سایت رسمی برنامه نود-هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت که این تیم در لیگ چهاردهم در مرکز زمین با مشکل مواجه نخواهد بود.

به گزارش وبسایت نود، مهرداد کفشگری ، در مورد شرایط تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: اوضاع تیم خیلی خوب است، اردوی سنگینی را در ترکیه برگزار کردیم و کم کم آماده میشویم تا لیگ شروع شود. فعلاً 80،90 درصد آماده هستیم اما تا هفته آینده صددرصد آماده میشویم.

وی در خصوص اینکه خیلیها اعتقاد دارند خط هافبک پرسپولیس از استقلال ضعیفتر است، عنوان کرد: نمیدانم با چه معیاری این حرف را میزنند. مگر ما فصل پیش با همین خط هافبک نایب قهرمان لیگ نشدیم، حالا چطور ضعیف هستیم؟ فقط مسلمان از پرسپولیس جدا شده و به جای آن هم چند بازیکن جوان به تیم اضافه شدند.

هافبک پرسپولیس ادامه داد: من، حقیقی، نوراللهی و نوری مرکز زمین پرسپولیس را بیمه میکنیم. نوراللهی بازیکن جوانی است که خیلی به کار ما میآید و میتواند به پرسپولیس کمک کند.

کفشگری تصریح کرد: امسال میخواهم عملکرد بهتری در پرسپولیس داشته باشم چون سال گذشته تمام هدفم این بود که در تیم جا بیفتم. آنقدر برای بازی کردن انگیزه دارم که نمیتوانم توصیف کنم.

وی در واکنش به این مسئله که ممکن است پرسپولیس یک هافبک خارجی جذب کند، خاطرنشان کرد: موفقیت پرسپولیس مهم است نه اینکه چه کسی بازی میکند و چه کسی به تیم میآید. مسلماً دایی هر بازیکنی که آمادهتر باشد را به زمین میفرستند و حق کسی را نمیخورد.