||| :: >> اخبار و حواشی دیدار پرسپولیس - نفت تهران << :: |||
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40

موضوع: ||| :: >> اخبار و حواشی دیدار پرسپولیس - نفت تهران << :: |||

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

||| :: >> اخبار و حواشی دیدار پرسپولیس - نفت تهران << :: |||

به نام خدا

با سلام خدمت تمامی دوستان ..

تمامی اخبار مربوط به دیدار پرسپولیس و نفت تهران در این تاپیک قرار میگیره ..

لطفا از ایجاد هرگونه تاپیک متفرقه خودداری کنید !

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

2. 5 کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (1st August 2014), AliReza (1st August 2014), FaRsHaD_8 (31st July 2014), s A r A (31st July 2014), shahrzaaaad (31st July 2014)

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    بنگر: 3 امتياز بازي با نفت را ميخواهيم

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تأکيد کرد که بازيکنان اين تيم براي کسب هر سه امتياز ديدار مقابل تيم نفت به ميدان ميروند.

محسن بنگر در گفتوگو با خبرنگار تسنيم در مورد شرايط پرسپوليس پيش از ديدار جمعه با نفت تهران گفت: خوشبختانه شرايط خوبي داريم و تمرينات منظمي را پشت سر گذاشتيم اما اي کاش پس از اردوي خوبي که در ترکيه داشتيم با يک تيم قدرتمند بازي تدارکاتي انجام ميداديم.

وي ادامه داد: از نظر بدني هم وضعيت ما خوب است اما هنوز از فشار تمرينات بدنسازي خارج نشدهايم. با اين حال براي بازي با نفت آماده هستيم و با تمام توان به مصاف اين تيم ميرويم.

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص رويايي سرخپوشان با نفت تهران در اولين ديدار فصل جديد ليگ برتر فوتبال ايران خاطرنشان کرد: هميشه بازيهاي اول سخت است اما ما ميخواهيم سه امتياز ديدار با نفت را کسب کنيم هر چند کار بسيار دشواري داريم، چون نفت تيم آسيايي ليگ ايران است.

بنگر در پاسخ به اين سؤال که آيا پرسپوليسيها ميتوانند رکورد شکستناپذيري در ورزشگاه آزادي را که از فصل پيش به جاي مانده است، حفظ کنند، گفت: ما بايد تمام تلاشمان را انجام بدهيم تا ديدارهاي خانگي را با پيروز پشت سر بگذاريم اما سهم تماشاگران در اين مسئله بسيار زياد است.

وي در واکنش به عدم حضور حنيف عمرانزاده و اميرحسين صادقي در شش ديدار ابتداي استقلال در ليگ برتر عنوان کرد: من در اين مورد اصلاً فکر نکردهام و برايم مهم نيست که استقلاليها چه مشکلاتي دارند و چه بازيکني را در اختيار ندارند. فقط براي من پرسپوليس و موفقيتش مهم است.

بنگر در پايان در مورد حضور يک مدافع خارجي در پرسپوليس اظهار داشت: شنيدم که باشگاه براي جذب يک مدافع خوب خارجي اقدام کرده که به نظرم خوب است و ميتواند سيستم دفاعي ما را محکم کنم.

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

4. 5 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (1st August 2014), omid27 (31st July 2014), s A r A (31st July 2014), shahrzaaaad (31st July 2014), عاشق پــرسپولیس (31st July 2014)

نام واقعی
    اميد
    استاتوس
    عشق، مرگ احساس وظیفه است
    شغل و حرفه
    دانشجو(كامپيوتر-نرم افزار)
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,496 بار در 847 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نوروزي: يک نيمفصل خوب را در نفت سپري کردم

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس از انگيزه بازيکنان اين تيم براي حفظ رکورد شکستناپذيري اين تيم در ديدارهاي خانگي ياد کرد و گفت: براي موفقيت تيمم همه کار ميکنم.

هادي نوروزي درباره شرايط بازيکنان پرسپوليس پيش از ديدار با نفت تهران گفت: همه آماده هستيم و مقابل نفت قرار ميگيريم. بعد از يک دوره بدنسازي سنگين همه تشنه اولين سه امتياز ليگ هستيم و ميخواهيم آن را کسب کنيم.

به نقل از تسنيم، وي در مورد رکورد شکستناپذيري پرسپوليس در بازيهاي خانگي اظهار داشت: همه تلاش ميکنند تا اين رکورد ادامهدار شود و حتي بهبود هم پيدا کند. انشاءالله در فصل جديد هم بتوانيم اين رکورد خوب را ارتقا دهيم.

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس که پيش از اين سابقه بازي در نفت را دارد در اين خصوص خاطرنشان کرد: من يک نيمفصل خوب را در نفت سپري کردم و روزهاي خوبي در اين تيم داشتم اما الان بازيکن پرسپوليس هستم و براي موفقيت تيمم همه کار ميکنم.

نوروزي در پاسخ به اين سوال که در صورت گل زدن به نفت خوشحالي خواهد کرد يا خير، گفت: حالا بگذاريد گل بزنم بعداً در مورد اين مسئله تصميم ميگيرم!

6. 3 کاربر مقابل از omid27 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (1st August 2014), s A r A (31st July 2014), Zayed FC (31st July 2014)

نام واقعی
    شهاب
    استاتوس
    ارتش سرخ
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 163 بار در 62 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    پرسپولیس 509 روز بدون شکست در آزادی

پرسپولیس فردا در حالی به مصاف نفت تهران میرود که 509 روز است که در ورزشگاه آزادی شکست نخورده است.

آخرین باخت پرسپولیس در این ورزشگاه به بازی پرسپولیس و راه آهن در اسفند سال 91 برمیگردد.
    بازی آخر پرسپولیس در آزادی هم باز با راه آهن بود.

حالا باید صبر کرد و دید فردا پرسپولیس به روند شکست ناپذیری خود در ورزشگاه آزادی ادامه خواهد داد و این رکورد را از این هم بیشتر خواهد کرد یا خیر.

8. 3 کاربر مقابل از Meteor عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (1st August 2014), s A r A (31st July 2014), shahrzaaaad (31st July 2014)

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    اظهارنظر پنجعلی درباره مشكل ماهینی

پنجعلی با اشاره به حضور حسین ماهینی در لیست فوتبالیست هایی که به سربازی نرفتهاند، گفت: «در این باره مشکلاتی وجود دارد و باید بررسی شود. ما موضوع را پیگیری می کنیم و امیدوارم به زودی همه چیز روشن شود. البته ماهینی دانشجو است.»

وی درباره اینکه آیا نام ماهینی در فهرست 18 نفره پرسپولیس برای بازی مقابل نفت قرار دارد یا نه گفت: «نام او فعلا در لیست ما هست.»

10. 3 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (1st August 2014), s A r A (31st July 2014), shahrzaaaad (31st July 2014)

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    دایی: شناخت زیادی از نفت نداریم/ من نباید درباره کریمی صحبت کنم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران میگوید بحثی بین من و کریمی راه انداختهاند که یک عده از آن سوء استفاده کردند و سوار بر جوی شدند که بین ما اختلاف بیندازند.
    به گزارش وبسایت نود ، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمهای فوتبال پرسپولیس و نفت تهران که بعد از ظهر امروز پنجشنبه در ساختمان سازمان لیگ برگزار شد، اظهار کرد: ما از تیم نفت شناخت زیادی نداریم ولی این تیم همیشه خوب بوده است. من با آمدن منصوریان برای این تیم آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم به غیر از بازی با پرسپولیس، در سایر مسابقات موفق باشند. ما فقط از نتایج این تیم خبر داریم و اصلا بازیهای دوستانه آنها را ندیدهایم. با این حال ما هدف بزرگی داریم و میخواهیم پیروزیهایمان را از همین بازی شروع کنیم. وی در ادامه در پاسخ به سئوالی مبنی بر جعلی بودن کارت پایان خدمت بازیکنان فوتبال از جمله حسین ماهینی بازیکن پرسپولیس تاکید کرد: ما درگیر این مسئله نیستیم. این موضوع چند ماه قبل رخ داده است و اینکه این بازیکن کی و کجا کارت پایان خدمت خود را گرفته است، مهم است. باشگاهی که این بازیکن را با این کارت گرفته، باید پاسخگو باشد.سرمربی پرسپولیس همچنین گفت: بحث حسین ماهینی به پرسپولیس مربوط نمیشود. ایشان زمانی که در استقلال اهواز بوده، برایش چنین اتفاقی رخ داده است. من خودم 17 ماه خدمت کردم و فرقی بین فوتبالیست و آدمی که در دورترین نقطه ایران به سربازی رفته است، نیست. همه باید به قانون احترام بگذاریم.دایی تصریح کرد: مهدی تاج بابت این موضوع خیلی زحمت کشید ولی ما انتظار داشتیم چند روز زودتر این مسئله را میگفتند تا ما هم بتوانیم اقدامات لازم را انجام دهیم.متاسفانه زمانی این موضوع را اعلام کردند که ما نمیتوانیم جایگزینی برای حسین ماهینی پیدا کنیم.وی همچنین در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر خدحافظی علی کریمی یادآور شد: علی کریمی بازیکن بزرگی است. علی دایی نباید در خصوص علی کریمی و زحماتی که وی برای فوتبال کشیده است، صحبت کند. مسئله خداحافظی متاسفانه در فوتبال ما خوب جا نیفتاده است. خیلی از بازیکنان بودهاند که مظلومانه از فوتبال خداحافظی کردهاند و هیچ گاه هم بازی خداحافظی برای آنها گرفته نشد. امثال کریمی خیلیها هستند که بازیکنان بزرگی بودند ولی بحثی بین من و کریمی راه انداختهاند که یک عده از آن سوء استفاده کردند و سوار بر جوی شدند که بین ما اختلاف بیندازند.دایی افزود: کریمی بازیکن توانمندی بوده است و میتواند در عرصه کمک به فوتبال ایران هم مثمر ثمر باشد.

قــــــــــدیــــــــس

12. 2 کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (1st August 2014), s A r A (31st July 2014)

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک
    علی دایی: شناختی از نفت نداریم/ پایانخدمتهای جعلی به پرسپولیس ربطی ندارد

علی دایی میگوید شناخت چندانی از نفت تهران ندارد، اما پرسپولیس میخواهد فصل جدید لیگ را با پیروزی آغاز کند.
    به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت تهران، اظهار کرد: ما فردا بعد از مدتها به میدان می رویم و بازی اولمان را مقابل تیم خوبی انجام میدهیم. به آن صورت شناختی از نفت تهران نداریم، اما میدانیم که این تیم همیشه در چند سال گذشته عملکرد خوبی داشته است و مربیاش منصوریان است که از دوستان خوب من است. امیدوارم به غیر از بازی فردا در سایر دیدارهایشان موفق عمل کنند.
    او ادامه داد: نفت اکثر بازیکنان خود را تغییر داده و 10 بازیکن جوان به خدمت گرفته است و ما فقط از نتایجی که در بازیهای دوستانه گرفتهاند خبر داریم. همیشه بازیهای اول سخت است، مخصوصا برای ما که امسال هدف های بزرگی داریم و میخواهیم کارمان را در لیگ با پیروزی شروع کنیم. بازی فردا برای هر دو تیم سخت است. تمام سعی مان را می کنیم که در این فصل نتایج بهتری را بگیریم. تمرینها و اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتهایم و آماده این بازی هستیم.
    خبرنگاری از دایی درباره اعلام نام بازیکنانی که به سربازی نرفتهاند و یا کارت پایان خدمتشان غیر قانونی بوده پرسید که او پاسخ داد: ما درگیر این مسائل نیستیم. فکر میکنم دو، سه ماه پیش بود که این مسائل شروع شد ، اما موضوع مهم این است که این بازیکنان چه زمانی و در کجا کارت پایان خدمت جعلی گرفتهاند. حسین ماهینی شش – هفت سال پیش کارت پایان خدمتش را گرفته و این موضوع به هیچ وجه به پرسپولیس مربوط نمیشود، اما هر کسی که کار غیر قانونی کرده باشد باید با او برخورد شود. ما تافته جدا بافتهای نیستیم، همه باید به سربازی برویم. چرا کسی که در دور افتادهترین نقطه کشور است باید به سربازی برود، اما فوتبالیستها نروند؟ خود من بازی با ژاپن در هیروشیما که طحالم پاره شده بود و 22 سانتیمتر شکمم را برای عمل جراحی پاره کردند، وقتی به ایران برگشتم 17 ماه به سربازی رفتم.
    دایی گفت: فقط فوتبالیستها نیستند که چنین کارتهای پایان خدمتی گرفتهاند. خیلی ها در بین جامعه هستند که این کار را کردهاند. من از سازمان نظام وظیفه میخواهم که افراد عادی هم که این کار را انجام دادهاند را پیدا کند. اگر قرار به سالم سازی است، باید این کار برای هم اتفاق بیفتد. همان طور که من می گویم فوتبالیستها تافته جدا بافتهای نیستند و باید به سربازی بروند. با این حال من گفتم که مهمترین موضوع این است که آن بازیکن چه زمانی این کارت جعلی را گرفته است و در کدام تیم دست به این کار زده است؟ حالا یا تیمش از این موضوع اطلاع داشته یا خیر، که من مطمئنم که خیلی از بازیکنان باشگاهشان از این موضوع مطلع بودهاند.
    سرمربی تیم پرسپولیس در ادامه گفت: کسانی که دم از فوتبال پاک زدهاند حالا باید جوابگو باشند. تاج درباره این موضوع خیلی زحمت میکشد، اما ای کاش این موضوع را دو، سه هفته پیش یا حداقل یک هفته پیش به ما اعلام میکردند، چرا که ما روی حسین ماهینی حساب باز کرده بودیم و در بازیهای دوستانه او را در ترکیب قرار دادیم. اگر زودتر میگفتند بازیکن جایگزین را پیدا میکردیم. متاسفانه در سال گذشته خیلی از خبرنگاران و صدا و سیما روی موضوع "فوتبال پاک" مانور دادند، اما یکی از تیمهایی که نمیخواهم اسمی از آن ببرم خیلی از بازیکنانش این کارها را انجام داده بودند. باید به جای این که شعار بدهیم خودمان را درست کنیم.
    سرمربی تیم پرسپولیس در ادامه این نشست درباره خداحافظی علی کریمی از فوتبال، گفت: علی دایی هر قدر که بخواهد از کریمی تعریف کند کار بیفایدهای است. همه از تواناییها و زحماتی که کریمی برای این فوتبال کشیده آگاه هستند. به نظر من این موضوعی نیست که من بخواهم درباره آن حرف بزنم. با این حال متاسفانه در این مدت بعضیها این خداحافظی را طور دیگری جلوه دادهاند و خواستند مسائل را به نفع خودشان عنوان کنند که هدفشان تحت تاثیر گذاشتن پرسپولیس بود. ما نمیتوانیم با گذاشتن یک بازی خداحافظی سر و ته همه چیز را در بیاوریم. موقعی که امثال کریمی بازی میکردند باید به فکر قدردانی از آنها میافتادیم، نه این که بعد از خداحافظی آنها جبهه بگیریم، ضمن این که فقط کریمی نبوده که غریبانه از فوتبال خداحافظی کرده و خیلی بازیکن داشتیم که مظلومانه از این فوتبال رفتند، اما ما میخواهیم سوار موجی شویم که به نفع خودمان مسائل را تفسیر کنیم. من همیشه برای کریمی آرزوی موفقیت کردهام و شما هم در این چند سال بندرت دیدهاید که من درباره کریمی صحبت کنم. آرزو میکنم که او یک روز به پستهای مهمی در این فوتبال برسد.
    علی دایی در ادامه در پاسخ به این سوال خبرنگار ایسنا مبنی بر این که آیا سکوت شما در ماههای گذشته مربوط به جدایی ستاره هایی مثل خلعتبری و جلال حسینی بود؟ گفت: من دوست داشتم کارم را در آرامش انجام دهم. چهل و پنج – شش سال سن دارم و به این نتیجه رسیده ام که به خاطر آرامش تیم کمتر صحبت کنم. در این مدت هم خیلی صحبتها را شنیدم و مسائل و اتفاقات مطبوعات و فضای مجازی را دنبال میکردم ، اما جبههای نگرفتم. جواب خیلیها را ندادم. رفتن سید جلال ، خلعتبری و پولادی سوالات زیادی را در ذهن هواداران به وجود آورده بود، اما باید توجه کرد که نمیتوان کسی را به زور نگه داشت. زمانی که سید جلال حسینی چند بار به ما قول میدهد، اما سر قولش نمیماند، من چه کاری میتوانم بکنم؟ حداقل انتظار من این بود که سید جلال زودتر به ما اعلام میکرد که به باشگاه قطری میخواهد برود. من هم از خیلی وقت پیش می دانستم که او با تیم قطری قرارداد بسته است، اما این رسمش نبود که مدام ما را به این طرف و آن طرف بکشاند و نتوانیم مدافع جایگزینی را برای او پیدا کنیم.
    سرمربی تیم پرسپولیس ادامه داد: درباره پولادی هم باید بگویم که خود من چند بار با او تماس گرفتهام، اما به تماسهای باشگاه هم جوابی نداد. تا جایی که من میدانم اسمش در فهرست باشگاه رد شده است. با این حال شما به شرایط امسال نگاه کنید. سازمان لیگ 18 میلیارد تومان سقف بودجه تعیین کرده است. مثلا خلعتبری بازیکن بزرگی است. من او را دوست دارم و با او رفیق هستم، اما باید شرایط باشگاه را هم در نظر بگیریم. این سه بازیکن فصل گذشته به من خیلی کمک کردند، مخصوصا سید جلال و خلعتبری که در اکثر بازیها با ما همراه بودند. با این حال من از زحماتی که رحیمی کشیده تشکر میکنم. درست است که چند بازیکن از لیست من را نتوانستیم بگیریم، اما باشگاه همه تلاش خود را انجام داد. زمانی که یک باشگاه 50 درصد بیشتر از پرسپولیس به بازیکنی میدهد دیگر من نمیتوانم کاری انجام دهم.
    سرمربی تیم پرسپولیس با اشاره به این که برخی رقمها که از سوی باشگاهها اعلام شده سوال برانگیز است، گفت: به غیر از باشگاه خودمان شما فکر میکنید رقمهایی که اعلام میشود واقعی است. با این وجود رقمهای پرسپولیس همه واقعی بوده و خود من شاهد آنها بوده ام. تیمهایی بودند که به چند بازیکن ما 400 – 500 میلیون تومان بیشتر و یا دو برابر پرسپولیس پول میدادند، اما بازیکنانمان ماندند و من مدیون آنها هستم. امسال یکسری از مسائل دست و پای باشگاه را بسته بود، در غیر این صورت علی دایی بدش نمی آید که بازیکن یک میلیون دلاری بگیرد.
    دایی گفت: ما تیم امسال را بر اساس نقاط ضعف و قوت فصل گذشته بستهایم، میدانیم که در فضای مجازی هواداران اظهار نگرانی کردهاند، اما به آنها قول میدهیم که با تمام وجود به میدان برویم و نتایج بهتری را نسبت به فصل قبل کسب کنیم. دیدگاه من فرق میکند. من بازیکنی را انتخاب میکنم که از لحاظ فنی بزرگ باشد. ممکن است که یک بازیکن فنی بزرگ باشد، اما اسمش کوچک باشد. ما در پرسپولیس به این گونه بازیکنان فرصت خودنمایی میدهیم.

14. کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (31st July 2014)

نام واقعی
    shahrzad
    استاتوس
    عشق فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    بازیگر آینده
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,239 بار در 705 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

مقابل پرسپوليس نياز به اسلحه پنهان داشتيم

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران گفت: ما مقابل پرسپوليس نياز به اسلحه پنهان داشتيم و از هماکنون قدم خبرنگاران در تمرينات نفت روي چشم ماست

.

عليرضا منصوريان در نشست مطبوعاتي پيش از ديدار تيمهاي نفت تهران و پرسپوليس ابتدا ضمن تسليت به اهالي ورزش به خاطر درگذشت ناصر احمدپور اظهار داشت: ضمن عذرخواهي از اينکه چند دقيقه دير در جلسه حاضر شدم بايد به اهالي رسانه و مردم به خاطر از دست دادن يکي از خوشقلمنويسان تسليت بگويم، اگر ما فوتباليستها رشدي در ورزش ميکنيم و در جامعه مورد احترام و يا بعضاً مورد نگاه عصباني مردم قرار ميگيريم، به نوعي حاصل دسترنج رسانههاست، به جامعه ورزش، رسانه، خانواده اين مرحوم تسليت ميگويم و اميدوارم بقاي عمر سايرين باشد.
    وي در خصوص انتخاب تيم نفت به عنوان سرمربي، تصريح کرد: در ابتداي دوران مربيگريام تصميم گرفتم يک سال مدرسه فوتبال بزنم و با سنين شش تا 19 سال آشنا شوم. حضور بعديام در تيم برق بود که شايد ريسکي بود که انجام دادم که جا دارد از کاظم اوليايي تشکر کنم، او در دو وهله به من کمک کرد، يکي زماني بود که در استقلال حاضر شدم و ديگري زماني بود که وارد عرصه مربيگري شدم، من خوششانس بودم که زير پرچم مقدس ايران فعاليت کردم، به عنوان بازيکن و سرمربي کار خود را دنبال کردم، حدود 5، 6 سال در اين عرصه بودم و سرمربي تيم زير 23 سال بودم. پس از پنج سال دوري از نيمکت مربيگري باشگاهي براي دومين بار با نفت در تيم برتر حاضر شدم. هماکنون شرايطم با گذشته فرق کرده، اگر در آن موقع مربي جواني بودم، هماکنون سختيهاي مربيگري و شکستها و پيروزيها را تجربه کردهام و متفاوت شدهام، من يکي از جوان خوششانس 98 بودم که در کنار کارلوس کيروش به عنوان يک دانشگاه فعاليت کردم. افشين قطبي و کارلوس کيروش بيشترين تأثير را در عرصه مربيگري من داشتند.
    سرمربي تيم فوتبال نفت در خصوص علت انتخاب اين تيم به عنوان سرمربي يادآور شد: جا دارد از يحيي گلمحمدي تشکر کنم که بهترين نتيجه تاريخي نفت را رقم زد. يکي از دلايل انتخاب باشگاه نفت اين بود که اين باشگاه ديدگاه حرفهاي دارد و به انتخاب خودش پايبند است. در جامعهاي که جايگاه مربي تزلزل دارد اما مديران اين باشگاه حمايتهاي لازم را انجام ميدهند.
    منصوريان در خصوص ديدار با پرسپوليس در اولين بازي ليگ برتر اظهار داشت: قرعهکشي مسابقات خوب بود، همين که جايگاه استقلال و پرسپوليس را لحاظ نکردند به رشد فوتبال ما کمک ميکند، اميدوارم بازي زيبايي شاهد باشيم، ما تلاش ميکنيم همراه با نتيجه، بازي زيبايي را هم شاهد باشيم، ميدانم دوستم علي دايي هم اينگونه است، تيم ما بدون تماشاگر است در حالي که پرسپوليس نيمه کامل کشور را در اختيار دارد.
    وي با اشاره به اينکه در ديدار فردا، نفت زياد هم غريب نخواهد بود، گفت: فکر ميکنم فردا زياد غريب نباشيم، هواداران استقلال منصوريان را پس از مدتي روي نيمکت ميبينند، اميدوارم که آنها جايگاه معروف آبيپوشان را پر کنند و بتوانيم بازي خوبي شاهد باشيم. در شروع ليگ، وضعيت بدني بازيکنان را مورد ارزيابي قرار ميدهيم و هر دو به دنبال حفظ امنيت خود و نيمکت هستند. اگر بازي ساعت 17 برگزار ميشد، در زير آفتاب بيکيفيت بود، اما همين که ساعت 19:40 دقيقه برگزار ميشود آب و هوا ميتواند به بهتر شدن بازي کمک کند.
    سرمربي تيم فوتبال نفت در خصوص اينکه خبرنگاران را به تمرينات تيمش راه نميداد، گفت: قدم همه روي چشم ماست، اکثر رسانهها دور و بر تيمهاي پرهوادار هستند، من با حساب سرانگشتي که کردم 150 هوادار داريم، 30 بازيکن در تيم ما حضور دارند که اگر هر بازيکن به طور ميانگين خانوادهاش 5 نفر باشند، 150 هوادار خواهد شد. نوع قرعهکشي که صورت گرفت باعث شد تا ما پنهانتر کار خود را دنبال کنيم. شايد اگر به پرسپوليس نميخورديم تمرينات ما بازتر برگزار ميشد.
    وي ادامه داد: ما پنج ستاره از دست داديم، به هر حال نفت بازيکنساز است و باشگاههاي بزرگ و ولخرج به دنبال خريد بهترينها هستند. ما از دو بازيکن باتجربه که در ليگ برتر حضور داشتند استفاده خواهيم کرد و احتياج به تغيير ريتم داشتيم، 10 بازيکن از تيم اميد در کنار ما هستند، 6 بازيکن از جوانان و بخش اعظمي از بازيکناني که سال گذشته در کنار تيم حضور داشتهاند. ايمان مبعلي و غلامرضا رضايي را جذب کرديم و دو دفاع نيز به نامهاي سعيد لطفي و مهدي شيري را گرفتيم. ديويد ويکروم پيش از حضور من با هماهنگيهايي که انجام شده بود به تيم اضافه شد، به نظر من او بازيکن خارجي نيست بلکه ايراني است و بهتر از من و شما فارسي حرف ميزند. وقتي مقابل پرسپوليس بازي ميکنيد بايد يک اسلحه پنهاني داشته باشيد، از هماکنون به بعد قدم همه دوستان روي چشم.

*با سقف بودجه مخالفم/ 150 بازيکن مشکل کارت معافي دارند
    سرمربي تيم فوتبال نفت در خصوص هدف حضورش در آسيا اظهار داشت: سند چشمانداز باشگاه اين بود که در سال 1397 آسيايي شود اما اين مسئله يکي دو سال جلوتر اتفاق افتاد، ما هم در اين دوره از رقابتهاي ليگ برتر به دنبال کسب سهميه آسيايي هستيم، در آسيا هم بهترين الگوي ما فولاد است که نزديک اين تيم باشيم. کسي پيش از شروع ليگ قهرمانان آسيا در سال گذشته فولاد را به حساب نميآورد، اما ديديد که اين تيم به عنوان تنها نماينده ايران در مراحل بالاتر حضور داشت. ما در آسيا يک صخره کوچک پيش رو داريم که اگر بتوانيم آن را از پيش برداريم و در مرحله گروهي حاضر شويم حرفهاي زيادي براي گفتن خواهيم داشت.

منصوريان در خصوص مشکلاتي که براي برخي بازيکنان مبني بر جعلي بودن کارت معافيتشان به وجود آمده، گفت: ابتدا من ميخواهم در خصوص ليگ پويا صحبت کنم. ليگ پويا زماني تعريف ميشود که مشکلاتي وجود نداشته باشد، به طور مثال کميته انضباطي 50 ميليارد بدهکار است، اين يکي از ايرادات بزرگ ماست. يکي ديگر از مسائل اين است که باشگاهها رديف بودجه ندارند. در اسپانيا بين دو باشگاه مالاگا و بارسلونا اختلاف است، نميتوان آنها را يکسان دانست، من با سقف بودجه مخالفم. يکي ديگر از مسائل اين است که امکانات سختافزاري ما ضعيف است، هر باشگاهي که در ليگ حاضر ميشود نبايد بدهکار باشد. زماني که بدهي وجود داشته باشد، براي بازيکن و کادر فني ايجاد ناامني ميکند. يکي ديگر از مسائلي که ليگ ما پويا نيست اين است که هنوز تقويم درستي وجود ندارد، البته امسال بهتر شده است. در برخي مواقع، بازيها پشت سر هم برگزار ميشود و در برخي اوقات تيمها استراحت زيادي دارند.
    وي افزود: بخش خصوصي هم در ليگ حضور ندارد، فکر ميکنم به جز پديده، ساير باشگاهها از سوي دولت حمايت ميشوند، اگر دولت باشگاهها را مورد حمايت خود قرار ميدهد بايد براي همه يکسان باشد. اگر باشگاهي نميتواند در فوتبال فعاليت کند بگذاريد شکست بخورد، ايرادي ندارد.

وي در خصوص جعلي بودن کارت پايان خدمت بازيکنان گفت: ما نبايد از فوتباليست خرده بگيريم بلکه بايد سازمانهاي پايينتر را مورد نکوهش قرار دهيم. چگونه بوده که اين کارتها صادر شده است و بعد اداره گذرنامه هم آنها را مورد تأييد قرار داده است، کارت معافيت جعلي نيست، مدارک و آنهايي که اين کارتها را صادر ميکنند مشکل دارند. فوتباليست، جوان است و به او ميگويند فلان مبلغ را پرداخت کند، اگر هماکنون بخواهيم 10 سال گذشته را مورد ارزيابي قرار دهيم بالاي 150 بازيکن دچار اين مشکل ميشوند، حالا اسم 21 بازيکن عنوان شده است.
    وي افزود: اين موضوع خوشبحال تيمهاي نظامي است به خصوص تراکتورسازي ميشود، البته ملوان هم است که ميتوانند ستارههاي خوبي جذب کنند. شک نکنيد مدتي از اين مسئله ميگذرد و رنگ و لعاب اين موضوع کمرنگ ميشود و همه فراموش ميکنند. اين موضوع بايد ريشهاي برطرف شود و به مسأله نگاه واقعي داشته باشيم.
    ویرایش توسط shahrzaaaad : 31st July 2014 در ساعت 18:34

زندگی جاریست...

16. 2 کاربر مقابل از shahrzaaaad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (1st August 2014), s A r A (31st July 2014)

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    علی دایی: این رسمش نبود آقای سیدجلال حسینی/ به عشق مردم در پرسپولیس ماندم/ نتایج من را با دنیزلی و ژوزه مقایسه کنید

علی دایی هر قدر که بخواهد از کریمی تعریف کند کار بیفایدهای است. همه از تواناییها و زحماتی که کریمی برای این فوتبال کشیده آگاه هستند. به نظر من این موضوعی نیست که من بخواهم درباره آن حرف بزنم
    علی دایی سرمربی پرسپولیس در اولین کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی نفت تهران همیشه خبرساز بود و حرف های مهم به زبان آورد. امروز دایی درباره موضوع سربازی، انتشار ارقام قراردادها در لیگبرتر، موضوع جدایی ستارگان تیمش و ... صحبت کرد. او به پرسپولیس امسال بسیار امیدوار است، شاید مثل امیر قلعهنویی که تیم امسال استقلال او را به یاد فصل موفقیت آمیز 83 می اندازد. حرف های علی دایی را بخوانید.

بازی فردا مقابل نفت ؟
    ما فردا بعد از مدتها به میدان می رویم و بازی اولمان را مقابل تیم خوبی انجام میدهیم. به آن صورت شناختی از نفت تهران نداریم، اما میدانیم که این تیم همیشه در چند سال گذشته عملکرد خوبی داشته است و مربیاش منصوریان است که از دوستان خوب من است. امیدوارم به غیر از بازی فردا در سایر دیدارهایشان موفق عمل کنند.نفت اکثر بازیکنان خود را تغییر داده و 10 بازیکن جوان به خدمت گرفته است و ما فقط از نتایجی که در بازیهای دوستانه گرفتهاند خبر داریم.
    پرسپولیس امسال ؟
    تیم امسال را بر اساس نقاط ضعف و قوت فصل گذشته بستهایم، میدانیم که در فضای مجازی هواداران اظهار نگرانی کردهاند، اما به آنها قول میدهیم که با تمام وجود به میدان برویم و نتایج بهتری را نسبت به فصل قبل کسب کنیم. دیدگاه من فرق میکند. من بازیکنی را انتخاب میکنم که از لحاظ فنی بزرگ باشد. ممکن است که یک بازیکن فنی بزرگ باشد، اما اسمش کوچک باشد. ما در پرسپولیس به این گونه بازیکنان فرصت خودنمایی میدهیم.
    چرا سکوت کرده بودید ؟
    من دوست داشتم کارم را در آرامش انجام دهم. چهل و پنج – شش سال سن دارم و به این نتیجه رسیده ام که به خاطر آرامش تیم کمتر صحبت کنم. در این مدت هم خیلی صحبتها را شنیدم و مسائل و اتفاقات مطبوعات و فضای مجازی را دنبال میکردم ، اما جبههای نگرفتم. جواب خیلیها را ندادم.
    جدایی سید جلال حسینی ؟
    رفتن سید جلال ، خلعتبری و پولادی سوالات زیادی را در ذهن هواداران به وجود آورده بود، اما باید توجه کرد که نمیتوان کسی را به زور نگه داشت. زمانی که سید جلال حسینی چند بار به ما قول میدهد، اما سر قولش نمیماند، من چه کاری میتوانم بکنم؟ حداقل انتظار من این بود که سید جلال زودتر به ما اعلام میکرد که به باشگاه قطری میخواهد برود. من هم از خیلی وقت پیش می دانستم که او با تیم قطری قرارداد بسته است، اما این رسمش نبود که مدام ما را به این طرف و آن طرف بکشاند و نتوانیم مدافع جایگزینی را برای او پیدا کنیم.
    محرومیت حسین ماهینی و موضوع سربازی ؟
    فکر میکنم دو، سه ماه پیش بود که این مسائل شروع شد ، اما موضوع مهم این است که این بازیکنان چه زمانی و در کجا کارت پایان خدمت جعلی گرفتهاند. حسین ماهینی شش – هفت سال پیش کارت پایان خدمتش را گرفته و این موضوع به هیچ وجه به پرسپولیس مربوط نمیشود، اما هر کسی که کار غیر قانونی کرده باشد باید با او برخورد شود. ما تافته جدا بافتهای نیستیم، همه باید به سربازی برویم. چرا کسی که در دور افتادهترین نقطه کشور است باید به سربازی برود، اما فوتبالیستها نروند؟ خود من بازی با ژاپن در هیروشیما که طحالم پاره شده بود و 22 سانتیمتر شکمم را برای عمل جراحی پاره کردند، وقتی به ایران برگشتم 17 ماه به سربازی رفتم.
    فقط فوتبالیستها نیستند که چنین کارتهای پایان خدمتی گرفتهاند. خیلی ها در بین جامعه هستند که این کار را کردهاند. من از سازمان نظام وظیفه میخواهم که افراد عادی هم که این کار را انجام دادهاند را پیدا کند. اگر قرار به سالم سازی است، باید این کار برای هم اتفاق بیفتد. همان طور که من می گویم فوتبالیستها تافته جدا بافتهای نیستند و باید به سربازی بروند. با این حال من گفتم که مهمترین موضوع این است که آن بازیکن چه زمانی این کارت جعلی را گرفته است و در کدام تیم دست به این کار زده است؟ حالا یا تیمش از این موضوع اطلاع داشته یا خیر، که من مطمئنم که خیلی از بازیکنان باشگاهشان از این موضوع مطلع بودهاند.
    شکایتی ندارید ؟
    ای کاش این موضوع را دو، سه هفته پیش یا حداقل یک هفته پیش به ما اعلام میکردند، چرا که ما روی حسین ماهینی حساب باز کرده بودیم و در بازیهای دوستانه او را در ترکیب قرار دادیم. اگر زودتر میگفتند بازیکن جایگزین را پیدا میکردیم. متاسفانه در سال گذشته خیلی از خبرنگاران و صدا و سیما روی موضوع "فوتبال پاک" مانور دادند، اما یکی از تیمهایی که نمیخواهم اسمی از آن ببرم خیلی از بازیکنانش این کارها را انجام داده بودند. باید به جای این که شعار بدهیم خودمان را درست کنیم.
    جدایی مهرداد پولادی ؟
    خود من چند بار با او تماس گرفتهام، اما به تماسهای باشگاه هم جوابی نداد. تا جایی که من میدانم اسمش در فهرست باشگاه رد شده است. با این حال شما به شرایط امسال نگاه کنید. سازمان لیگ 18 میلیارد تومان سقف بودجه تعیین کرده است. مثلا خلعتبری بازیکن بزرگی است. من او را دوست دارم و با او رفیق هستم، اما باید شرایط باشگاه را هم در نظر بگیریم. این سه بازیکن فصل گذشته به من خیلی کمک کردند، مخصوصا سید جلال و خلعتبری که در اکثر بازیها با ما همراه بودند. با این حال من از زحماتی که رحیمی کشیده تشکر میکنم. درست است که چند بازیکن از لیست من را نتوانستیم بگیریم، اما باشگاه همه تلاش خود را انجام داد. زمانی که یک باشگاه 50 درصد بیشتر از پرسپولیس به بازیکنی میدهد دیگر من نمیتوانم کاری انجام دهم.
    انتشار فهرست قراردادهای باشگاهی ؟
    به غیر از باشگاه خودمان شما فکر میکنید رقمهایی که اعلام میشود واقعی است؟ با این وجود رقمهای پرسپولیس همه واقعی بوده و خود من شاهد آنها بوده ام. تیمهایی بودند که به چند بازیکن ما 400 – 500 میلیون تومان بیشتر و یا دو برابر پرسپولیس پول میدادند، اما بازیکنانمان ماندند و من مدیون آنها هستم. امسال یکسری از مسائل دست و پای باشگاه را بسته بود، در غیر این صورت علی دایی بدش نمی آید که بازیکن یک میلیون دلاری بگیرد.
    بازیکن کاستاریکایی؟
    ما به دنبال اومانا هستیم که سریع تر به ایران بیاید، چرا که در آسیا به او احتیاج داریم. هنوز سه جای خالی به غیر از ماهینی در فهرستمان داریم که سعی میکنیم هر زمان که اعلام شد از بازیکنان خارجی استفاده کنیم. خط دفاع ما به خاطر عملکرد تیم فصل خوبی را پشت سر گذاشت. ساختار دفاعی ما خیلی خوب کار کرد و همه در وظایف دفاعیشان خوب بودند، سعی میکنیم امسال هم این بالانس را حفظ کنیم. امسال هم بازیکنان بزرگی در خط دفاع داریم که میتوانند خیلی به ما کمک کنند. به مردم قول میدهم که مطمئن باشید که تیم ما بهتر از سال قبل کار میکند.
    پیش بینی نتیجه بازی فردا ؟
    همیشه بازیهای اول سخت است، مخصوصا برای ما که امسال هدف های بزرگی داریم و میخواهیم کارمان را در لیگ با پیروزی شروع کنیم. بازی فردا برای هر دو تیم سخت است. تمام سعی مان را می کنیم که در این فصل نتایج بهتری را بگیریم. تمرینها و اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتهایم و آماده این بازی هستیم.
    مبلغ سنگین قرارداد علی دایی ؟
    در این مدت خیلی علیه من جو راه انداخته اند، اما رقم قرارداد من واقعی است. من آن را دستکاری نکردهام که فردا روزی یکی از این افرادی که به دنبال کوچکترین مسائل هستند بهانه ای به دستش نیاید. مطمئنا خیلی از همکاران من بیشتر از آن چیزی که در قراردادشان اعلام شده است حقشان بوده است. ضمن این که باید این را هم در نظر داشته باشیم که مربیان قبلی پرسپولیس چه قراردادهایی داشتهاند و چه نتایجی را گرفتهاند.نمیخواهم در دفاع از خودم چیزی بگویم، اما بد نیست که مقایسهای هم انجام شود. آقای ژوزه قراردادش بالای 10 میلیارد بوده است و یا دنیزلی که استاد من است قراردادش میلیاردی بوده است. من سال گذشته از تیم ملی آذربایجان و دو، سه تیم باشگاهی در این کشور پیشنهاد داشتم، اما به خاطر قولی که داده بودم ماندم تا به عشق خدمت به مردم به موفقیت برسم.
    خداحافظی علی کریمی از فوتبال؟
    علی دایی هر قدر که بخواهد از کریمی تعریف کند کار بیفایدهای است. همه از تواناییها و زحماتی که کریمی برای این فوتبال کشیده آگاه هستند. به نظر من این موضوعی نیست که من بخواهم درباره آن حرف بزنم. با این حال متاسفانه در این مدت بعضیها این خداحافظی را طور دیگری جلوه دادهاند و خواستند مسائل را به نفع خودشان عنوان کنند که هدفشان تحت تاثیر گذاشتن پرسپولیس بود. ما نمیتوانیم با گذاشتن یک بازی خداحافظی سر و ته همه چیز را در بیاوریم. موقعی که امثال کریمی بازی میکردند باید به فکر قدردانی از آنها میافتادیم، نه این که بعد از خداحافظی آنها جبهه بگیریم، ضمن این که فقط کریمی نبوده که غریبانه از فوتبال خداحافظی کرده و خیلی بازیکن داشتیم که مظلومانه از این فوتبال رفتند، اما ما میخواهیم سوار موجی شویم که به نفع خودمان مسائل را تفسیر کنیم. من همیشه برای کریمی آرزوی موفقیت کردهام و شما هم در این چند سال بندرت دیدهاید که من درباره کریمی صحبت کنم. آرزو میکنم که او یک روز به پستهای مهمی در این فوتبال برسد.

18. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (31st July 2014)

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

18 بازيکن پرسپوليس مشخص شدند

18بازيکن پرسپوليس براي بازي با نفت در شرايطي مشخص شدند که حسين ماهيني در بين اين بازيکنان حضور ندارد.

پرسپوليس فردا در اولين ديدار خود در چارچوب ليگ برتر در ورزشگاه آزادي ميزبان نفت تهران است. علي دايي پس از تمرين امروز 18 بازيکن خود را براي ديدار روز جمعه مقابل نفت مشخص کرد.

مکاني، نيلسون، نوري، بنگر، نورمحمدي، هادي نوروزي، رضا نوروزي، حسيني، صادقيان، خانزاده، طارمي، فرشاد قاسمي، نوراللهي، عباسزده، کفشگري، عاليشاه، حقيقي و حميد عليعسگر 18 بازيکن پرسپوليس براي بازي با نفت هستند. مهدي دغاغله به دليل مصدوميت بازي فردا را از دست داد، همچنين با توجه به مشکل به وجود آمده براي ماهيني در خصوص کارت پايان خدمت مجوز بازي اين بازيکن صادر نشد و مدافع مليپوش قرمزپوشان در دقيقه 90 از ليست اين تيم براي بازي با نفت خط خورد.

20. 6 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (1st August 2014), AliReza (1st August 2014), H!dden (1st August 2014), RUDMEHR K (1st August 2014), s A r A (31st July 2014), shahrzaaaad (31st July 2014)

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین