لباسمان لباس تيمملي بود، صورتمان رنگ پرچم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: لباسمان لباس تيمملي بود، صورتمان رنگ پرچم

نام واقعی
    shahrzad
    استاتوس
    عشق فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    بازیگر آینده
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,239 بار در 705 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

لباسمان لباس تيمملي بود، صورتمان رنگ پرچم

فاطمه گودرزي يکي از سه بانوي هنرمندي بود که به برزيل رفت تا حامي تيمملي باشد. حضور او در برزيل خيليها را غافلگير کرد چرا که کمتر کسي فکر ميکرد گودرزي تا اين حد فوتبالي باشد! خودش در اين زمينه ميگويد: اتفاقا خيلي فوتبالي هستم و به شدت هم عاشق تيممليام ولي تا الان کسي از من در اين مورد چيزي نپرسيده بود!
    فرصتي دست داد تا با او در مورد سفرش به برزيل گفتگوي کوتاهي داشته باشيم.
    90: فکر نميکرديم تا اين حد فوتبالي باشيد که براي تماشاي جام جهاني تا آن سر دنيا برويد!
    اتفاقا خيلي فوتبالي هستم و به شدت هم عاشق تيممليام. ولي تا الان کسي از من در اين مورد چيزي نپرسيده بود. خيلي از همکاران من در مصاحبههاي مختلف هر وقت ميخواهند از علايق فوتباليشان بگويند، ميروند سراغ اينکه قرمز هستند يا آبي! ولي من هم به خوبي فوتبال را ميفهمم و هم اينکه همه علايق و دلبستگيام در تيمملي خلاصه ميشود. در مورد سفر برزيل هم بايد بگويم دعوت کردند و من هم رفتم. به همين راحتي!
    90: چرا سفر هنرمندان به برزيل اينقدر حاشيه داشت؟
    واقعا نميدانم شايد چون براي بار اولي بود که اين اتفاق ميافتاد و جمعي از هنرمندان در فضاي فوتبالي به جام جهاني ميرفتند. کمي حساسيت به وجود آمد. وگرنه دليلي براي اين همه حاشيه وجود نداشت.
    90: با انتشار برخي عملکردها از هنرمندان، خيليها اينجا دلواپس شده بودند!
    دلواپس چه؟ هر چند دلواپسي اين روزها مد شده است ولي ميخواهم بپرسم که عکسهاي ما چه ايرادي داشت؟ ما صورتمان را به رنگ پرچم مقدس کشورمان رنگ کرده بوديم. لباس هم که پوشيده بوديم. لباس تيمملي بودبا نماد يوز ايراني. حالا کجاي اين حساسيت دارد؟
    90: علت اين اشکال تراشيها چيست؟
    حواشي از زماني شروع شد که اطلاع رساني در مورد سفر ما نادرست انجام شد. همه فکر ميکردند ما با هزينه فدراسيون به برزيل اعزام شدهايم و براي همين شروع کردند به موضعگيري.

90: حالا سفر برزيل چطور بود؟
    تجربه نو و جديدي بود و البته شيرين. دو هفته کاملا فوتبالي را تجربه کرديم و اينکه 32 تيم و کلي هوادار فقط و فقط به بهانه فوتبال در يک گوشه دنيا جمع شدهاند. جذاب بود. از همه جالبتر مهرباني و خون گرمي مردم برزيل بود که حمايت همه جانبهاي از تيمملي ايران داشتند.
    90: ظاهرا ايران دوستي آنها از نفرتي که نسبت به آرژانتين داشتند نشات ميگرفت؟
    فقط اين نبود. آنها حتي در بازي با بوسني تيم ما را تشويق ميکردند و برخورد بسيار گرمي با ما داشتند. متاسفانه برزيليها خيلي به زبان انگليسي تسلط ندارند و براي همين نميتوانستيم به راحتي با آنها ارتباط بگيريم.
    90: اما برزيليها در ديدار با آرژانتين ما را تنها گداشتند.
    اينطور نبود. در آن بازي آرژانتينيهاي حاضر در ورزشگاه زياد بودند ولي جالب است که وقتي بازي خوب ما را ديدند، در سکوت مطلق فرو رفته بودند. ايرانيهاي حاضر در ورزشگاه که تعدادشان خيلي کمتر بود استاديوم را روي سرشان گذاشته بودند تا اينکه آن گل لعنتي زده شد!
    90: و چقدر تلخ بود!
    نميدانم چرا داور 4 دقيقه وقت اضافه گرفت؟! البته فکر ميکرديم وقتي توانستهايم 90 دقيقه مقاومت کنيم، 4 دقيقه هم به خير و خوشي ميگذرد ولي ما روي نبوغ يک بازيکن گل خورديم. نميدانيد آرژانتينيها به قدري از گل مسي خوشحال بودند که انگار به قهرمان جهان گل زده بودند. همين مايه افتخار ما بود که توانستهايم تيم بزرگي مثل آرژانتين را اذيت کنيم.
    90: قبل از جام جهاني فکر ميکرديد تيمملي در جام جهاني اينطور بازي کند؟
    ما براي حمايت از تيمملي به برزيل رفته بوديم و تحت هيچ شرايطي نميتوانستيم خودمان را با آرژانتين و نيجريه مقايسه کنيم. ما حتي اگر با اختلاف زياد هم به رقيبان ميباختيم باز هم تاثيري در حمايتمان از تيمملي نداشت.
    90: اين سفر آنقدر دلچسب بود که باز هم به بهانه فوتبال به جام جهاني برويد؟
    سفر خوبي بود ولي چه ايرادي دارد اين تجربه را در کشور خودمان داشته باشيم و بتوانيم يک رويداد ورزشي هيجان انگيز به همراه خانواده از نزديک تماشا کنيم؟ اميدوارم بستر لازم فراهم شود تا بتوانيم شاهد حضور بانوان در استاديومها باشيم تا اگر يک روزي هم يک هنرمند به جام جهاني رفت اينقدر به او گير ندهيم.
    90: در برزيل موفق شديد با مليپوشان ديداري هم داشته باشيد؟
    فضاي جام به قدري امنيتي بود که هيچ کس نميتوانست به مليپوشان دسترسي داشته باشد.
    90: بازيهاي جام را دنبال ميکنيد؟
    بله فکر ميکنم آلمان شانس زيادي براي قهرماني دارد هر چند برزيليها با آن تماشاگران عاشقي که دارند بعيد ميدانم به اين راحتيها کوتاه بيايند. به نظرم آلمانيها يک تيم کامل هستند.

زندگی جاریست...

2. 2 کاربر مقابل از shahrzaaaad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (8th July 2014), پیروزی (8th July 2014)