ستاره برزيلي خط حمله بارسلونا که در مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني مصدوم و خانه نشين شد، زمان بازگشت خود را به ميادين اعلام کرد.


نيمار که در بازي تيم ملي برزيل برابر کلمبيا در مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني 2014 در اثر ضربه زانوي سونيگا، مدافع حريف از ناحيه استخوان کمر دچار شکستگي شد، ميتواند از ابتداي فصل جديد کاتالانها را همراهي کند.

به نقل از تسنيم، بارساييها 18 روز ديگر اولين بازي خود را در جام تدارکاتي خوان گامپر که هر ساله ميزبان آن هستند، برابر تيم لئون مکزيک که رافائل مارکس مدافع پيشين آبيواناريها در آن توپ ميزند، انجام خواهند داد و نيمار پيشبيني کرد که ميتواند در اين بازي حضور داشته باشد.

نيمار که بازي سلسائو برابر آلمان در مرحله نيمه نهايي و برابر هلند در ديدار ردهبندي جام جهاني 2014 را از دست داد، اميدوار است که پنج روز ديگر براي شرکت در تمرينات پيش فصل بارسلونا حضور پيدا کند.

وي در يک مراسم تبليغاتي در برزيل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من به تدريج در حال ريکاوري هستم و مطمئنم که با آمادگي صددرصد در تمرينات بارسلونا شرکت خواهم کرد. ميخواهم فصل خوبي را تجربه کنم و هدفم اين است که به همتيميهايم براي کسب نتايج خوب کمک کنم. همچنين ميخواهم در موفقيتهاي تيم ملي برزيل سهيم باشم.

نيمار افزود: مطمئنم که ميتوانم در بازي 18 آگوست در جام خوان گامپر به ميدان بروم.