روان: آمادگی همکاری کامل با تیم ملی را داریم/ برای بازیهای آسیایی لیگ را متوقف میکنیم
عضو هیات رییسه سازمان لیگ میگوید تمام تلاش این سازمان برای حمایت از تیم ملی فوتبال است.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، غلامرضا بهروان پیش از آغاز جلسه با کارلوس کیروش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برنامه دقیقی را که شامل روز و ساعت رقابتها میشود برای فصل آینده آماده کردهایم و منتظر اعلام برنامههای کادر فنی برای هماهنگی بیشتر هستیم.
او ادامه داد: در برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ تمامی موارد با دقت در نظر گرفته شده و باید ببینیم سرمربی تیم ملی چه برنامهای را در نظر گرفته است تا طبق آن موارد لازم اعمال شود.
بهروان با اشاره به فشردگی لیگ در نیمفصل دوم خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا از میزان این فشردگی کاسته شود. برای بازیهای آسیایی اینچئون لیگ تعطیل میشود و همچنین تعطیلی نیمفصل را در مقطع جام ملتهای آسیا در نظر گرفتهایم.
عضو هیات رییسه سازمان لیگ تصریح کرد: به صورت کامل آمادگی همکاری با تیم ملی را داریم و قطعا از تیم ملی ایران حمایتهای لازم را انجام خواهیم داد. ما برنامه خود را برای سال آینده به صورت کامل نوشتهایم و منتظر اعلام نظر کادر فنی تیم ملی هستیم.
او در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت قرارداد کیروش خطاب به خبرنگاران اظهار کرد: من هم مانند شما شنیدهام که توافقات کلی با او صورت گرفته است.