براي مربيگري در ايران اولويت اول،دلالي و رابطه است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: براي مربيگري در ايران اولويت اول،دلالي و رابطه است

نام واقعی
    shahrzad
    استاتوس
    عشق فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    بازیگر آینده
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,239 بار در 705 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

براي مربيگري در ايران اولويت اول،دلالي و رابطه است

به گزارش خبرآنلاين؛احمدرضا عابدزاده با راهآهن، دوباره در فوتبال ايران استارت ميزند. گويا سالهاي دوري از ليگبرتر و فوتبال ايران برايش تمام شده و ميتواند دوباره در اين فوتبال کار کند.

به راهآهن رفتيد؛ از قبول اين پيشنهاد بگوييد...
    حدود دو هفته پيش، حميد استيلي تماس گرفت و گفت احتمالاً سرمربي راهآهن ميشود. گفت تمايل داري با من کار کني که موافقتم را اعلام کردم. قرار شد به من خبر بدهد که چند روز قبل دوباره تماس گرفت و گفت هنوز روي حرفت هستي؟ گفتم مشکلي ندارم. دو، سه روز پيش هم که توافق مالي کرديم و قرارداد بستيم.

قراردادتان هم ميلياردي است ديگر.
    (خنده) نه خبري از پولهاي ميلياردي نيست. به صراحت ميگويم پول آنچناني نگرفتهام. مبلغ قراردادم معقول، مناسب و منطقي است. من به خاطر پول به راهآهن نرفتم. به خاطر علاقه به فوتبال رفتم. استيلي هم قطعاً توقعات و انتظاراتي از من دارد که رويم حساب کرده. اميدوارم توقعات او، کادر مديريتي، مالکان و همينطور جامعه فوتبال را برآورده کنم.

پسرتان هم که به راهآهن آمد...
    امير هم يکي از گلرهاي راهآهن خواهد بود. خودش ميتواند شانسش را براي بازي تعيين کند. در راهآهن ديگر امير پسر من نيست. ذرهاي بين او و ديگر گلرها تفاوت قائل نميشوم. عادت ندارم در کار فوتبالي او دخالت کنم. وقتي رفت پرسپوليس، من آمريکا بودم و خودش با رويانيان توافق کرد. ذرهاي در کارش دخالت نداشتم. امير بايد راهش را خودش پيدا کند. اگر تفاوتي بين او و ديگر گلرها قائل باشم، هم به خودم جفا کردهام و هم باشگاه. سعي ميکنم برخوردم خيلي حرفهاي باشد.

امير چقدر شانس بازي دارد؟
    به اندازه بقيه. او بايد بتواند با گلرهاي ديگر رقابت کند... اگر آماده بود با نظر کادرفني به زمين ميرود.

ميگويند پرسپوليسيها در راهآهن جمع شدهاند!
    راهآهن، راهآهن است و پرسپوليس، پرسپوليس. من اول از همه خوشحالم تکليف اين باشگاه باقدمت مشخص شد و مالکان جديد نام تيم را تغيير ندادند. شما بهتر از من ميدانيد که مديريت پرسپوليس و استقلال مدام در حال تغيير هستند. کادرفني هم زياد عوض ميشود اما اين بار قرارداد سه ساله بستهاند و طبيعي است که سرمربي هم 4، 5 نفر بيشتر نميتواند دستيار داشته باشد. بقيه پيشکسوتها بايد چهکار کنند؟ همينطوري بمانند؟ بههرحال بايد به يک تيم بروند. من خودم چند سال نبودم چون پيشنهاد نداشتم...

چرا با اينهمه سابق ملي و باشگاهي، به احمدرضا عابدزاده پيشنهادي نشد؟
    ديگر نيازي به گفتن من نيست. در فوتبال ما شايستگي اولويت سوم به بعد است. اولويت اول دلالي و رابطه است و من اهل اين چيزها نيستم. نه با دلال کار ميکنم و نه التماس مدير و مربي را ميکنم که من را به تيمشان ببرند.

رابطه شما با حميد استيلي چطور است؟
    در پرسپوليس و تيمملي همبازي بوديم. خاطرات زيادي هم داشتيم؛ در جام ملتها، جامجهاني و خيلي بازيها. رابطه ما هيچوقت تلخ نبوده. استيلي به من لطف کرد و از او تشکر ميکنم. اميدوارم انتظارات را برآورده کنم.

آقاي عابدزاده شما بعد از جامجهاني درباره عملکرد ايران حرف نزديد.
    کارشناسها و پيشکسوتهاي زيادي هستند که در اين باره حرف ميزنند ولي در کل بايد بگويم با نتايجي که گرفته شد، مردم راضي بودند. بالاخره ما حريفان سختي داشتيم. هميشه هم حول و حوش تيم ما اتفاقات زيادي ميافتاد...

تنها برد ايران در جامجهاني با درخشش نسل شما رقم خورد.
    بازي با آمريکا که تاريخي بود. مهم بود ببريم و خوشحالم که برديم. تيمملي ميتوانست اين دوره هم برنده باشد. جلوي آرژانتين شانس برد داشتند و ميتوانستند يک اتفاق تاريخي رقم بزنند اما داوري و همينطورخوششانسي آرژانتين باعث شد برنده نباشيم.

زندگی جاریست...

2. 2 کاربر مقابل از shahrzaaaad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (8th July 2014), Terminator2731 (8th July 2014)