خانزاده: می خواهیم برای هوادارها جام بیاوریم/ از جام ملت ها برای تیم ملی بازی می کنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: خانزاده: می خواهیم برای هوادارها جام بیاوریم/ از جام ملت ها برای تیم ملی بازی می کنم

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

خانزاده: می خواهیم برای هوادارها جام بیاوریم/ از جام ملت ها برای تیم ملی بازی می کنم

دوست دارم برای پرسپولیس یک بازیکن تاثیرگذار باشم.

آی اسپورت - مدافع جوان تیم پرسپولیس اگر چه در بین 23 نفر نهایی تیم ملی در جام جهانی جایی نداشت اما به همراه تیم به برزیل رفت و تجربه ارزشمند حضور در یکی از بهترین اردوهای تاریخ فوتبال ایران را به دست آورد. خانزاده که پس از حضور قرضی کوتاه مدت در ذوب بار دیگر به پرسپولیس بازگشته، امروز در گفتگو با سایت رسمی باشگاهش از عادت به زندگی در اردو حرف زده است:« ه زندگی اردویی عادت کردهام و نه تنها خستگی برای من معنا ندارد بلکه انگیزه و انرژی زیادی برای شروع فصل جدید دارم. خدا را شکر اینجا همه چیز خوب است. البته تعداد تیمها زیاد است اما امکانات اردویی و تمرینی خوبی وجود دارد.»
    به نظر می رسد جدایی سیدجلال، فرصت خوبی برای فیکس شدن خانزاده ایجاد خواهد کرد. خود او در این ارتباط می گوید:« علی آقا لطف داشتند و خواستند که برای این فصل در پرسپولیس باشم. این مساله برای هر بازیکنی ارزش دارد، البته در پرسپولیس برای بازی کردن هیچ ضمانتی وجود ندارد. هر بازیکنی هم دوست دارد بازی کند. الان که همه چیز در تمرینات خوب است. تمام تلاش خودم را میکنم چون شرایط طوری است که باید بازی کنم.»
    خانزاده قصد دارد در جام ملت ها دیگر به لیست نهایی تیم ملی راه پیدا کند :« دوست دارم برای پرسپولیس یک بازیکن تاثیرگذار باشم. ضمن آنکه نتوانستم در جام جهانی بازی کنم ولی میخواهم از جام ملتها که چند ماه دیگر شروع میشود بتوانم برای تیم ملی بازی کنم.»
    این مدافع بر خلاف بسیاری از هوادارها، نگرانی چندانی در مورد وضعیت این فصل تیمش ندارد: « امسال در پرسپولیس تیم خوبی داریم که جا افتاده است. همه میخواهیم برای هواداران جام بیاوریم. البته حضور پر قدرت در سه جام کار سختی است ولی میتوانیم از انجامش بر بیاییم.»

قــــــــــدیــــــــس

2. کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

shabnam12-8 (13th July 2014)

نام واقعی
    شبنم
    استاتوس
    راضیم به رضای خودش...
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Amir Abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی