نبود خلعتبري روي بازي من تاثيري ندارد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نبود خلعتبري روي بازي من تاثيري ندارد

نام واقعی
    shahrzad
    استاتوس
    عشق فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    بازیگر آینده
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,239 بار در 705 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

نبود خلعتبري روي بازي من تاثيري ندارد

اردوي پرسپوليس در ترکيه از صبح ديروز آغاز شد. اردويي ده روزه که سرخپوشان سه ديدار تدارکاتي را نيز در آن انجام خواهند داد. در اين ميان پيام صادقيان يکي از مهرههاي کليدي دايي همچون فصل گذشته است. هافبک هجومي سرخپوشان که براي حضور دوباره در ترکيب پرسپوليس بيتاب است از جامجهاني گفت و تمرينات پرسپوليس و البته مليپوشاني که به احتمال فراوان با پرسپوليس تمديد نکنند.

90: اوضاع پرسپوليس چطور است؟
    خوشبختانه همه چيز طبق برنامه جلو ميرود و مشکلي نداريم. تنها مسئلهاي که ذهن بازيکنان را به خودش درگير کرده مليپوشاني هستند که هنوز تمديد نکردهاند.
    90: به نظرت تمديد ميکنند؟
    نميدانم.مديران باشگاه بايد در اين خصوص تصميم بگيرند. از طرفي هم تا آنجايي که من شنيدم پولادي، سيدجلال و خلعتبري پيشنهادات خوبي دارند و بعيد نيست که با توجه به مشکلات مالي باشگاه بروند.
    90: فصل قبل خيلي خوب با خلعتبري هماهنگ بودي، اگر برود روي عملکرد تو تاثير نميگذارد؟
    محمدرضا بازيکن فوقالعادهاي است و خدا را شکر فصل خوبي را داشتيم. به نظرم بيشتر روي کار تيمي تاثيرگذار خواهد بود تا عملکرد فردي بازيکنان.
    90: نبود سيدجلال و پولادي چطور، خط دفاع تيم را تضعيف نميکند؟
    بيشک اين دو جزو بهترين بازيکنان فوتبال ايران به شمار ميروند و مطمئنا بودن آنها خيال همه را از بابت دفاع راحت ميکرد همانطور که نبودنشان مشکل ساز خواهد بود.
    90: اگر خودت جاي آنها بودي با توجه به شرايط مالي باشگاه ميماندي؟
    اتفاقا من هم پيشنهادات خوبي داشتم اما ترجيح دادم بخاطر دايي و هواداران يک فصل ديگر بمانم. به نظرم اين فرصت را دارم تا در فصول آتي در مورد آيندهام تصميمگيري کنم.
    90: حتما جام جهاني را دنبال ميکني، طرفدار کدام تيم هستي؟
    من اسپانيا را دوست داشتم که حذف شد. حالا هم دوست دارم آرژانتين قهرمان شود.
    90: بخاطر مسي؟
    نه، اتفاقا من بازي نيمار را دوست دارم اما متاسفانه آن بلا سرش آمد و برزيل هم در نهايت اينگونه حذف شد.
    90: يعني نبود نيمار اين همه تاثيرگذار بود؟
    نميدانم. ولي آلمان نشان داد که براي قهرماني آمده و اگر اتفاق خاصي رخ ندهد ميتواند قهرمان شود.
    90: به پرسپوليس و اردوي ترکيه برگرديم، به نظرت نبود مليپوشان چقدر در عدم هماهنگي کامل بازيکنان تاثيرگذار است؟
    تاثيرگذار خواهد بود. به هر حال اگر تکليف مليپوشانمان مشخص ميشد و با ما به ترکيه ميآمدند قطعا با توجه به تمرينات تاکتيکي که علي دايي براي اين اردو در نظر گرفته ميتوانستيم به هماهنگي مناسبي برسيم، اما فعلا که چيزي مشخص نيست.
    90: به نظرت پيام صادقيان ميتواند بازيکن تاثيرگذار فصل قبل باشد؟
    اتفاقا ميخواهم تمام تلاشم را براي موفقيت پرسپوليس انجام دهم و حتي از فصل قبل هم کارايي بيشتري داشته باشم. ما امسال بايد قهرمان شويم و در غير اين صورت هرگز خودمان را نميبخشيم.

زندگی جاریست...

2. 7 کاربر مقابل از shahrzaaaad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*sir amirhossein* (12th July 2014), ali_@sghar (12th July 2014), H!dden (12th July 2014), Love2013 (12th July 2014), Terminator2731 (12th July 2014), محمد سرخ (12th July 2014), yalda88 (12th July 2014)

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده