دلايل پيوستن اشکان دژاگه به العربي قطر
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: دلايل پيوستن اشکان دژاگه به العربي قطر

 1. #1


  محل سکونت
  esfahan
  نام واقعی
  shahrzad
  استاتوس
  عشق فقط پرسپولیس
  شغل و حرفه
  بازیگر آینده
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  800
  تشکر
  3,649
  تشکر شده 2,239 بار در 705 ارسال
  یاد شده
  در 1 پست
  برچسب زده شده
  در 50 تاپیک

  دلايل پيوستن اشکان دژاگه به العربي قطر

  مدير برنامههاي اشکان دژآگه ميگويد تصميم اين بازيکن براي حضور در تيم العربي و انتقال از ليگ برتر انگلستان به ليگ قطر قابل انتقاد نيست. وي همچنين ميگويد دژآگه از چند تيم بوندس ليگا و ليگ برتر انگلستان پيشنهاد داشت ولي نميخواست در تيمهاي متوسط بازي کند.

  تصميم اشکان دژاگه براي پيوستن به تيم فوتبال العربي براي خيليها قابل باور نبود. دژآگه که عملکرد خوبي در جام جهاني داشت پس از پايان اين مسابقات به پيشنهاد باشگاه العربي قطر پاسخ مثبت داد و از ليگ برتر انگلستان به حاشيه خليج فارس کوچ کرد؛ تصميمي که بيشتر واکنش منفي هواداران فوتبال را در پي داشت تا از آن به عنوان پايان دوران فوتبال اين ستاره تيم ملي فوتبال ايران ياد کنند. بخصوص اينکه اين بازيکن از چند تيم انگليسي و چند تيم آلماني هم پيشنهاداتي دريافت کرده بود.
  با اين حال محمودرضا فاضلي مدير برنامههاي اشکان دژآگه در گفتگويش با مهر نظر ديگري دارد. او با برشمردن فاکتورهاي انتخاب تيم العربي، از تصميم اين بازيکن براي حضور در ليگ قطر دفاع ميکند:
  اشکان از ليگ برتر و بوندس ليگا پيشنهاد داشت
  فاضلي در گفتگوي مفصل با مهر، در اين خصوص اظهار کرد: حضور اشکان در تيم العربي مسئله سادهاي است. او يکي، دو پيشنهاد از تيمهاي ليگ برتري انگلستان داشت ولي باشگاه فولهام هم بايد رضايت ميداد چون دژآگه يک سال ديگر با اين تيم قرارداد داشت. مبالغي که تيمهاي انگليسي به فولهام پيشنهاد دادند قابل قبول نبود. همچنين دو، سه تيم از بوندس ليگا به اشکان پيشنهاداتي دادند که اين پيشنهادات هم براي فولهام قابل قبول نبود ولي بايد بگويم دژآگه خيلي درباره پيشنهاد العربي و تيمهاي آلماني و انگليسي فکر کرد.

  دژآگه نميخواست به تيمهاي متوسط انگليس يا آلمان برود
  مدير برنامههاي دژآگه خاطرنشان کرد: اشکان با تيم زير 21 سالههاي آلمان به عنوان قهرماني اروپا رسيد که اين قهرماني در تاريخ آلمان بي سابقه بود. او حتي با ولفسبورگ به عنوان قهرماني بوندس ليگا هم رسيد و براي همين تصميم گرفت ديگر به تيمهايي که در رده متوسط انگليس يا آلمان هستند نرود که براي عناوين وسط جدول ميجنگند.

  قرارداد با العربي چهار ساله است
  فاضلي تاکيد کرد: نميتوانيم درباره مبلغ قرارداد اشکان صحبت کنيم ولي قراداد چهار ساله او با العربي از نظر مالي هم خوب است.


  فاضلي و دژآگه بعد از عقد قرارداد در قطر

  سطح فوتبال حاشيه خليج فارس پيشرفت داشته است
  "گفته ميشود فوتبال اشکان با انتقال از يک تيم ليگ برتري به يک تيم از حاشيه خليج فارس، تمام شده است". فاضلي در واکنش به اين انتقادات به خبرنگار مهر گفت: اگر پنج، شش سال پيش بود شايد اين حرف درست بود و ميتوانستيم بگوييم فوتبال يک بازيکن تمام شده است ولي سطح فوتبال حاشيه خليج فارس پيشرفت و رشد خوبي داشته است.

  تمرينات سرمربي العربي با ماگات فرقي ندارد
  فاضلي با ذکر مثالي در اينباره تصريح کرد: اشکان چند سال زير نظر فيليکس ماگات کار کرده بود که به خوبي از بازيکنان کار ميکشد. دژآگه ميگفت "دن پترسکو" سرمربي العربي هم هيچ فرقي با ماگات ندارد و تمرينات آماده سازياش در همان سطح است. فقط هواي قطر يک مقدار براي اشکان گرم است که به اين مسئله هم به تدريج عادت خواهد کرد.

  مدير باشگاه آلماني هم پيشرفت ليگهاي عربي را تاييد کرد
  مدير برنامه چند لژيونر ايراني، در ادامه گفت: اتفاقا چند روز پيش با يک مدير از باشگاههاي آلماني صحبت ميکردم و او هم تاييد کرد که اگر پنج، شش سال قبل بود حضور يک بازيکن در ليگهاي حاشيه خليج فارس به معناي تمام شدن فوتبال بازيکنان بود ولي الان شرايط فرق ميکند.

  فاضلي خاطرنشان کرد: شما نگاه کنيد بازيکني مثل دروگبا از ليگ برتر به ليگ چين ميرود، سپس به ترکيه منتقل ميشود و از ليگ ترکيه مجددا به تيم چلسي بر ميگردد. در اين زمينه مثالهاي زيادي هست. بستگي به اين دارد که بازيکن بدن خود و آمادگياش را پس از انتقال به کشورهاي ديگر چطور حفظ کند.
  خيليها فکر ميکردند فوتبال نکونام هم تمام شده است
  وي با اشاره به بازگشت نکونام به تيم اوساسونا، تاکيد کرد: خيليها فکر ميکردند فوتبال بازيکني مثل جواد نکونام هم تمام شده ولي او بعد از استقلال به ليگ کويت رفت و مجددا الان هم به تيم اوساسونا بر ميگردد. همانطور که گفتم ميزان آمادگي به خود بازيکن بستگي دارد.

  پشت تصميم اشکان فکر کافي وجود داشت
  مدير برنامههاي دژآگه با دفاع از تصميم اين بازيکن براي حضور در قطر، به خبرنگار مهر گفت: معلوم نيست يکي، دو سال ديگر چه اتفاقاتي رخ ميدهد ولي مطمئن باشيد پشت تصميم اشکان فکر کافي وجود داشت. بعد از 18 سال تجربه کاري ميگويم اکثر بازيکنان اين تصميم را ميگرفتند.

  فوتبال يک بازيکن با حضور در ليگهاي عربي تمام نميشود
  فاضلي با بيان اينکه حضور دژاگه در ليگ قطر ميتواند براي اين بازيکن حتي يک نقطه عطف تلقي شود، يادآور شد: ايران فرهنگ والا و غني دارد ولي در اين فرهنگ گاهي هيجان زدگيها و احساساتي هم ديده ميشود. واقعا اينطور نيست که بگوييم فوتبال يک بازيکن با حضور در ليگ کشورهاي عربي تمام ميشود. اگر يادتان بيايد مسعود شجاعي هم در مقطعي به تيم الشارجه امارات رفت و جايگاهش را محکم کرد و سپس به اروپا رفت. جواد نکونام هم از الوحده و الشارجه راهي اوساسونا شد.

  شايد اگر اشکان در اروپا نبود اين انتقادات درست بود
  وي همچنين اظهار کرد: طبيعتا مسائل اقتصادي هم در تصميم اشکان موثر بوده است ولي اين بازيکن در اروپا بزرگ شده و در ليگهاي انگلستان و آلمان بازي کرده است. شايد اگر او از اروپا نيامده بود، بله، اين انتقادات درست بود. در حالي که اشکان با ولفسبورگ در آلمان قهرمان شده و با تيم زير 21 سال آلمان به قهرماني اروپا رسيده است. حالا او بخواهد با تيمهاي متوسط يا براي ردههاي ميانه جدول بجنگد و کاري را انجام بدهد که قبلا انجام داده بود؟ خب هر شخصي ديدگاه خودش را دارد و تصميم هر فردي قابل احترام است.

  تصميم اشکان قابل انتقاد نيست
  فاضلي افزود: درست است که سطح فوتبال قطر مثل سطح فوتبال اروپا نيست ولي در تيم العربي هم بازيکنان بزرگي مثل افن برگ و باتيستوتا حضور داشتهاند. به هر حال با وجود تمام پيشنهاداتي که بود، اشکان ترجيح داد به قطر برود. اين يک تصميم شخصي است و قابليت انتقاد ندارد.

  زندگی جاریست...

 2. 5 کاربر مقابل از shahrzaaaad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  *Nooria* (1st August 2014), ADEL.GH.K (1st August 2014), Amir_Ali (1st August 2014), Ramin (1st August 2014), Vampires (1st August 2014)

 3. #2


  محل سکونت
  بلند اسمان جایگاه من است
  نام واقعی
  R@MiN
  استاتوس
  چقدر زود دیر میشود
  شغل و حرفه
  کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  4,836
  تشکر
  18,749
  تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 59 تاپیک
  هر چی میخوان پیشرفت کنن اخرش که همون عرب ملخ خور سوسمار خورن
  دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

  با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. کاربر مقابل از Ramin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  ADEL.GH.K (1st August 2014)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا