مدافع ايراني ونکوور، در مراسم اميد و سلامت حرفهاي بسيار زيبايي زده است

- باشگاه ونکوور وايت کپس کانادا، هر سال مراسمي تحت عنوان مراسم اميد و سلامت برگزار مي کند و مربيان و بازيکنان اين تيم براي مرد حرفهاي مثبت مي زنند.

به نوشته سايت nanaimobulletin، استيون بيت آشور مدافع ايراني ونکوور که امسال براي اولين بار در اين مراسم شرکت کرده، مي گويد:" ورزشکار حرفه اي بودن به ما لذت و خوشي مي دهد و بايد اين احساس را با هوادارانمان تقسيم کنيم"

استيوي داستان جالبي براي تعريف کردن دارد و مي تواند از حضور در جام جهاني با تيم ملي ايران، براي هواداران ونکورر صحبت کند:" من هميشه روياي حضور در جام جهاني داشتم و امسال رويايم محقق شد. تمام جزئيات سفر به برزيل را به خاطر دارم و حضور در جام جهاني برايم باورنکردني است"

بيت آشور به اين نکته اشاره کرده که در خيابانهاي برزيل بچه ها مشغول فوتبال بازي کردن بوده اند و او به جز زمين فوتبال، هيچ زمين ورزشي ديگري در اين کشور نديده است:" اين زمينها، بهترين زمينهاي فوتبال نبود اما بچه ها از بازي در آن لذت مي بردند. چند نفر با يک توپ فوتبال دور هم جمع شده بودند و معلوم بود که لحظات خيلي خوبي را پشت سر مي گذارند"

درست است که بيت آشور نتوانست در برزيل به ميدان رود اما حضور در جام جهاني انگيزه زيادي به او داده است:" دوست داشتم بازي کنم اما اين اتفاق نيفتاد. بايد تمريناتم را بيشتر کنم تا در جام جهاني 2018 فرصتي براي بازي داشته باشم. من هميشه سطح اهدافم را بالا مي برم و هر وقت به هدفم برسم سراغ يک هدف جديد خواهم رفت"

بيت آشور دوست دارد همه بچه ها سراغ فوتبال بروند:" فوتبال ورزش بي نظيري براي تمرين کار گروهي است. از طريق فوتبال بچه ها با همديگر رفيق مي شوند و مي توانند از آن لذت ببرند"