بلیتفروشی سرخآبیها از فصل جدید لیگ برتر

رییس سازمان لیگ میگوید باشگاههای استقلال و پرسپولیس از فصل جدید بلیتهای الکترونیکی خودشان را به فروش خواهند رساند.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مهدی تاج درباره مشکلات مالیاتی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: روز گذشته با مدیران این دو باشگاه به اداره مالیات رفتیم و درباره مشکلات مالیاتی این دو باشگاه صحبتهایی را انجام دادیم. این دو باشگاه از حدود سال 1349 بدهی مالیاتی انباشته شده دارند که مبلغ آن بسیار زیاد است.
وی افزود: البته مالیات روی سود و درآمد حساب میشود و این دو باشگاه درآمد نداشتهاند ولی باید به اداره مالیات میرفتند و مشکل را حل میکردند. ما دیروز صحبتهای خوبی را انجام دادیم و قرار شد تا مشکلات این دو باشگاه مرتفع شود. البته این دو باشگاه برای مالیات بازیکنانشان هم مشکلاتی دارند و باید مالیات بازیکنانی که مالیات آنها را متقبل شدهاند پرداخت میکردند که پرداخت نکردهاند. البته در فصل جدید دستورالعملی صادر کردهایم که هیچ باشگاهی حق ندارد مالیات بازیکنانش را بر عهده بگیرد، زیرا معتقدیم بازیکنی که پول دریافت کرده است باید مالیات آن را هم بپردازد.
تاج همچنین در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به موضوع فروش بلیت الکترونیکی در فصل جدید گفت: صحبتهای خوبی با مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس انجام دادیم و قرار بر این شده که در فصل جدید باشگاههای استقلال و پرسپولیس بلیتهای الکترونیکی را خودشان به فروش برسانند. در همین رابطه فردا نیز قرار است جلسهای با مدیران این دو باشگاه برگزار کنیم. اگر به توافق برسیم این دو باشگاه بلیت الکترونیکی بازیهای خود را در ورزشگاههای درفشیفر و امجدیه و تعدادی ورزشگاه دیگر به فروش خواهند رساند.
رییس سازمان لیگ در پایان در پاسخ به این سوال که با توجه به امکانات باشگاه پیکان در فصل جدید آیا این باشگاه در ورزشگاه شهر قدس در مسابقات لیگ برتر میزبانی خواهد کرد، خاطرنشان کرد: ورزشگاه شهر قدس استانداردهای خوبی دارد و میتواند از مسابقات لیگ برتر میزبانی کند اما مشکلاتی در اطراف ورزشگاه و دسترسیها وجود دارد که باید حل شود. اگر مسئولان پیکان بتوانند مشکل راههای اطراف این ورزشگاه را حل کنند مطمئنا حتی میتوانند از باشگاههای استقلال و پرسپولیس در این ورزشگاه میزبانی کنند.