مشروح سخنان فنخال در مراسم معارفه سرمربی جدید یونایتد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: مشروح سخنان فنخال در مراسم معارفه سرمربی جدید یونایتد

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

مشروح سخنان فنخال در مراسم معارفه سرمربی جدید یونایتد

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - نخستین کنفرانس فن خال در منچستر برگزار شد .

به گزارش اختصاصی بیست چهارده
    ، فن خال که با سر بابی چارلتون وارد سالن کنفرانس خبری الدترافورد شد سخنانش را با ادای احترام به وی آغاز کرد.مشروح سخنان سرمربی جدید منچستریونایتد بدین شرح است : "افتخار بزرگیست که توسط کسی همچون سر بابی وارد الدترافورد شدم و با محیط آشنا شدم .

من بازی های او را تماشا کردم و همراهی با او برایم مایه افتخار بود.من تمام تلاشم را میکنم ولی نمیتوانم پیشبینی کنم . اینجا بزرگترین باشگاه دنیاست و تنها دو روز در اینجا بودم و در همین مدت به اهمیت این باشگاه پی بردم . باید خودم را با این باشگاه تطبیق دهم . کار آسانی نیست ولی من تمام تلاشم را میکنم . کارنامه ام نشان میدهد که چه چیزهایی برده ام و آینده نشان میدهد که چقدر در اینجا موفق بودم .

اینجا بخاطر شهرتش در سراسر دنیا بزرگترین باشگاه دنیاست. در ورزش هیچ باشگاهی بزرگترین نیست چون شما هر سال باید خودتان را ثابت کنید. یونایتد فصل پیش هفتم شد پس از نظر ورزشی بزرگترین نیستید . وقتی که در چین یا برزیل بودم مردم همه راجع به یونایتد صحبت میکردند . انتظارات زیادی وجود دارد ولی بخاطر همین عظمت چالش است که من این شغل را قبول کردم . من در بزرگترین باشگاه های اسپانیا، آلمان و هلند کار کردم و حالا در باشگاه شماره یک انگلیس هستم . میخواهم که انتظارات را برآورده کنم .روش و فلسفه من همیشه یکسان است . فعلا میخواهم که به بازیکنانی که اینجا هستند نگاه کنم و شاید بعد از آن ما چند خرید داشته باشیم .

شاو و هررا موقع ورود من در لیست بودند و من آن ها را تایید کردم . آن ها را دوست دارم ولی اول باید ببینم که بازیکن ها چقدر میتوانند فلسفه ام را پیاده کنند .

مدیران و مدیر اجرایی باشگاه به من اعتماد زیادی دارند . آن ها پیش من آمدند و من هم به آن ها فلسفه ام را توضیح دادم و آن ها تحت تاثیر قرار گرفتند و به همین خاطر است که الان اینجا هستم . باید صبر کنیم و ببینیم که چقدر میتوانم انتظارات آن ها را برآورده کنم و البته هواداران چون آن ها هم بسیار مهم هستند . ولی همه میدانیم در فوتبال نمیشود پیشبینی کرد . کسی انتظار سوم شدن هلند را نداشت .همه بازیکن ها نامزد دریافت عنوان کایپتانی هستند .

اول باید آن ها را بشناسم . بنابراین 4،5 و یا 6 هفته زمان برای انتخاب کاپیتان لازم دارم . برای من نقش کاپیتانی بسیار مهم است . تصمیمات سریع همیشه خوب نیستند . پس من از زمانم استفاده میکنم .مدیران و مدیر اجرایی از من خواستند که درباره آکادمی و تیم جوانان نظراتی بدهم ولی فعلا هدف اصلی تیم اول است . تیم اول هدف کوتاه مدت تر است .

فعلا من باید از زمانم برای انتقال فلسفه ام به بازیکن ها و تیم استفاده کنم . بنابراین شما و البته باشگاه باید به من زمان بدید تا بتوانم اهدافم را روی تیم اول پیاده سازی کنم و بعد به سراغ اهداف بلند مدت تر بروم .نیکی بات در حال حاضر با ما همکاری میکند . باید برای اسکولز و نویل هم نقشی پیدا کنیم . البته باید ببینم که آیا این کار ممکن است یا نه . اول باید با آن ها صحبت کنیم و ببینیم که آیا شخصیت آن ها به برنامه ها و نقش در نظر گرفته شده میخورد و بعد تصمیم بگیریم .من فرصت تعطیلات بعد جام جهانی را نداشتم ولی مشکلی نیست چون نمیخواستم این فرصت را از دست بدهم . قبلا گفتم که این چالش بزرگی برای من می باشد . من هیچ وقت چالشی مثل این شغل را از دست نمیدهم . اینجا مثل تعطیلات برای من است . از روشی که کار میکنم خوشم می آید .من دموکرات هستم . البته که کاراکتر قوی دارم . ولی بقیه بخش های کاراکترم مهمتر است . و این نکته کلیدی شخصیتم می باشد . آن هایی که میگویند من مستید هستم اشتباه میکنند .

رسانه ها میخواهند که ان بخش از شخصیتم را نشان دهند در حالیکه ان تنها یک درصد از کاراکتر من است . وقتی چیزی تکرار میشود همه فکر میکنند که ان درست است .نمیتوانم پیشبینی کنم چون اول باید ببینیم بازیکن ها چقدر سریع به فلسفه ام ایمان می اوردند . آن موقع شاید بتوانم جواب بدهم که چه رتبه ای در فصل اول میتواند فصل موفقیت امیزی تلقی شود . اینکه بین بازیکن ها و مربی رابطه شکل بگیرد بسیار مهم است .برای من چالش همیشه اول شدن است . هدف من چهارم شدن و کسب سهمیه نیست .من فلسفه قوی دارم و هر جا که رفتم این خودش را نشان داده است . سر الکس هم فلسفه قوی داشت و این چیز خوبی است .

بخاطر همیه فلسفه اش است که جام های زیادی برده است . سر الکس با من تماس گرفت و به من تبریک گفت . ما با هم نوشیدنی خوردیم . سال های قبل هم با هم مکالماتی داشتیم . ما دو تا همدیگر را خیلی خوب میشناسیم . در آینده هم با هم دیدار خواهیم کرد و نوشیدنی خواهیم خورد .تنها دو روز است که اینجا بودم برای همین توصیف اینکه چقدر هیجان زده هستم دشوار است .

اینجا باشگاه خانوادگی است و افراد حاضر در ان به این باشگاه علاقه دارند . بنابراین این خانواده از من انتظارات زیادی دارد . آن ها از دیدن من هیجان زده بودند . فکر میکنم که بتوانم انتظارات آن ها را براورده کنم . ولی بخاطر عظمت این باشگاه چالش بسیار سخت تری نسبت به باشگاه ها دیگری در پیش است .

این باشگاه همچنین روی قدرت تجاری بنا شده و اداره میشود بنابراین باید انتظارات را از ان هم براورده کنیم و این کار سختی است . تعادل بین براورده کردن انتظارات فوتبالی و تجاری دشوار است بنابراین این بزرگترین چالش من است .من همیشه تحت تاثیر تجربه بازیکن ها قرار نمیگیرم . سیدورف 16 ساله بود که من بهش بازی دادم . آن موقع وی از یک بازیکن 30 ساله با تجربه تر بود . همیشه به شخصیت بستگی دارد . شما از رونی نام بردید ولی بطور مثال کریک بتازگی مصدوم شده است و این ضربه بزرگی است چون وی بازیکن با تجربه ای است .

پس داشتن بازیکن با تجربه مهم است ولی نه تجربه از نظر سنی یا فوتبالی بلکه تجربه از نظر شخصیت انسانی چون فلسفه من فقط درباره بازیکن فوتبال نیست بلکه درباره کل شخصیت بازیکن ها است . بنابراین اگر تمام جنبه ها را در نظر بگیریم بازیکنان با تجربه زیادی وجود ندارد .
    ویرایش توسط Terminator2731 : 17th July 2014 در ساعت 22:12

قــــــــــدیــــــــس

2. 5 کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (18th July 2014), Amir_Ali (18th July 2014), H!dden (18th July 2014), SEYEDHAMED (17th July 2014), Terminator2731 (17th July 2014)

نام واقعی
    HOSEIN
    استاتوس
    اول پرسپولیس بعد .....
    شغل و حرفه
    دانشجوی کامپیوتر ( Network)
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Portugal
    تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    به امید قهرمانی دوباره شیاطین سرخ ....
    تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد

4. 2 کاربر مقابل از Terminator2731 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (17th July 2014), SEYEDHAMED (17th July 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    پارسال لیگ برتر مثل شهر بدون شهردار شده بود . هر ننه قمری ادعای قهرمانی می کرد . کار ب جایی رسیده بود ک جام ندیده ها هم پررو پررو میگفتن ما قهرمان میشیم

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

6. 2 کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

SEYEDHAMED (17th July 2014), Terminator2731 (18th July 2014)

نام واقعی
    امیر علی
    استاتوس
    ! Clash On
    شغل و حرفه
    بیکار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,631 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    منظورت از جام ندیده ها کیه؟
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـ
    امیدوارم من یو دوباره به اوج برگرده چون حیف تیمی با این ریشه پایین تر از چلسی و سیتی قرار بگیره

نام واقعی
    سیدحامد
    استاتوس
    *
    شغل و حرفه
    کارمند/الکترونیک
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    ایشالا که امسال منچستر فصل کابوس وار قبلشو جبران کنه

9. کاربر مقابل از SEYEDHAMED عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Terminator2731 (18th July 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط *MaDrIdIsTa* نمایش پست ها
    منظورت از جام ندیده ها کیه؟
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـ
    امیدوارم من یو دوباره به اوج برگرده چون حیف تیمی با این ریشه پایین تر از چلسی و سیتی قرار بگیره
    منظورم مشخصه همونایی ک چندین سال بود جامی نگرفتن و بالاخره ی حذفی بعد چندین سال گرفتن ( البته درحدقهرمانی لیگ نیستنا فقط گاهی اوقات طرفداراشون توهم قهرمان شدن میگیرتشون )

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

11. کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    امیر علی
    استاتوس
    ! Clash On
    شغل و حرفه
    بیکار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,631 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    آها
    فکر کردم لیورپول رو میگی

نام واقعی
    محسن
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 2,125 بار در 829 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 58 تاپیک
    خیلی مربی با شخصیتیه ازش خوشم میاد

14. کاربر مقابل از Moh3n-Hidden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    sahar
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    من مطمئنم فن خال تو منچستر موفق میشه چون کارشو بلده و بهترینه

16. کاربر مقابل از 888 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده