پیش بینی تعدادی از ملی پوشان از بازی فینال/ارژانتین محبوبتر المان تیمتر!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: پیش بینی تعدادی از ملی پوشان از بازی فینال/ارژانتین محبوبتر المان تیمتر!

نام واقعی
    شبنم
    استاتوس
    راضیم به رضای خودش...
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Amir Abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    تشکر شده 4,112 بار در 1,254 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

پیش بینی تعدادی از ملی پوشان از بازی فینال/ارژانتین محبوبتر المان تیمتر!

مسابقهاي مهيج كه دو تيم غير قابل پيشبيني را مقابل هم قرار ميدهد. آرژانتين حلزونوار به فينال رسيده. آنها كار ايدهآلي در اين جام نكردهاند. بازيها را با كمترين اختلاف بردهاند و به عقيده بعضيها شانسي به فينال رسيدهاند. در مقابل آلمان... تيمي كه در ابتداي جام شانس چنداني براي قهرمانياش متصور نبودند. آنها اما به ناگهان معادلات را بههم ريختند.

برزيل را درهم شكستند و به فينال رسيدند اما حتي اين برد عجيب هم باعث نميشود تا همه بازيكنان ايران از قهرماني آلمان بگويند. در اين نظرسنجي كه از 7 بازيكن تيمملي انجام شد، 3 نفر آرژانتين را قهرمان جام دانستند و 3 نفر هم آلمان را.

آرژانتينيها از علاقه به اين تيم ميگفتند و اينكه مسي بايد جام را بالاي سر ببرد. اين در واقع يك سليقه شخصي بود ولي آنها كه قهرماني آلمان را پيشبيني ميكردند، بيشتر از كادر خوب تيمي آنها ميگفتند.

آندرانيك تيموريان هافبك دفاعي تيمملي هم ترجيح داد اصلاً پيشبيني نكند: «دو تيم پيشبينيها را به هم زدند و به فينال رسيدند. هر دو غير قابل پيشبيني نيستند. به همين دليل فكر ميكنم بازي امشب هم قابل پيشبيني نيست.» البته به سادگي ميتوان فهميد كه آرژانتين در تيمملي ايران بيشتر طرفدار دارد. اشكان دژاگه و مهرداد پولادي كه پيشبيني كردند آلمان قهرمان ميشود، ميگفتند كه تيم مورد علاقهشان برزيل بود و پيشبيني كردند آنها جام را بگيرند.

1:جواد نكونام می گوید آرژانتين قهرمان می شود.اما دلیل این بازیکن:«من مسي را خيلي دوست دارم. به خاطر او هم كه شده، دوست دارم آرژانتين قهرمان جامجهاني شود. اگر بخواهيم عاقلانه نگاه كنيم، آلمان بايد قهرمان شود ولي من دوست دارم آرژانتين قهرمان شود.»

2:اشکان دژاگه آلمان را قهرمان جهان می داند آن هم به این دلیل:«من پيشبيني ميكردم برزيل قهرمان جام شود ولي حالا پيشبيني ميكنم جام به آلمانها برسد.»
    3:هاشم بيكزاده می گوید آرژانتين.«هميشه بهترينها نميبرند، به همين خاطر من فكر ميكنم آلمان ببازد و آرژانتين قهرمان جامجهاني شود. واقعاً دوست دارم مسي در پايان مسابقات جام را بالا ببرد.»

4:آندو:به عقیده تیموریان اصلاً اين بازي را نميشود پيشبيني كرد.

5:مهرداد پولادي دوست داشته برزیل قهرمان شود اما امشب طرفدارآلمان است:« من دوست داشتم برزيل قهرمان شود كه متأسفانه آنطور به آلمان باخت. با توجه به بازي خوبي كه آنها انجام دادند پيشبيني ميكنم فينال را هم ببرند. آلمان تيمتر به نظر ميرسد.»

6:امیر حسسن صادقی آلمان را انتخاب می کند و می گوید:«روي كاغذ آلمان شانس اول قهرماني است. آنها با نتيجهاي كه جلوي برزيل گرفتند نشان دادند چه تيم شايستهاي هستند. الان هم بهترين تيم هستند. از هر نظر كه بگوييد. البته مسي و آرژانتين را هم نبايد دستكم گرفت. شايد در يك لحظه مسي كار بزرگي كرد.»

7:محمد رضا خانزاده طرفدار آرژانتين است چون می گوید:« از اول اين تيم را دوست داشتم و الان هم خدا خدا ميكنم كه آنها قهرمان جامجهاني شوند.»

2. 3 کاربر مقابل از shabnam12-8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*Shayan* (13th July 2014), FaRsHaD_8 (13th July 2014), oscar (13th July 2014)

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک
    من میگم المان میبره مطمئنم