استقلال من را در آب نمك خوابانده بود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: استقلال من را در آب نمك خوابانده بود

نام واقعی
    shahrzad
    استاتوس
    عشق فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    بازیگر آینده
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,239 بار در 705 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

استقلال من را در آب نمك خوابانده بود

شهاب گردان اين فصل هم ماندن در سپاهان را به حضور در تيمهاي ديگر ترجيح داد تا باز هم در کنار رحمان احمدي و براي رسيدن به پيراهن شماره يک تيم زرد پوش بجنگد.

به گزارش ايمنا، هر چند که خيليها ميگويند زلاتکو کرانچار گردان را به عنوان مرد شماره يک تيمش براي فصل آتي انتخاب کرده است اين سنگربان شمالي پيرامون اين قضيه و برخي مسايل ديگر گفتگويي را انجام داده است که مي خوانيد.

از اردويتان در ترکيه صحبت كن.
    خوشبختانه شرايط از هر لحاظ خوب است. سخت تمرين مي کنيم و با انجام بازي هاي دوستانه سعي در کسب هماهنگي بيشتر داريم.
    در بازي تدارکاتي برابر آرسنال هم تو دروازه بان تيم بودي، درست است؟
    بله، کادر فني صلاح ديدند که من درون دروازه باشم.
    پس احتمال اينکه تو در فصل جديد شماره يک سپاهان باشي زياد است؟
    فعلاً چيزي مشخص نيست. از حالا فکرم را معطوف اين مسايل نمي کنم. بايد تلاش کنم تا در تمرينات هماني باشم که کادر فني انتظارش را دارد.
    حتما از بابت شماره يک بودنت مطمئن بودي که پيشنهاد استقلال را رد کردي و در سپاهان ماندي!
    اينکه در سپاهان ماندم نه به اين خاطر است که از شماره يک بودنم مطمئن شدم. شرايط طوري رقم نخورد که بخواهم به استقلال بروم. ضمن اينکه خودم هم بيشتر دوست داشتم که در سپاهان بمانم.
    مگر چه شرايطي پيش آمده بود؟
    استقلاليها خيلي امروز و فردا کردند. همين امروز و فردا کردنهايشان باعث شد تا خسته شوم و از مذاکره با آنها پشيمان شوم.
    يعني اگر اين شرايط پيش نمي آمد تو استقلالي مي شدي؟
    بله. دوست داشتم شاگرد قلعه نويي شوم و اگر هم استقلالي مي شدم فقط به خاطر ايشان بود.
    خب ميتوانستي چند روز بيشتر منتظر استقلاليها بماني. نميتوانستي؟
    آن چند روز هم که منتظر ماندم فقط به خاطر اميرخان بود. من که نمي توانم يک هفته بشينم و منتظر باشم که آيا استقلالي ها به صورت جدي با من وارد مذاکره مي شوند يا خير. فقط حرفش را مي زدند و بعد جلو نمي آمدند. سنگربان تشتک سازي نبودم که دائما امروز و فردا مي کردند. بدون شک آن زمان استقلالي ها با گزينه ديگري در حال مذاکره بودند و به اصطلاحي مي خواستند مرا در آب نمک بگذارند که من هم منتظر نماندم و قراردادم با سپاهان را تمديد کردم.
    چون وضعيت رحمتي مشخص نبود. به همين خاطر هم برخي عنوان کردند که گردان به خاطر ترس از رقابت با رحمتي پيشنهاد استقلال را رد کرد.
    مگر رقابت با رحمتي ترس داشت
    خواهم جا بزنم و پيشنهاد استقلال را قبول نکنم؟ دليل اينکه استقلالي نشدم را گفتم. دروازه باني نيستم که از رقابت کردن بترسم و در سپاهان اين را ثابت کردم. سنگربان اول تيم بودم اما پس از آمدن احمدي نيمکت نشين شدم. کم نياوردم و براي به دست آوردن جايگاهم جنگيدم و در نهايت هم موفق شدم. گردان از رقابت کردن نميترسد.
    از اينکه در سپاهان ماندي راضي هستي؟
    بله.چرا نبايد راضي باشم؟ اين تيم را دوست دارم و با علاقه و تعصب براي آن بازي مي کنم. سپاهان هم مثل استقلال يک تيم بزرگ است. ضمن اينکه براي من بازي در تيم هاي بزرگ آرزو نيست که بخواهم بابت نرفتن به استقلال ناراحت باشم يا اينکه بعد ها بخواهم از اين تصميمم پشيمان شوم.
    حتي اگر دوباره نيمکت نشين شدي هم پشيمان نمي شوي؟
    باز هم رقابت مي کنم و مي جنگم. به جاي اينکه پيشمان شوم بايد تلاش کنم در غير اينصورت قافيه را باخته ام. حالا که در سپاهان مانده ام بايد خودم را براي هر شرايطي آماده کنم. با قهر کردن و کم آوردن چيزي درست نمي شود.البته هنوز اينکه چه کسي مي خواهد دروازه بان اول تيم باشد مشخص نيست اما آنقدر تلاش مي کنم تا جايگاهي که پس گرفته بودم را از دست ندهم.
    عمکلرد سپاهان در نقل و انتقالات را چطور ديدي؟
    فکر مي کنم تا به اينجا سپاهان در زمينه جذب بازيکن خوب وهوشمندانه عمل کرده است.خوشبختانه برعکس خيلي از تيمها، اسکلت اصلي تيم مان حفظ شده و در کنار آن نفرات خوبي هم به تيم اضافه شده است. فکر مي کنم در نقل و انتقالات بهتر از تيم هايي مثل استقلال و پرسپوليس عمل کرده ايم.
    دوست صميميات محمد رضا خلعتبري هم که در آستانه سپاهاني شدن قرار دارد.
    اميدوارم همينطور شود. حضور خلعتبري خيلي مي تواند به سپاهان کمک کند.اين بازيکن در کنار سوکاي و لوسيانو ميتواند بهترين خط حمله ليگ را تشکيل بدهد.اين سپاهاني که من مي بينم،براي فصل آتي فقط قهرماني مي خواهد.

زندگی جاریست...

2. کاربر مقابل از shahrzaaaad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Terminator2731 (12th July 2014)