نمازي: ماندن کي روش به نفع فوتبال ايران است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نمازي: ماندن کي روش به نفع فوتبال ايران است

نام واقعی
    shahrzad
    استاتوس
    عشق فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    بازیگر آینده
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,239 بار در 705 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

نمازي: ماندن کي روش به نفع فوتبال ايران است

مربي پيشين تيم ملي فوتبال ايران گفت: تداوم حضور کارلوس کي روش در تيم ملي به نفع فوتبال ايران است.

اميد نمازي افزود: با اين که من از کادر فني تيم ملي فوتبال ايران جدا شده ام، اما بايد بگويم که کي روش کار خود را به خوبي بلد است و با افکار حرفه اي اش مي تواند به اين تيم کمک کند.
    وي که با پايگاه خبري بي بي سي صحبت مي کرد، افزود : کي روش در فاصله پنج ماه تاآغازجام ملت هاي آسيا 2015 بهترين گزينه براي هدايت تيم ايران است.
    البته اگر ايراني ها مي خواهند تاثيرگذاري کي روش بيشتر باشد بايد مسئوليت تيم هاي پايه را هم به او بدهند.
    وي که سه ماه قبل از جام جهاني 2014 تيم ملي را ترک کرد، اضافه نمود: در قراردادقبلي کي روش اين مسئله آمده بود.اماوي وقتي ديد مسئولان فدراسيون در عمل اين کار را از او نمي خواهند و صعود به جام جهاني کار سختي است، با هوش بالا تمرکزش را تنها روي تيم ملي بزرگسالان گذاشت.
    نمازي گفت: اميدوارم مسئولان فدراسيون فوتبال ايران به آنچه تيم ملي در جام جهاني ارائه کرد اکتفا نکنند.بايد برنامه اي براي کودکان از هشت سالگي تا بزرگسالي تدارک ببينند و اصولي کار کنند.
    به گفته وي، به غير ازبرزيل هيچ جا مثل ايران استعداد ندارد، اما اين استعدادها به هدر مي روند. اگر در فوتبال ايران کار اصولي انجام گيرد، مي توان روزي را ديد که تيم ملي ايران به جمع هشت تيم برتر يا حتي نيمه نهايي جام جهاني صعود کرده است.
    وي در باره علت انتخابش از سوي کي روش به عنوان دستيار گفت : نمي توانم علت اين انتخاب را بي اعتمادي کي روش به ايراني ها بدانم،قرارداد من در استيل آذين رو به پايان بود و در همان زمان با گاسپار درباره علاقه يک مربي ايراني براي حضوردرنيمکت تيم ملي صحبت کردم که گاسپاراز من پرسيد خودت چه کار مي کني که گفتم يک ماه ديگر قراردادم تمام مي شود.از من پرسيد آيا دوست دارم به تيم ملي اضافه شوم که من هم پاسخ رادادم.زماني که کي روش به همراه گاسپار هدايت?مترو استارز? را برعهده داشت براي اين تيم بازي مي کردم و از من شناخت داشتند به همين خاطر بعد ازصحبتي که با گاسپار انجام دادم، در دو جلسه با کي روش گفت و گو کردم و سرانجام به تيم ملي ايران اضافه شدم.
    نمازي درباره نقشش در تيم ملي گفت: هدف کي روش اين بود، کسي را به نيمکت اضافه کندکه زبان و فرهنگ ايراني را بداند. او نه تنها با من، بلکه با مجيد صالح و عليرضا منصوريان که از طرف فدراسيون معرفي شده بود،صحبت کرد، اما اين که چه شد من را انتخاب کرد بايد از خودش بپرسيد . فکر مي کنم که تفکرات فني ما به هم نزديک بود.
    نمازي درباره انتقادات کي روش از وي به سبب ترک تيم ملي گفت: من بيش از سه سال با وي همکاري کردم و در تمام کارهاي فني درکنارش بودم.طبيعي بود که از رفتنم ناراحت شود.ضمن اين که دو، سه هفته قبل از جدايي من، سيموئز نيز تيم ملي راترک کرده بود، اما کي روش هيچ واکنشي نشان نداد.وقتي ميک مک درموت هم بعد ازيک سال رفت باز هم او هيچ واکنشي نشان نداد، اين در حالي بودکه من درسه سال حضورم درتيم ملي هيچ وقت براي تيم کم نگذاشتم.
    وي درباره علت استعفايش گفت:آرزويم نشستن روي نيمکت ايران درجام جهاني بود. اما بعضي وقت ها آرزوها برآورده نمي شود.دوري فرزندانم، پرداخت نشدن حقوق و بيماري همسر سابقم از جمله عواملي بودند که باعث رفتن من شدند. از اين تصميم پشيمان نيستم.
    وي درباره صحبت هاي کي روش مبني بر اينکه درماه هايي که فدراسيون فوتبال حقوق کادرفني را نمي داده او خودش حقوق دستيارانش را پرداخت کرده است، گفت: من هيچ وقت از کي روش پول نگرفته ام. اگر کي روش 9 ماه حقوق نگيرد با اين که من 9 ماه حقوق نگيرم تفاوت دارد.وقتي تصميم به جدايي از تيم ملي گرفتم جلسه اي 3 ساعته با کي روش برگزار کردم. شايد او جدايي من را از تيم ملي به حساب بي وفايي بگذارد، اما وفاداري بايد دو جانبه باشد.من مشکلي باکي روش نداشتم، اما احساس مي کنم او مي توانست بعضي وقت ها بيشتر براي دستيارانش مبارزه کند.
    نمازي ادامه داد: رييس جمهوري در پاداش صعود به جام جهاني گفته بود که به کادر فني وبازيکنان حواله واردات يک خودرو را مي دهد؛ پاداشي که 100 تا 200 ميليون تومان ارزش داشت.در اين ميان 24 بازيکن تيم ملي پاداش گرفتند. حتي بازيکني که يک دقيقه هم روي نيمکت ننشست،اما اين پاداش به من و سيموئز و گاسپار نرسيد. چرا؟
    وي گفت: وقتي کفاشيان و نبي اين پاداش را گرفتند چرا به مارکار تعلق نگرفت؟ من در اين ميان هم فدراسيون فوتبال را مقصر مي دانم هم کي روش را.کي روش بعد از صعود ايران به جام جهاني محبوب ترين آدم بود و اگر مي گفت که پاداش بايد به دستيارانش هم تعلق بگيرد بعيد بود که با اين درخواست موافقت نشود.
    نمازي در باره رابطه کي روش و فدراسيون فوتبال گفت:کي روش مربي جدي و بسيارباهوشي است.او هميشه بهترين هارا براي خودش مي خواهد ؛ چيزي که خيلي در فوتبال ايران عرف نيست، اما به هر حال همه چيز در تيم ملي حرفه اي پيش مي رفت و خواسته ها برآورده مي شد.
    وي در باره نقشش در حضور رضا قوچان نژاد ، اشکان دژاگه و بيت آشور درتيم ملي ايران گفت:دوست ندارم بگويم اين بازيکنان به خاطر من به تيم ملي آمدند. ولي اولين تماس را من با دژاگه، قوچان نژاد و بيت آشور گرفتم، اما اين ها به خاطر من به تيم ملي ايران نيامدند.اول به دليل خدمت به تيم ملي کشورشان و دوم به خاطر کي روش به ايران آمدند.

زندگی جاریست...

2. کاربر مقابل از shahrzaaaad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

محمد سرخ (8th July 2014)