فردوسيپور: کفاشيان به من هم راستش را نميگويد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فردوسيپور: کفاشيان به من هم راستش را نميگويد

نام واقعی
    shahrzad
    استاتوس
    عشق فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    بازیگر آینده
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,239 بار در 705 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

فردوسيپور: کفاشيان به من هم راستش را نميگويد

عادل معمولا اهل مصاحبه نيست مگر اينکه حضوري غافلگيرش کني. آن وقت او هم توي رو در بايستي گير ميکند و به سئوالاتت جواب ميدهد. مصاحبه ما با عادل درباره جامجهاني و اتفاقاتي که بين کيروش و برخي مربيان ايراني رخ داده خواندني شده، پس بخوانيدش:

90: تا چه حد در جريان بيانيه کانون مربيان قرار داريد؟
    به هر حال من هم مثل بقيه هر دو بيانيه يا بهتر بگويم بيانيه اول و درخواست دوم موسسه غيرانتفافي و غيردولتي را خواندهام.
    90: نظر شما در مورد اين بيانيه چيست؟
    نميتوان منکر اين قضيه شد که اين حرفها نقطهنظرات گروهي از مربيان ايراني شاغل در فوتبال ماست. اما فقط گروهي از مربيان و ديدگاه آنها را نميتوان به عنوان ديدگاه اکثريت مربيان ايراني بسط داد.
    90: يعني مربيان مخالف اين نوع نگرش هم زياد هستند؟
    در طول چند روز اخير هرگاه فرصتي دست داده و چند دقيقهاي با مربيان زحمتکش فوتبال کشورمان همکلام شدهايم از آنها پيرامون اين قضيه سئوال کردهام. طبعا خيليها مثل اکثريت مردم معتقدند کيروش در فوتبال ايران گام مثبتي برداشته و توانسته سرآغاز يک تحول در فوتبال کشورمان باشد.
    90: خود شما چه نظري داريد؟
    بنده به عنوان يک گزارشگر فوتبال و مجري ترجيح ميدهم در مباحث فني اين قضيه دخالت نکنم و اين کار را به کارشناسان اهل فن واگذار ميکنم.
    90: حتما شنيدهايد جلالي درخواست داده که با ضرغامي گفتوگو کند؟
    بله ظاهرا اين درخواست داده شده ولي هنوز جوابي نگرفتهاند.
    90: جلالي گفته خواهان طرح ديدگاههاي تشکيلاتشان در يک برنامه تلويزيوني است؟
    تعجب ميکنم که جلالي براي طرح ديدگاههايش و نقطه نظرات کانون مربيان اين قدر مسئله را بزرگ کرده است. جلالي که در اکثر برنامههاي تلويزيوني به عنوان کارشناس حاضر ميشود خب اين قضيه فرصت خوبي براي بيان ديدگاهش است.
    90: شايد جلالي دنبال اين است که در يک برنامه خاص اين قضيه را به صورت مفصل باز کند؟
    نميدانم در پس ذهن جلالي چه چيزي قرار دارد. در اين مورد بهتر است از خودش سئوال کنيد. هرچندکه او آقامعلم فوتبال ماست و در هر شرايطي حفظ حرمتش واجب است.
    90: کفاشيان به ما گفت درخواست جلالي براي گفتوگو با ضرغامي صحبت کردن عليه شماست؟
    کفاشيان گفته جلالي ميخواهد زير آب من را بزند؟! نميدانم حتما رئيس فدراسيون بهتر از بقيه از اخبار حاشيهها مطلع است ولي در اين مورد بعيد ميدانم براي اينکه جلالي موفق شد عليه من حرف بزند اين همه به خودش زحمت بدهد و با کلي نامهنگاري جنجالي و درخواست کاري کند که بتواند عليه من پيش رئيس صدا و سيما حرف بزند!
    90: اگر با چنين برنامهاي موافقت شود حاضريد مجري آن باشيد؟
    بله با کمال ميل حاضرم مجري برنامه مناظره مخالفان و موافقان کيروش باشم.
    90: فکر ميکني چه کسي برنده اين مناظره باشد؟
    در اين مورد مردم بهترين قاضي هستند. همين برنامه نود اگر ميبينيد اين قدر تداوم پيدا کرده به خاطر حمايت مردمي بوده و اهالي فوتبال و علاقهمندان از آن استقبال کردهاند و گرنه خيلي وقت پيش ميخواستند در برنامه نود را هم تخته کنند.
    90: روز ختم مادر گودرزي در مورد کيروش با کفاشيان صحبت کرديد؟
    آره فرصت کوتاهي داشتيم تا يک کري فوتبالي جالب داشته باشيم.
    90: ظاهرا گفته کفاشيان درست از آب درآمد؟
    بله کفاشيان يکي از خوششانس ترين مديران ورزشي ماست که هرچه طلب ميکند بدون فوت وقت برآورده ميشود آن روز هم در حالي که من طرفدار پيروزي هلند بودم کفاشيان به صراحت از تمايل قلبياش براي پيروزي آرژانتين صحبت کرد تا همه دنيا بدانند ما مقابل تيم فيناليست چگونه بازي کرديم.
    90: نظر شما چيست؟
    به هر حال اين هم يک ديدگاه جالب است که حقانيت فوتبال ما را ثابت ميکند!
    90: وقتي در مورد کيروش با کفاشيان حرف زديد چند ثانيهاي پچپچ کرديد موضوع چي بود؟
    هيچي مطمئن باشيد کفاشيان به من هم راستش را نميگويد. رئيس فدراسيون همان جملاتي را که در مصاحبه با رسانههاي گفتدر گوش من هم گفت تا بين من و بقيه از ديد خودش يک تفاوت معنيدار گذاشته باشد!
    90: يعني نگفت کار کيروش تمامه يا مبلغ قراردادش اينقدر است؟
    نه کفاشيان سياستمدارتر از اين حرفهاست که اينگونه بيپروا در مورد اقداماتش حرف بزند. او به من هم راستش را نميگويد. البته حق دارد شايد هنوز مذاکرات نتيجه قطعي نداشته که نميتواند اظهارنظر قاطعي داشته باشد.
    90: نظرت در مورد حذف هلند چيست؟
    تيم مورد علاقه من از جام حذف شد. فقط ميتوانم بگويم به فانخال و شيوه بازي تيمش خيلي علاقه داشتم و حيف شد که به فينال نرسيدند.
    90: گزارشگر فينال کيست؟
    نميدانم، اين مورد را از ذکايي بپرسيد فرقي هم نميکند به اندازه کافي فينال گزارش کردهام که دنبال اين حرفها نباشم.
    ویرایش توسط shahrzaaaad : 12th July 2014 در ساعت 21:54

زندگی جاریست...