آفوبه: ونپرسی الهام بخش من است
بنیک آفوبه معتقد است رابین ونپرسی الهام بخش او ست.

مهاجم 19 ساله آرسنال پس از شش ماه دوری از میادین، بازگشت خود را در تیم رزرو با یک گل جشن گرفت.

او مسیری طولانی در این راه را پیموده است اما معتقد است که کاپیتان آرسنال که قبلا با مصدومیت های دسته و پنجه نرم کرده است، در این راه به او کمک های زیادی کرده است.

" من با رابین ونپرسی زیاد صحبت می کنم و او همیشه به باشگاه می آید و در مورد دوران درمانم سوال میکند.

وقتی او در آرسنال جوان تر بود، زیاد مصدوم میشد بنابراین به من میگوید که فقط انگیزه خود را حفظ کنم تا کارهایی که در جلسات تمرینی و دوران درمانم انجام می دهم را دنبال کنم و این مسئله را ثابت کنم.

او مهاجم فوق العاده ای است و همچنین یک شخصیت فوق العاده! او همیشه برای بازیکنان جوان تر وقت می گذارد و به من بسیار کمک کرده است. من همیشه به حرف های او گوش می دهم.

مصدوم شدن ناامید کننده بود. برگشتن به میادین بعد از این همه مدت، رویای من در شش ماه گذشته بود.

من در جام امارات بازی کردم اما وقتی دیگر بازیکنان توانستند شانس بازی در ترکیب اصلی را بدست بیاورند، برای آنها خوشحال بودم. آنهایی که همراهشان رشد کرده ام و در رده جوانان با آنها بودم.

واقعا دوران سختی بود اما تیم پزشکی خوبی پشت من قرار داشت. کریگ گرانت مربی بدنساز به من خیلی کمک کرد و مرا با انگیزه نگه داشت. واقعا خوشحالم که هر روز با تیم دوباره تمرین می کنم.

اکنون فقط می خواهم به همان سطح گذشته خود برگردم. اگر بهتر نشوم، و خواهیم دید تا کجا پیش میرود. در مورد دوران قرضی و بدست آوردن فرصت در تیم اصلی زیاد مطمئن نیستم اما یک روزی این قدم را برخواهم داشت. "