ونگر و بودجه 100ميليونپوندي براي خريدبازيکن


پيش از اين اعلام شده بود بودجه سرمربي فرانسوي براي تقويت تيمش 50 ميليون پوند خواهد بود اما استن کرونکه، سهامدار اصلي اين باشگاه، در اين مورد تجديد نظر کرد.

به گزارش نشریه تلگراف، آرسن ونگر، سرمربی آرسنال برای بازار نقل و انتقالات تابستانی 100 میلیون بودجه برای خرید بازیکنان جدید در اختیار خواهد داشت.
پیش از این اعلام شده بود که بودجه سرمربی فرانسوی برای تقویت تیمش بعد از این فصل ناامید کننده 50 میلیون پوند خواهد بود اما استن کرونکه، سهامدار اصلی این باشگاه، در این مورد تجدید نظر کرد.

یک منبع نزدیک به باشگاه آرسنال بودجه این باشگاه برای خرید بازیکن در بازار تابستانی را بین 50 تا 100 میلیون اعلام کرد. باشگاه آرسنال در چند فصل اخیر همواره در بازار نقل و انتقالات فعالیت بسیار کمی داشته و کمتر ستاره بزرگی به خدمت گرفته است. اخیرا گروهی از هواداران این باشگاه از مدیران آرسنال خواسته اند در مورد اینکه چرا همه پول حاصل از فروش بازیکنانی مانند فابرگاس و نصری صرف خرید بازیکنان جدید نشده، توضیح دهند.

آرسنال در حال حاضر در رتبه چهارم جدول لیگ برتر قرار دارد و رقابت سختی با چلسی برای راهیابی به رقابت های چمپیونزلیگ دارد.آنها از هر دو جام اتحادیه و حذفی حذف شدند و در چمیپونزلیگ نیز در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی 4-0 مغلوب میلان شدند.