مصاحبه دوباره شدید نکونام علیه قلعه نویی: به اندازه شماره پیراهنم هم افتخار نداری!/
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: مصاحبه دوباره شدید نکونام علیه قلعه نویی: به اندازه شماره پیراهنم هم افتخار نداری!/

 1. #1


  محل سکونت
  s fun
  نام واقعی
  محمدرضا
  استاتوس
  پرسپولیس یعنی زندگی
  شغل و حرفه
  دیوونه ی پرسپولیس
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Chelsea | NetherLand
  نوشته ها
  2,882
  تشکر
  9,423
  تشکر شده 13,208 بار در 2,574 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 68 تاپیک

  مصاحبه دوباره شدید نکونام علیه قلعه نویی: به اندازه شماره پیراهنم هم افتخار نداری!/
  مصاحبه شدید نکونام علیه قلعه نویی: به اندازه شماره پیراهنم هم افتخار نداری!/ از نکات تاریک فوتبال من شاگردی شما بود/ مقابل آدم بزرگتر از خودت قرار گرفته ای!/ در حد واندازه من نیستی که در مورد من حرف فنی بزنی
  شما در حد واندازه من نیستی که در مورد من حرف فنی بزنی. تاریخ من در این فوتبال مشخص است ولی در مورد فنی شما حرف بسیار است

  آی اسپورت-اختلافات جواد نکونام با امیر قلعهنویی که در میانههای فصل گذشته به جدایی این بازیکن از استقلال منجر شد، پس از مصاحبه دو طرف علیه یکدیگر در حال تبدیل شدن به یک جنگ رسانهای است. امروز جواد نکونام مصاحبه ی شدید دیگری علیه قلعه نویی انجام داده که در زیر می خوانید:

  * امیر قلعه نویی قبل از بازی با راه آهن مصاحبهای انجام داد و پاسخ بخشی از حرفهای شما را داد. آیا علاقهای دارید که به حرفهایش پاسخ دهید. او گفت اگر شما را میخواست و در استقلال میماندید مرد بود و آدم خوبی....

  خیلی جالب است که در دو فصلی که در استقلال بودم و البته یکی به انتها نرسید، ایشان یک بار هم نگفتند تو را نمیخواهم و این اولین باری است که چنین چیزهایی میشنوم. پس معلوم است در آن زمان اندازه خود را میدانستند. من علاقهای به پاسخ دادن به حرفهای ایشان نداشتم ولی از این به بعد جواب میدهم تا خیلی چیزها معلوم شود. اول اینکه من هنوز هم میگویم به خاطر این آقا به استقلال آمدم و این موضوع را منکر نمیشوم و دلیل آن درخواستهایی بود که شما داشتید. حتما یادتان هست چند بار به من زنگ زدید که به استقلال بیا. آن موقع زیاد شما را نمیشناختم و با مرور زمان این مسایل را فهمیدم، فقط شنیده بودم که شما نامِ خوبی در این فوتبال دارید.
  * قلعه نویی گفته که حرفهای شما برایشان ارزش ندارد.
  ایشان که همیشه میگفتند من جواب شاگردهایم را نمیدهم، ولی دیدید در مقابل حرفهایی که میگفت ارزش ندارد، چقدر واکنش نشان داد. دو مصاحبه کرد و در دومین مصاحبه به جای حرف زدن درباره بازی راه آهن و استقلال، بیشتر زمان کنفرانس درباره مصاحبه من حرف زد. با توجه به این اتفاقات میتوانم بگویم یکی از نکات تاریک فوتبال من این است که یکسال و نیم شاگرد شما در استقلال بودم و خیلی دیر این مسایل را فهمیدم. بنده افتخارم این است که شاگردی امثال شاهرخی، فرکی، ذولفقارنسب، پرویز ابوطالب، یاوری،ابراهیم قاسمپور و ... را کردهام نه شما! البته شما حق دارید در مورد من زیاد حرف بزنید چون مقابل آدم بزرگتر از خودت قرار گرفتهاید. شما که در دوران بازیگریتان به اندازه شماره پیراهن من هم افتخار کسب نکردهاید!
  *او گفته که نباید نکونام در این مقطع حرف میزد.
  میگویید نکونام نباید در این مقطع حرف می زد. وقتی استقلال قهرمان شد مصاحبه کردم وگفتید نباید الان حرف میزد! وسط فصل حرف میزنیم دوباره میگویید نباید الان حرف میزد! شما که میگویید حرفهایتان را همان موقع بزنید، یادتان هست یکی از بازیکنان از نحوه تمریناتتان ایراد گرفت و با او چه رفتاری کردید؟! برای او چه اتفاقی افتاد؟! چطور شما هر وقت دوست دارید مصاحبه میکنید و حرف میزنید ولی اگه من حرف بزنم ایراد دارد،اینقدر با مردم بازی نکنید.
  *قلعه نویی ظاهرا از عملکرد شما در استقلال رضایت نداشته است
  اولاً شما در حد واندازه من نیستی که در مورد من حرف فنی بزنی. تاریخ من در این فوتبال مشخص است ولی در مورد فنی شما حرف بسیار است.اگر من بد بودم چرا گفتید نکونام بهترین بازیکن آسیاست و حقش را در مراسم بهترینهای آسیا خوردهاند؟! من را در نیم فصل اول به خاطر اینکه آماده نبودم بازی دادید، ضعیف ظاهر شدم ولی در نیم فصل دوم به گفته خودتان در آن مقطع، یکی از بهترینهای تیم بودم. اصلا اگر بد بودم چرا شما همیشه من را ثابت بازی میدادید؟
  *شما در مصاحبهتان مدام از نقش پررنگ یک فرد گفتید و انتقاد اصلیتان به حضور او در کنار این مربی بود. شما منتظر واکنش قلعهنویی به این سوال بودید؟
  حرف من با آقایان همین است. شما دو، سه تا مصاحبه کردهاید ولی هنوز نسبت به اقدامهای دلال منشوری اعلام برائت نکردهاید. آیا این کارهایی که کرده را قبول دارید یا ندارید؟ بحث من اصلا ماندن یا نماندن خودم در استقلال نبوده، چون خودتان میدانید که ادامه همکاری ما بعد از چنین ماجراهایی امکانپذیر نبود. حرف من این است که شما خبر داشتید دلال منشوری چه کار میکند یا نه؟ برای شما بد است که نزدیکترین افراد به شما این کارها را میکنند و خودتان متوجه نیستید. البته ایمان موسوی در مصاحبهاش گفت که شما می دانستید و واقعا برای من سوال است که اگر میدانستید برخوردی کردید یا نه؟
  * آیا واقعا این فرد در ترکیب استقلال چنین نقش پررنگی داشته است؟ چون موسوی هم گفته بود او قبل از داربی خواسته چک 6 میلیونیاش را پاس کند تا در ترکیب ثابت قرار بگیرد.
  برای من هم این سوال وجود دارد که شما ترکیب تیم را بر اساس حرف این آدمها می چیدید یا نه؟ اگر به حرفها اینها میچیدید که وای به حال این فوتبال.
  * البته آقای قلعهنویی این موضوعات را نه تائید کرد و نه تکذیب.
  من حقایق را درباره اطرافیان آنها گفتم. اما ظاهرا اینقدر عزیزند که نه تنها واکنشی در این زمینه نشان نداده اند، بلکه به نوعی از آنها حمایت هم شده است! شما ببیند به جای اینکه آقای قلعهنویی بگوید حتما حرفهای موسوی را پیگیری میکنم تا ببینم این مسایل صحت داشته با نه، علیه او موضع گرفته و گفته جوابش را میدهم.
  * قلعهنویی دوباره گفته است که کفاشیان عامل ماندن شما در استقلال بود وگرنه او نیازی به تمدید قراردادتان نداشت.
  خدا را شکر درباره آن قسمت از حرفهایتان که گفتید کفاشیان باعث شد من در استقلال بمانم، رئیس فدراسیون شفاف حرف زد و مردم فهمیدند چه کسی درست میگوید اما یادم هست در جلسهای که قبل از شروع فصل قبل و به درخواست شما در مجموعه انقلاب داشتیم، شما اصلا حرفی از جدایی من نزدید و گفتید تنها به خاطر یک مصاحبه از من ناراحت هستید، همین. چرا در آن جلسه یک کلمه از این حرفها را نگفتید؟! خیلی راحت حرفتان را عوض میکنید.
  * البته او گفته که باید در دادگاه حاضر شوید.
  بله، من مشکلی با این موضوع ندارم. امیدوارم حداقل این اتفاق بیفتد تا مشخص شود چه کسی راست میگوید و چه کسی دروغ. من هم مدارکی دارم و آدمهایی هستند که شهادت بدهند. یادتان رفته به خود من چه حرفهایی درباره رسیدن به تیم ملی زدید؟!هم خودتان هم دلال منشوری!
  * قلعه نویی معتقد است بیشترین خدمت را با حضور بازیکنان استقلالی به تیم ملی کردهاند.
  اولا که دست آقای فتح اللهزاده درد نکند که این بازیکنان را در استقلال دور هم جمع کرد. حداقل جواب زحمتهای ایشان را می دادید. شما گفتید که با فتحاللهزاده آمدهاید و با او میروید، اما چه شد؟ این همه بازیکن برایتان به خدمت گرفت. تیم در لیگ پنجم شد و به جای اینکه مربی عوض شود، مدیرعامل عوض شد، چرا؟ چون با ترفند جوانگرایی در استقلال ماندید. از رتبه استقلال در دنیا گفتید واز نقش خودتان. این که کار بازیکنان بود نه شما، وگرنه همه میدانند که شما حرف فنی زیادی برای گفتن نداری. پس نمیتوانید ادعایی هم داشته باشید و بهتر است دست از حرفهای عامهپسند بردارید. خودتان هم میدانید تمریناتتان تکراری است و حرف زیادی برای گفتن ندارید.
  * او در بخشی از مصاحبه گفته بود که به توصیه مربیان تیم ملی در بازی با پیکان شما را به زمین نفرستاد؛ همان مسابقه بعد از بازی لبنان که سه گل زدید.
  شما با بازی دادنِ بازیکن مصدوم در کار تیم ملی گذاشتید. الان توصیه پذیر شدهاید که گفتند به نکونام بازی ندهید و بازی ندادید؟ چطور وقتی من اول فصل اصلا آماده نبودم تا رسیدم بازیام دادید تا خراب شوم. شما اگر توصیهپذیر بودید، یک بازیکن معروف تیم ملی را دو بازی با پای مصدوم به زور در استقلال بازی نمیدادید که تا مرز نابودی پیش برود. شما حامی تیم ملی بودهاید؟! همه جواب این سوال را میدانند. چطور الان میگوئید توصیهها را پذیرفتید! شما در کار تیم ملی نگذارید، نمی خواهد حمایت کنید! منافع ملی گفتن هم کمی قدیمی شده! از طرفی ایشان حرفی زده که واقعا عجیب و غریب است.
  * بخشی که مربوط به بازی یک در میان شما و آندو بود؟!
  بله، اصلا عجیب و غریب است. متاسفانه فراموشکار شدهاید. در آن مقطع که من به لبنان سه گل زدم و در بازگشت در لیست نبودم، اصلا آندرانیک تیموریان در استقلال نبود! مردم حافظه خوبی دارند و این چیزها یادشان است. حداقل بعضی جزئیات را هماهنگ کنید تا اینطور دستتان برای مردم رو نشود.
  * قلعهنویی اعتقاد دارد شما یک سال و نیم در استقلال بازی کردهاید و اندازه 15 سال مصاحبه کرده اید.
  می گویید من یک سال و نیم در استقلال بودهام. این حرف درست است ولی همه میدانند من اهل مصاحبه نیستم.اگر هم مصاحبه کردم باید این کار را انجام میدادم که امثال شما کمتر صحبت کنید. یک سال و نیم در استقلال بودم و اتفاقاتی دیدم که در 15 سال فوتبال هیچوقت ندیده بودم. از طرفی من مثل شما نیستم که هر دوربینی را ببینم، سریعا بدوم جلو و مصاحبه کنم. شما خودتان هر وقت از استقلال رفتید، صحبت نکردید درست است؟! سکوها را آرام کردید، درست است؟! هنوز مردم یادشان نرفته بعد از داربی 3 بر 2 مصاحبه کردید و گفتید سه گل زاید به من ربطی ندارد. اصفهان رفتید چند تا بازیکن با خودتان بردید که استقلال تضعیف شود؟ در تبریز بعد از باخت مقابل استقلال چه کردید؟ در کرمان چطور؟ مردم این چیزها را فراموش نکردهاند.
  * قلعه نویی گفت که در برنامه 90 علیه فتحاللهزاده صحبت کردی. ماجرا همان ماجرای صدور رضایتنامهتان در دو دقیقه بود، درست است؟
  نمیدانم چرا توپ را به زمین فتحالله زاده میاندازند؟ خودتان می دانید مشکل من با خودتان بود، پس پشت فتحاللهزاده سنگر نگیرید. یادتان هست چشم در چشم شما نگاه کردم و گفتم مشکل من با شخص شماست؟ چند شاهد هم بودند پس نگوئید مشکل من با فرد دیگری بود. خیلی جالب است در مصاحبهتان حرفهایی می زنید که مردم هم تعجب می کنند. مثلا نگران هستید که یک روزنامه و یک برنامه(90) علیه شماست ولی از دوستانی که همسو با شما هستند و مدام علیه کسانی که با شما نیستند، مطلب مینویسند و کم هم نیستند حرف نمیزنید. حتما دیدهاید چقدر اخبار کذب درباره من و امثال من مینویسند و نوشتند و بعد از مصاحبه علیهتان بیشتر خواهد شد. این کارها نخ نما شده است. دوران مربیگری با این کارها، به سر آمده است.
  * افشارزاده امروز اشاره کرده بود که بهتر بود شما حرمت قلعهنویی را حفظ میکردید.
  افشارزاده یکی از بهترین مدیران ورزشی کشور بوده است و من برای او احترام زیادی قائلم. من پیش از این با افشارزاده تلفنی صحبت کردهام. او مدیر قوی و کارآمدی است و امیدوارم که اجازه دهند در استقلال در کارش موفق باشد.


  ویرایش توسط Ramin : 1st August 2014 در ساعت 16:43  خداحافظ 24 ابدی


 2. 23 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  #Navid# (3rd August 2014), ADEL.GH.K (1st August 2014), AliReza (1st August 2014), Amir_Ali (3rd August 2014), Arash 1990 (1st August 2014), AsAle -1377 (3rd August 2014), ayeh$ (2nd August 2014), elɴαz-нαɢнιɢнι (2nd August 2014), emrah20062007 (3rd August 2014), FaRsHaD_8 (2nd August 2014), MaHnaZ_KhaLiLi (1st August 2014), Majid:62 (1st August 2014), mansoor66 (1st August 2014), Meteor (1st August 2014), omid27 (2nd August 2014), Rahim (2nd August 2014), Ramin (1st August 2014), s A r A (1st August 2014), San Iker (2nd August 2014), Terminator2731 (3rd August 2014), محمد سرخ (3rd August 2014), پیروزی (1st August 2014), Zayed FC (1st August 2014)

 3. #2


  محل سکونت
  آذربایجــــــان
  نام واقعی
  دخترک رویایی !
  استاتوس
  من بی تو میمیرم تو که حالمو میفهمی ...
  شغل و حرفه
  دانش آموز :|
  بازیکن محبوب
  Gholamreza Rezaei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  1,124
  تشکر
  3,997
  تشکر شده 2,502 بار در 794 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک
  اوه اوه ! چقد شدید !
  خوب گفتی ولی دمت گرم !


  این همه درد ...نه بزرگ مرد لایق تو نیست ...

  پاهایت را باید روی چشم گذاشت هشت مقدس من...

  علی کریمی دوست داریم ما.... دوست داریم ما
  ...


 4. 2 کاربر مقابل از پیروزی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  oscar (1st August 2014), Ramin (1st August 2014)

 5. #3

  قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville
  محل سکونت
  پیروزی
  نام واقعی
  وحید
  استاتوس
  فقط پرسپولیس
  شغل و حرفه
  کارمند و درحال تحصیل
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Germany
  نوشته ها
  5,171
  تشکر
  6,608
  تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 62 تاپیک
  از این حرکتش راضیم


 6. 3 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  oscar (1st August 2014), Ramin (1st August 2014), پیروزی (1st August 2014)

 7. #4


  محل سکونت
  یـــ جــا !
  نام واقعی
  علیرضا
  استاتوس
  همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  4,130
  تشکر
  12,359
  تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 66 تاپیک
  کم کم داره از این نکونام خوشم میاد !
  واقعا اگه بخاد این حرفایی ک در مورد قلعه نویی و اطرفیانش زده شده درست باشه و ثابت بشه ک دیگه باید کاملا فاتحه این فوتبالو خوند :|

 8. 4 کاربر مقابل از AliReza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Arash 1990 (1st August 2014), oscar (1st August 2014), Ramin (1st August 2014), پیروزی (1st August 2014)

 9. #5


  محل سکونت
  ArAk
  نام واقعی
  ***Moh@mm@d***
  استاتوس
  just Mr.Hattrik
  شغل و حرفه
  IWF
  بازیکن محبوب
  Emon Zayed
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Brazil
  نوشته ها
  3,281
  تشکر
  9,767
  تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 67 تاپیک
  کم کم داره از منفوریتش کم میکنه!


 10. 4 کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Majid:62 (1st August 2014), oscar (1st August 2014), Ramin (1st August 2014), پیروزی (1st August 2014)

 11. #6


  محل سکونت
  ایران
  نام واقعی
  nima
  استاتوس
  10دقیقه10نفر برای ما کافیست
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | NetherLand
  نوشته ها
  3,968
  تشکر
  3,083
  تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 6 تاپیک
  فقط تو پرسپولیس حاشیه باشه تو استقلال نباشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 12. 2 کاربر مقابل از پرسپولیس.قهرمان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  oscar (1st August 2014), Ramin (1st August 2014)

 13. #7


  محل سکونت
  تیفوسی خونه
  نام واقعی
  majid
  استاتوس
  فضولو بردن زیر زمین...پله نداشت خورد زمین
  شغل و حرفه
  تنهایی
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Liverpool | Germany
  نوشته ها
  3,550
  تشکر
  3,936
  تشکر شده 9,141 بار در 2,352 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 44 تاپیک
  بازم بگو بازم بگو
  خیلی حال میکنم وقتی میبینم اینا به جون هم افتادن
  ...


 14. 3 کاربر مقابل از Majid:62 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  oscar (1st August 2014), Ramin (1st August 2014), پیروزی (1st August 2014)

 15. #8


  محل سکونت
  جلوی کامپیوترم
  نام واقعی
  شهاب
  استاتوس
  ارتش سرخ
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  Mahdi Mahdavikia
  تیم های محبوب خارجی
  Bayern-Munich | Germany
  نوشته ها
  87
  تشکر
  56
  تشکر شده 163 بار در 62 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  حاشیه های استقلال رو دوست دارم

 16. 2 کاربر مقابل از Meteor عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  پیروزی (1st August 2014), Zayed FC (1st August 2014)

 17. #9


  محل سکونت
  هرکجا هستم باشم...آسمان مال من است
  نام واقعی
  النـــــــــاز
  استاتوس
  اگه میگن خدایی هس.برس بدادم کجایی پس
  شغل و حرفه
  پزشک
  بازیکن محبوب
  Alireza Haghighi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  2,921
  تشکر
  3,698
  تشکر شده 7,311 بار در 2,269 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 61 تاپیک
  افرین!واقعا راس میگه

 18. کاربر مقابل از elɴαz-нαɢнιɢнι عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  oscar (2nd August 2014)

 19. #10


  محل سکونت
  .
  نام واقعی
  .
  استاتوس
  عشق من عاشق مردم شدو رفت...
  بازیکن محبوب
  Karim AnsariFard
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  820
  تشکر
  2,146
  تشکر شده 1,294 بار در 395 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  اینجور وختا همه عاشق جواد نکونام میشن!
  جالبه!

 20. کاربر مقابل از TaRaNe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  oscar (2nd August 2014)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا