نیلسون: عاشق رقابتم/ با داسیلوا شرط بسته ام!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نیلسون: عاشق رقابتم/ با داسیلوا شرط بسته ام!

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

نیلسون: عاشق رقابتم/ با داسیلوا شرط بسته ام!

حضور او در پرسپولیس اگرچه با کش و قوس های فراوانی همراه شد اما در نهایت گربه سیاه برزیلی قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد تا یک فصل دیگر در کنار سرخ ها باشد. فصلی که برخلاف دو فصل گذشته یک رقیب جدی به نام سوشا مکانی در کنار خود خواهد داشت. نیلسون در گفتگویی درباره فصل جدید صحبت کرده است.

*شرایط پرسپولیس چگونه است؟
    تمریناتی خیلی خوبی در ترکیه و تهران پشت سر گذاشتیم و شرایط بسیار خوبی داریم و می خواهیم از همین هفته اول لیگ با قدرت ظاهر شویم و قدم اول را محکم برداریم.

*برخی از منتقدان شرایط پرسپولیس در فصل جاری را نگران کننده توصیف می کنند و اعتقاد دارند با توجه به نبود ستاره هایی چون پولادی، خلعتبری و حسینی وضعیت پرسپولیس کار دشواری را پیش رو دارد؟
    من موافق نیستم. تیمی بسیار هدفمند و با انگیزه هستیم و بچه ها فوق العاده تلاش می کنند. درست است که چند ستاره تاثیرگذار و بزرگ از پرسپولیس جدا شده اند اما تیم خیلی خوبی داریم به نظرم این تیم شگفتی امسال را می تواند در سه جام به ارمغان بیاورد. البته به شرطی که در مسابقات رسمی هم همین طور محکم و قدرتمند باشیم ما باید کاری کنیم که همه از پرسپولیس بترسند تا ما بخواهیم از آنها بترسیم. ما هوادار داریم و تیمی بسیار قدرتمندیم و فقط باید با آرامش و بدون حاشیه با کمک مسئولین به کارمان ادامه دهیم.

*خیلی ها اعتقاد دارند با حضور رقیبی چون سوشا مکانی در پرسپولیس جایگاه تو به مخاطره افتاده و دیگر حاشیه امنیت قبل را نداری؟
    من عاشق رقابتم و همیشه تمرینات را مثل مسابقه می بینم اما همیشه به نظر سرمربیان تیمم احترام گذاشته ام. من دو سال در پرسپولیس به عنوان گلر اول انجام وظیفه کردم و بسیار هواداران و کادرفنی از من راضی بودند. مطمئن باشید اگر از من ناراضی بودند با شرایطی که پیش آمد شاید روی اسم من خط قرمز می کشیدند. حالا که دو سال خوب با پرسپولیس داشتم، می خواهم در سال سوم هم تجربه خوبی را پشت سر بگذارم و دروازه بان شماره یک باشم البته این حرف من به آن معنا نیست که من خودخواه باشم بلکه تلاشم را می کنم تا به هدفم برسم و بقیه کارها و تصمیم ها دست سرمربی است.

*بازی با نفت در هفته اول رقابت های لیگ برتر را چگونه می بینی؟
    برای ما مهم نیست که در بازی اول با چه بازی می کنیم و در هفته پانزدهم به مصاف چه تیمی می رویم، بلکه موضوع مهم موفقیت در بازی ها است. ما باید از هفته اول قدم ها را محکم برداریم تا در هفته های پایانی زیر پای مان خالی نشود.

*دربی هم به هفته آخر افتاد...
    البته مطمئن باشید برای هفته پانزدهم هم مقابل استقلال، حریف دیرینه خودمان انگیزه لازم را داریم و به نظرم با جوی که من دیده ام هیچ موقع هیجان دربی های قرمز و آبی کم نمی شود، حتی در دیدارهای دوستانه.

*این فصل هم که در ایران تنها نیستی و یک هموطن، هم پستی اما رقیب در تیم استقلال داری...
    رقابت من و داسیلوا سر جای خودش است و فقط 90 دقیقه دربی او را رقیب خودم می دانم. وقتی بازی تمام شود رقابت هم تمام خواهد شد و مهم این است که ما اکنون اینجا هستیم. بر حسب اتفاق هر دو برزیلی هستیم، پست مان دروازه بانی است و اکنون سعی می کنیم با یکدیگر بیشتر رفت وآمد و خانواده های مان را به هم آشنا کنیم. داسیلوا تازه به ایران آمده، باید به او کمک کنم و برخی چیزها را به او بگویم و به همین دلیل باید به یکدیگر نزدیک تر باشیم.

*درباره دربی چیزی به او گفته ای؟
    بله، درباره دربی با داسیلوا صحبت کرده ام و به او گفته ام که چه شرایطی دارد.

*برای هم کری خوانی هم می کنید؟
    از من بپرسید می گویم پرسپولیس برنده است و مطمئناً داسیلوا هم می گوید استقلال. کری خوانی هم می کنیم، اما این اواخر دربی همیشه مساوی شده و امیدوارم این بار هم مساوی شود که در پایان هم من و داسیلوا بهترین بازیکنان زمین شویم و از زمین بیرون بیاییم.

*اگر یکی از شما بازنده باشد چه اتفاقی رخ می دهد؟
    با هم قرار گذاشته ایم هر کسی که دربی را باخت پول شام را حساب کند. باید به تمام خانواده مان شام بدهیم.

2. 3 کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

elɴαz-нαɢнιɢнι (31st July 2014), Majid:62 (31st July 2014), Moh3n-Hidden (31st July 2014)