ونگر: نمی توانیم از عهده احساس تاسف برای خود برآییم
آرسن ونگر اصرار دارد احساس تاسف بخاطر نتایج هفته گذشته در این لحظه می تواند به مانند یک جنایت در قبال تیم باشد.


شکست 4 - 0 در سن سیرو و باخت 2 - 0 در ورزشگاه لایت موجب شد توپچی ها هفته مایوس کننده ای را پشت سر بگذارند.

با این وجود آرسن ونگر از بازیکنان می خواهد به خود بیایند و فصل را در بالاترین سطح به پایان برسانند.

" این ساده ترین کار ممکن نیست اما بخشی از کار ما است.

نمی توانید شکایتی داشته باشید، ما در شغل فوق العاده ای هستیم و بازی بزرگی پیش روی خود داریم. احساس تاسف برای خود به مانند یک جنایت خواهد بود. فرصت خوبی داریم تا نشان دهیم شخصیت لازم را داریم، اینکه کیفیت ذهنی لازم برای بازی در این باشگاه را داریم و بنابراین اجازه دهید برای نشان دادن آنها به زمین برویم."

آرسنال هفته بدی را پشت سر گذاشت اما آرسن ونگر باور دارد تیم می تواند در لیگ برتر شتاب خود را حفظ کند.

" ما نتایج مایوس کننده ای داشتیم، خصوصا در میلان.

دیدار با ساندرلند به دو دلیل مایوس کننده بود، اول اینکه در 3 باز متوالی خارج از خانه در زمین های چمن بسیار بد بازی کردیم و بعد از بازگشت از میلان، در یک روز غیر ممکن بازی برگزار شد. ما مقابل تیمی بدون شوت درون چهارچوب شکست خوردیم، ما دو گل به خودی دریافت کردیم.

کمی بدشانس بودیم زیرا ساندرلند خوب بازی کرد اما یک پنالتی 100% روی رابین ونپرسی وجود داشت، همه چیز بر علیه ما پیش رفت اما ما درست یک هفته قبل از بازی ساندرلند در لیگ مقابل آنها پیروز شدیم.

در لیگ مقابل بولتون 0 - 0 مساوی کردیم و با یک نتیجه خوب بلکبرن را شکست دادیم. اجازه دهید این روند را ادامه دهیم. مهم نیست در این لحظه چه می گوییم، هرچه باشد در روزنامه ها در روشی منفی چاپ می شود بنابراین به ما بستگی دارد که در روشی مثبت آن را درون زمین ارائه کنیم."