پاسخ سرمربي استقلال به اظهارات نکونام
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: پاسخ سرمربي استقلال به اظهارات نکونام

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

پاسخ سرمربي استقلال به اظهارات نکونام

نکونام بايد در دادگاه پاسخگو باشد

سرمربي استقلال با رد اظهارات امروز جواد نکونام ميگويد اگر اين بازيکن در فهرست اين فصل آبي پوشان قرار داشت، امروز او مرد بود و هيچگاه اين بازيکن اين صحبت ها را عليه او مطرح نميکرد.

امير قلعه نويي در گفت وگو با سايت رسمي باشگاه استقلال و در پاسخ به سوالي درباره اظهارات به دور از واقعيت جواد نکونام عليه خودش گفت: من هيچ وقت عادت نداشته ام که پاسخ شاگردانم را در رسانه ها بدهم. در گذشته هم عده اي، حرفهايي را مطرح کردند که در رسانه ها حرف هاي آنها را بدون جواب گذاشتم تا شايد گذر زمان بهترين پاسخ باشد. اما جهت روشن شدن ذهن هواداران استقلال لازم است که به چند نکته اشاره کنم. اول اينکه اگر امروز اين بازيکن به استقلال برگشته بود، من الان بهترين آدم روي زمين بودم. براي اين صحبت هم سند دارم. هواداران استقلال مي توانند به مصاحبه اين بازيکن بعد از اينکه به استقلال آمد و يا بعد از مراسم توپ طلاي آسيا مراجعه کنند تا متوجه اين صحبت من بشوند. آن روز من مرد بودم و با معرفت و ايشان چند بار گفت که من به خاطر قلعه نويي به استقلال آمدم اما حالا همه چيز تغيير کرده است.

وي ادامه داد: ابتداي فصل گذشته اين بازيکن با درخواست رئيس فدراسيون در استقلال ماندني شد. آقاي کفاشيان با من تماس گرفت و خواست که اين بازيکن يک فصل ديگر در استقلال بماند و من به احترام ايشان، مخالفت نکردم و حتي بعد از اينکه در نيم فصل پارسال اين بازيکن به کويت رفت و همه حرفهاي تکراري امروزش را عنوان کرد، من به آقاي کفاشيان گلايه کردم و رئيس فدراسيون از من دلجويي کرد و گفت که من هنوز اين جماعت را نشناخته ام.

سرمربي استقلال اضافه کرد: جالب است که اين بازيکن مدعي شده دو فصل قبل اتفاقهايي در تيم رخ داده است، من از هواداران مي خواهم به اين سئوال فکر کنند که چرا ايشان با اين ادعاهايي که مطرح کرده در پايان فصلي که استقلال قهرمان شد ، سکوت کرد و اين اتهامات را مطرح نکرد و موقعي اين حرفها را به زبان آورد که فصل پيش از استقلال جدا شد؟! با اين وجود ، بهترين پاسخ، زبان قانون است. ايشان بايد به زودي در دادگاه قضايي مستندات خودش را درباره بحث جانشيني کي روش و شادي بعد از شکست استقلال در داربي و مسائل ديگر را ارائه بدهد و اين چنين مشخص خواهد شد که چه کسي اخلاق را زير پا مي گذارد ؟!

قلعه نويي در پايان با بيان اينکه هدفش در اين فصل قهرماني استقلال است و نمي خواهد به اين مسئله بيش از اين بپردازد، اظهار کرد: واقعا نمي خواهم بيش از اين درباره اين موضوع صحبت کنم. استقلال در شرايط خوبي قرار دارد و هدف من و همه مجموعه استقلال موفقيت اين تيم در فصل جاري و دوري از حاشيه هاست. ما تلاش مي کنيم رضايت هواداران را جلب کنيم و اميدوارم به لطف خدا و اهل بيت بتوانيم دل آنها را در پايان فصل شاد کنيم.

2. 5 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

lord reza (27th July 2014), Majid:62 (27th July 2014), Moh3n-Hidden (27th July 2014), San Iker (28th July 2014), shabnam12-8 (27th July 2014)

نام واقعی
    محسن
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 2,125 بار در 829 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 58 تاپیک
    اینو راس میگه.همین سوتینام مگه نگقت .به خاطر قلعه نویی اومدم استقلال.تازه اگه میخواس میتونس زودتر علیه قلعه نویی حرف بزنه .اما وقتی فهمید قلعه نویی نمی خوادش اومد حرف زد.این یعنی آدم دورو

4. کاربر مقابل از Moh3n-Hidden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

*sir amirhossein* (27th July 2014)

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    قا یه کلمه...نکونام داره می سوزههههههههه

نام واقعی
    شبنم
    استاتوس
    راضیم به رضای خودش...
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Amir Abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    تشکر شده 4,112 بار در 1,254 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک
    تو این فوتبال ادم نمیفهمه کی راست میگه کی دروغ...

7. کاربر مقابل از shabnam12-8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Moh3n-Hidden (27th July 2014)

نام واقعی
    majid
    استاتوس
    فضولو بردن زیر زمین...پله نداشت خورد زمین
    شغل و حرفه
    تنهایی
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Liverpool | Germany