سایت رسمی برنامه نود-دروازهبان تیم نفت تهران گفت: روز جمعه برای برد مقابل پرسپولیس وارد زمین میشویم و میخواهیم دست پر از زمین بیرون بیاییم.

به گزارش وبسایت نود، علیرضا بیرانوند ، در خصوص شرایط نفت تهران پیش از شروع لیگ برتر چهاردهم گفت: وضعیت خوبی داریم و خوشبختانه با تیم کامل تمرین میکنیم. همه چیز خوب است و اردوی خوبی هم در کردان کرج برگزار کردیم و با بازیهای دوستانه که انجام دادیم در شرایط ایدهآل هستیم و آماده دیدار با پرسپولیس میشویم چراکه این بازی برای ما مهم است و اگر با برد این بازی را به پایان برسانیم در بازیهای آینده میتوانیم با شرایط بهتری کار کنیم امیدوارم که دست پر از بازی روز جمعه بیرون بیاییم.

وی در مورد دیدار نفت تهران مقابل پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر ادامه داد: بازی با پرسپولیس بازی مهمی است اما من همیشه گفتهام که اسم دایی از پرسپولیس بزرگتر است و او اگر در یک لیگ دویی هم فعالیت کند تیمی در حد پرسپولیس میبندد. این تیم تیم خوبی است که سال گذشته هم نائب قهرمان لیگ شده اما ما هم تیم جوان و خوبی هستیم که بازیکنان خوبی هم به ما اضافه شدند که میتوانند کمک حال ما باشند. سال گذشته سوم شدیم و شخصیت تیمی داریم که باز هم در بین سه تیم اول لیگ قرار بگیریم.

دروازهبان نفت تهران درباره شرایط آمادگی تیم خودش تصریح کرد: خوشبختانه شرایط خودم هم خوب است در بازیهای دوستانه با نفت گل نخوردم و امیدوارم که امسال هم مثل سال گذشته سال خوبی داشته باشم و دست پر از بازی روز جمعه بیرون بیاییم.

بیرانوند در پاسخ به این سوال که آیا میتوانید پرسپولیس را شکست دهید گفت: ما سال گذشته از پرسپولیس 4 امتیاز گرفتیم. البته از همه تیمهای بزرگ همین امتیاز را گرفتیم و روز جمعه هم برای برد به داخل زمین میرویم و برای باخت وارد زمین نمیشویم. شک نکنید که منصوریان هم تیم را برای برد در زمین میچیند تا با سه امتیاز از بازی بیرون بیاییم.