استفانو را در مادرید دارد، افزوده است: او را خوب می شناختم و فقدان وی غم بزرگی است. به دوستان و خانواده وی و تمام طرفداران مادرید که روز غمگینی را تجربه می کنند، تسلیت می گویم.

سپ بلاتر رییس فیفا نیز با ادای احترام به استفانو اعلام کرد: او یکی از بزرگترین بازیکنانی بود که در تمام عمرم دیده ام. از خبر درگذشت وی بسیار غمگین شدم. او از بازیکنان مورد علاقه من بود، کامل ترین بازیکنی که تا به حال دیدم. این اسطوره از میان ما رفت.

2. 4 کاربر مقابل از Amir_Ali عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (8th July 2014), shabnam12-8 (8th July 2014), ShAh!N (8th July 2014), Terminator2731 (8th July 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

۱

عکس: جلد زیبای مطبوعات اسپانیا پس از فوت دی استفانو

• ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
    • ۳۱۵۵
    • ۰
    سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - مطبوعات اسپانیا به فوت آلفردو دی استفانو ، اسطوره رئال مادرید در سن ۸۸ سالگی واکنش نشان دادند.
    به گزارش بیست چهارده، روزنامه های آس، مارکا، لارازون و ABC به طور کامل روی جلد خود را به دی استفانو اختصاص دادند.

آلفردو دی استفانو (۴ ژولای ۱۹۲۶ – ۷ ژولای ۲۰۰۴)

دون الفردو، ممنون برای همه چیز تا ابد (۱۹۲۶-۲۰۱۴)

خداحافظ آلفردو دی استفانو
    ممنون، پیرمرد
    مهاجم اسطوره ای که رئال مادرید را به اوج فوتبال دنیا رساند، در سن ۸۸ سالگی فوت شد

دی استفانو، بهترین در دنیا
    بزرگترین بازیکن تاریخ و اولین کهکشانی تاریخ رئال که پنج قهرمانی اروپا را به این باشگاه داد، در سن ۸۸ سالگی فوت شد و امروز مراسم سوگواری برگزار می شود

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

4. 7 کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (8th July 2014), Amir_Ali (8th July 2014), shabnam12-8 (8th July 2014), ShAh!N (8th July 2014), shahrzaaaad (8th July 2014), Terminator2731 (8th July 2014), V a H i D (8th July 2014)

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    مارادونا: از شنیدن خبر فوت دی استفانو بی رمق

شدم

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - دیگو ارماندو مارادونا به خانواده دی استفانو به خاطر فوت اسطوره فوتبال آرژانتین و رئال مادرید تسلیت گفت. به گزارش بیست چهارده، مارادونا که در یک برنامه تلویزیونی شرکت کرده بود، گفت:" او یک معلم بود، کسی که خیلی چیزها را به من یاد داد. به خانواده اش تسلیت می گویم." دی استفانو در سن ۸۸ سالگی دار فانی را وداع گفت. مارادونا افزود:" پس از شنیدن این خبر غمناک کاملا بی رمق شدم. فوتبال یک بازیکن و یک شخصیت بسیار بزرگ را از دست داد." مارادونا ادامه داد:" او تنها بازیکنی بود که وقتی وارد یک رستوران در مادرید شد، همه تشویقش کردند. دی استفانو یک پدیده بود."

قــــــــــدیــــــــس

6. 7 کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (8th July 2014), Amir_Ali (8th July 2014), shabnam12-8 (8th July 2014), ShAh!N (8th July 2014), shahrzaaaad (8th July 2014), Terminator2731 (8th July 2014), V a H i D (8th July 2014)

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

کاسیاس : دی استفانو را مثل پدرم دوست داشتم
    سال 1991 به آکادمی رئال مادرید وارد شدم و در آن زمان او همراه با کاماچو مربی تیم بود
    آی اسپورت - بسیاری از شخصیت های مهم ورزشی و غیرورشی اسپانیا و جهان برای مراسم خاکسپاری آلفردو دی استفانو در مادرید حضور دارند.
    ایکر کاسیاس دروازه بان تیم رئال مادرید در حالی که بسیار ناراحت به نظر می رسید ساعتی پیش وارد سانتیاگو برنابئو شد.
    او که در کنار فلورنتینو پرز حضور داشت در مصاحبه ای کوتاه عنوان داشت : " من در سال 1991 به آکادمی رئال مادرید وارد شدم و در آن زمان او همراه با کاماچو مربی تیم بود.
    از همان روزها او را مثل پدرم و پدربزرگم دوست داشتم. اما در سال های اخیر بهتر و بیشتر او را شناختم . او از اینکه در کنار بازیکنان حضور داشته ب اشد لذت می برد.
    این چیزی بود که او در عمل آن را اثبات کرده بود. شخصیت بسیار بزرگی داشت . او سمبل رئال مادرید بود ، هست و خواهد بود "

قــــــــــدیــــــــس

8. 5 کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (8th July 2014), shabnam12-8 (8th July 2014), ShAh!N (8th July 2014), Terminator2731 (8th July 2014), V a H i D (8th July 2014)

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

راموس : دن آلفردو همیشه به من می گفت که باشگاهی بزرگتر از رئال وجود ندارد
    گلم در فینال چمپیونزلیگ را با مدد جستن از روحیه او به ثمر رساندم
    آی اسپورت - سرخو راموس نیز لحظاتی پیش به جمع حاضرین در مراسم خاکسپاری دی استفانو اضافه شد. او در بدو ورود به اعضای خانواده اسطوره ابدی رئال مادرید تسلیت گفت و در ادامه در مصاحبه ای کوتاه گفت : " امروز یک روز غم انگیز برای دنیای فوتبال است. دی استفانو سمبل و اسطوره باشگاه رئال است . همیشه به او نزدیک بودم. یکی از افتخارت زندگی من آشنایی و شناختن اسطوره ای مثل اوست. روزی که به رئال پیوستم پیراهنم را از دستان او گرفتم در ان لحظه او به من گفت : " هرگز یادت نرود که پیراهن چه تیمی را به تن خواهی کرد . از این تیم بزرگتر وجود ندارد " جوان تر از آن هستم که بازی او را از نزدیک تماشا کرده باشم ولی فیلم های زیادی از او دیده ام . او یکی از کامل ترین بازیکنان تاریخ فوتبال بود. او شخصیت متواضع و شادی داشت. گلم در فینال چمپیونزلیگ را با مدد جستن از روحیه او به ثمر رساندم "

قــــــــــدیــــــــس

10. 4 کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (8th July 2014), shabnam12-8 (8th July 2014), ShAh!N (8th July 2014), Terminator2731 (8th July 2014)

نام واقعی
    امیر علی
    استاتوس
    ! Clash On
    شغل و حرفه
    بیکار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,631 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    اسطوره نمی میره
    دی استفانو یعنی خود رئال

12. 2 کاربر مقابل از Amir_Ali عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

shabnam12-8 (8th July 2014), V a H i D (8th July 2014)

نام واقعی
    شبنم
    استاتوس
    راضیم به رضای خودش...
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Amir Abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    تشکر شده 4,112 بار در 1,254 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک
    بازیکن بزرگی بود
    امیدوارم روحش در ارامش باشه

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

پله: بازیکنان آمریکای جنوبی شاغل در اروپا مدیون دی استفانو هستند
    پله معتقد است که دی استفانو پیشگام حضور بازیکنان اهل آمریکای جنوبی در اروپا بوده است.
    آی اسپورت-پله، اسطوره ی فوتبال برزیل پس از خبر مرگ آلفردو دی استفانو گفت که بازیکنان آمریکای جنوبی شاغل در اروپا، مدیون آلفردو دی استفانو هستند.
    دی استفانو، از اولین بازیکنان آمریکای جنوبی بود که در اروپا بازی کرد و به بزرگترین بازیکن تاریخ رئال مادرید تبدیل شد. او به همراه رئال مادرید 5 بار قهرمان اروپا و 8 بار قهرمان لالیگا شد و از این حیث آماری بی نظیر دارد.
    روز گذشته او پس از سکته ی قلبی و به کما رفتن، در گذشت و پله او را از بزرگترین بازیکنان تاریخ میداند.
    پله گفت: " از مرگ دی استفانو مطلع شدم. سانتوس و رئال مادرید همیشه با هم در مجادله بودند که کدام یک بهترین باشگاه جهان هستند، درست مثل دی استفانو و پله. اگر بازیکنان اهل آمریکای جنوبی، امروز در اروپا بازی میکنند، مدیون دی استفانو هستند زیرا او در این موضوع پیشگام بود. از خدا برایش آرزوی آرامش میکنم"

قــــــــــدیــــــــس

15. کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

V a H i D (8th July 2014)

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

کرویوف: در کودکی دی استفانو الگوی من بود
    کرویوف معتقد است که دی استفانو از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال بوده و از دیدن بازیهای او به وجد میامده است.
    آی اسپورت- یوهان کرایوف، اسطوره ی بارسلونا و آژاکس پس از فوت دی استفانو با خانواده ی او ابراز هم دردی کرد و گفت که در کودکی، الگویش دی استفانو بوده است.
    روز گذشته اسطوره ی رئال مادرید در سن 88 سالگی در گذشت. او از پرافتخارترین بازیکنان تاریخ باشگاه است و سالها مدیرافتخاری رئال بود.
    کرویوف در تمجید از او گفت: " او در کودکی الگوی من بود، یک از بهترینهای جهان. از دیدن بازی او لذت میبردم زیرا بسیار زیبا بازی میکرد. وقتی سال 1962 مقابل اوزه بیو در فینال رئال مادرید و بنفیکا توپ جمع کن بودم، عاشق بازی دی استفانو شدم. او همه جای زمین بود، دفاع، هافبک و گلزن ترین بازیکن تیم. اگر بخواهید با بازیکنی که در حال حاضر بازی میکند او را مقایسه کنیم، من ژاوی را انتخاب خواهم کرد زیرا در همه جای زمین حضور دارد و یک رهبر واقعیست."

قــــــــــدیــــــــس

17. کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

V a H i D (8th July 2014)