پرسپولیس نیوز : مالک باشگاه راهآهن گفت: قرار است تکلیف باشگاه راهآهن تا عصر امروز مشخص شود.

حمید استیلی در خصوص وضعیت باشگاه راهآهن و اینکه گفته میشود دادستانی باید مجوز فروش امتیاز باشگاه را صادر کند در حالی که به پایان فصل نقل و انتقالات چند روز بیشتر باقی نمانده، اظهار داشت: من هم اکنون به تهران آمدهام تا در خصوص این مسئله اقدامات لازم را انجام دهم. تیم هم اکنون در قزوین تمرینات خود را دنبال میکند و امیدوارم هر چه زودتر وضعیت باشگاه مشخص شود. من با دادستانی جلسه داشتم و آنها نظرشان در این مورد مساعد بود. از آنها خواهش کردم هر چه زودتر تکلیف باشگاه را مشخص کنند. آنها هم افرادی ورزشی هستند که نگاهشان مثبت است.

وی ادامه داد: خیلی نمیخواهم این مسئله را بشکافم. امیدوارم این مشکل حل شود و دادستانی هم در این زمینه تلاش خود را انجام میدهد. امیدوارم همه کمک کنند تا بتوانیم این تیم را در لیگ نگه داریم.

مالک باشگاه راهآهن در مورد اینکه به پایان فصل نقل و انتقالات زمان زیادی باقی نمانده و در صورتی که حکم بابک زنجانی صادر نشود، تکلیف این باشگاه مشخص نخواهد شد، گفت: درست است این مسئله خیلی سخت است من امروز توضیحات خود را به مسئولان ارائه کردم و امیدوارم این اتفاق نیفتد. اگر بخواهد این باشگاه به لیگ دسته اول سقوط کند قیمتش خیلی پایین میآید و وقتی مالکیت برای ما نباشد قطعا کنار خواهیم کشید. ما تیم را در لیگ برتر خریدیم و امیدوارم این کمک صورت بگیرد.

استیلی خاطرنشان کرد: بخش خصوصی نیازمند حمایت است پولهای خرج شده برگشتی ندارد. فردا باشگاههای استقلال و پرسپولیس میخواهند خصوصی شوند. من میدانم آنها نظر مساعد دارند و فقط دادستانی باید نظر نهایی را بدهد. آقای علیزاده و تورج نظرشان مثبت است و تمام امضاها صورت گرفته است. نیت ما خیر بود و دوستانی هم که کنار ما آمدند انسانهای بزرگی هستند افرادی چون کلانی، کاشانی، مناجاتی، زادمهر و میخواهیم تیمی خوب و فنی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: بحث واگذاری باشگاه تمام شده بود و ما کار خود را شروع کردیم. بعد صحبتهایی در خصوص دادستانی مطرح شد که امیدواریم این مسئله برطرف شود و مشکل خاصی وجود نداشته باشد.از ابتدا نیت ما خیر بود و میخواهیم تیم قدمتدار راهآهن را در تهران حفظ کنیم.

استیلی در خصوص حضور علی کریمی یادآور شد: در حال حاضر تیم مشکلاتی دارد که امیدوارم برطرف شود. به هر حال همانطور که گفتم راهآهن خانه علی کریمی است و این موضوع در مورد کریم باقری هم صدق میکند. باقری اولویتش باید پرسپولیس باشد و هر موقع این باشگاه او را نخواست ما از او استقبال خواهیم کرد.

مالک باشگاه راهآهن در خصوص بدهی 2 میلیاردی که این باشگاه به اداره مالیات دارد، گفت: بدهیهای از سال 80 وجود دارد که مسئولان قول دادند آن را حل کنند. ما میخواهیم بدون نقص باشگاه را تحویل بگیریم و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

وی در مورد اینکه چه زمانی وضعیت باشگاه مشخص خواهد شد، گفت: من از مسئولان خواهش کردم با توجه به اینکه قرعهکشی لیگ برتر امشب برگزار میشود وضعیت باشگاه را امروز مشخص کند تا در خصوص ادامه فعالیت خود تصمیم بگیریم.

استیلی در خصوص حضور شیث رضایی در تمرینات تیم گفت: شیث در کنار سایر بازیکنان تمرین میکند و تا پایان نقل و انتقالات به جمعبندی نهایی در مورد این بازیکن خواهیم رسید.