هنوز تصميمي براي فصل بعد نگرفتهام
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: هنوز تصميمي براي فصل بعد نگرفتهام

نام واقعی
    shahrzad
    استاتوس
    عشق فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    بازیگر آینده
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,239 بار در 705 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

هنوز تصميمي براي فصل بعد نگرفتهام

مهرداد پولادي يکي از ستاره هاي ايران در جام جهاني بود بازيکني که کمتر کسي فکرش را مي کرد بعد از آن همه مصدوميت هاي عجيب و غريب در جام جهاني فيکس شود و در جمع صدبازيکن برتر دنيا و در تيم منتخب آسيا قرار بگيرد.

پولادي در گفتگو با برنا از روزهاي سخت مصدوميت گفته و اين که چقدر مديون کي روش است که پاي او ايستاد.
    *ارزيابيات از نتايج جام جهاني چيست؟
    به نظر من اگر قبل از جام جهاني کسي مي گفت ما نيجريه را متوقف مي کنيم و مقابل آرژانتين با گل دقيقه 93 شکست مي خوريم همه به او مي خنديدند. چه کسي فکرش را مي کرد ما حتي مقابل آرژانتين موقعيت گل داشته باشيم و داور هم يک پنالتي هم براي ما نگيرد. خدا را شکر مي کنم که شرمنده مردم نشديم و اين از همه چيز براي من ارزشش بيشتر است.

*يعني از نتايج راضي بوديد؟
    صددرصد نه چون ما مي توانستيم صعود کنيم و در بازي با بوسني بدشانسي آورديم و غافل گير شديم. ما با سختي به جام جهاني رسيديم و خيلي برايمان مهم بود که در اين تورنمنت حفظ آبرو کنيم. خدا را شکر که مردم از ما راضي بودند و رو سفيد شديم.

*رضايت مردم هم از استقبالشان از تيم ملي مشخص بود؟
    بله استقبال واقعاً خوب بود و همين نشان مي دهد که مردم راضي بودند و اين را درک کردند که بچه ها از دل و جان براي تيم ملي جنگيدند و بازي کردند.

*داستان خودت در تيم ملي واقعاً عجيب بود. بعد از آن همه مصدوميت عجيب و غريب شايد کسي فکرش را نميکرد تو در جام جهاني فيکس شوي؟
    روزهاي سختي را پشت سر گذاشتم وقتي کي روش من را به تيم ملي دعوت مي کرد همه انتقاد مي کردند اما اين باعث نشد روحيه ام را از دست بدهم. کي روش هميشه به من انگيزه و روحيه مي داد و مي گفت به تو اعتقاد دارم. حمايت هاي کي روش و کادر فني پرسپوليس باعث شد اعتماد به نفس سابقم را به دست بياورم و بتوانم در جام جهاني هم به خودم و هم به تيم ملي کمک کنم. کي روش پاي من ايستاد و من قدردانش هستم. فکر مي کنم با بازي هاي خوبم توانستم جواب او را بدهم.

*در تيم برتر آسيا در جام جهاني هم قرار گرفتي در اين باره صحبت کن.
    به اين عنوان افتخار مي کنم. البته در جمع صدبازيکن برتر جام جهاني نامم هم مطرح شد و خيلي خوشحالم که توانستم نام کشورم را مطرح کنم.

*به نظر تو بهتر است کيروش برود يا بماند؟
    منطق اين است که کي روش در ايران بماند. با چه کسي مي توانستيم اين نتايج خوب را بگيريم و حفظ آبرو کنيم. فدراسيون بايد به فکر آينده هم باشد و شرايط خوبي را براي ماندن کي روش فراهم کند.

*براي فصل بعد چه برنامهاي داري؟
    خوشبختانه عملکردم در جام جهاني خوب بود و همين باعث شد چند پيشنهاد اروپايي داشته باشم. مدير برنامه هايم در حال بررسي پيشنهادات است و هنوز تصميم قطعي نگرفته اما اميدوارم که بهترين اتفاق در فصل بعد براي من رقم بخورد.

زندگی جاریست...

2. کاربر مقابل از shahrzaaaad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

kimiya 1 (12th July 2014)