هانری: از ردبولز بسیار سپاسگزارم
تیری هانری از باشگاه نیویورک ردبولز برای اجازه دادن به او برای بازی در آرسنال قدردانی کرد.

تیری هانری در فاصله تعطیلی لیگ آمریکا به مدت دو ماه و با قرارداد قرضی به توچی ها پیوست و این دوران را رویایی می داند.

اما پس از پایان این دوران، او از باشگاه فعلی اش نیویورک ردبولز تشکر می کند که به او اجازه داد این انتقال رویایی شکل بگیرد.

" از ردبولز تشکر خواهم کرد زیرا این باشگاه با من بسیار خوب بوده است. اینکه درک کردند برای من چقدر رفتن و بازی کردن برای باشگاه فوتبال آرسنال معنا دارد.

آنها می دانستند که از اول برنامه ریزی نشده بود اما اتفاق افتاد و برای من سخت بود که به آرسنال "نه" بگویم. "

گمانه زنی هایی در رسانه ها وجود داشت که آرسنال و ردبولز برای تمدید قرارداد قرضی هانری کار می کنند تا او بتواند در دربی لندن حضور داشته باشد. هانری ازبازی دوباره در این دربی هیجان زده میشد اما معتقد است که زمان درستی برای بازگشت به آمریکا بود.

" نمی خواستم از این موقعیت سواستفاده کنم زیرا آنها با من خیلی خوب بودند. هواداران منتظر بازگشت من همراه تیمم بودند تا برای فصل جدید با چند بازیکن جدید آماده شوم. برای من به نوعی بی احترامی بود که حداقل برای پیش فصل برنگردم!

نیاز دارم تا سه بازی دوستانه آخر را بازی کنم و سپس با بازیکنان تمرین کنم و در تیم شرکت داشته باشم. این برای من مهم است. "

همچنین برای کاپیتان ردبولز مهم است تا جامی برای باشگاه بدست آورد. هانری مصر است که هواداران نیویورک می توانند درخشش او را در زمین در فصل جاری ببینند.

" می خواهم رقابت کنم. آیا شما میبرید یا نه. چه کسی می داند ؟ اما مطمئنا اشتیاق من اینست که با ردبولز چیزی را ببرم. بعضی اوقات در بعضی بازی ها با آنها بیش از حد متعهد هستم. اما فقط من اینگونه ام. من انسانی احساساتی هستم که بعضی اوقات بیش از حد می روم. اما من اینگونه ام! "