خلعتبری: به جان برادرم قراردادم یک میلیارد و ۲۰۰ است/ من پولکی نیستم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: خلعتبری: به جان برادرم قراردادم یک میلیارد و ۲۰۰ است/ من پولکی نیستم

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

خلعتبری: به جان برادرم قراردادم یک میلیارد و ۲۰۰ است/ من پولکی نیستم

خلعتبری: به جان برادرم قراردادم یک میلیارد و ۲۰۰ است/ من پولکی نیستم، پرسپولیس من را نمی خواست

هواداران پرسپولیس این چیزها را بدانند، برخی میگویند خلعتبری پولکی است و این حرفها اما شاید این تیم احتیاجی به من نداشت.
    محمدرضا خلعتبری در اولین بازی اش برای سپاهان درخشید و هر چند موفق به گلزنی نشد اما یکی از خوب های سپاهان در برابر پیکان بود. خلعتبری بعد از اولین بازیاش پس از بازگشت به سپاهان در پاسخ به این سوال چه شد از پرسپولیس به سپاهان آمدید عنوان کرد: شرایط فوتبال است دیگر؛ به هر حال فصل پیش بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس بودم و حالا بازیکن سپاهان هستم و امیدوارم امسال بتوانم بهترین نتایج را با این تیم کسب کنم.

گفته بودی در ایران فقط برای سپاهان بازی می کنی...

من قبل از اینکه دو فصل قبل از سپاهان جدا شوم به آقای رحیمی گفتم که به عجمان میروم اما بعد از اینکه نام لیگ امارات تغییر کرد باشگاه پرسپولیس اقدام به خرید من کرد. من حتی با آقای فتاحی(مدیر تیم سپاهان) و آقای رحیمی هم صحبت کردم اما در هر صورت شرایط به گونهای پیش رفت که در نهایت به پرسپولیس رفتم و یک فصل در خدمت این تیم بودم.

جدایی از پرسپولیس

آنها تیم پرطرفداری هستند و از اینکه برای آنها بازی کردم خوشحالم اما باید بدانند اتفاقاتی افتاد که در این فصل از پرسپولیس جدا شدم. من یک فصل دیگر با این تیم قرارداد داشتم اما باشگاه پرسپولیس مبلغ قرارادادی که فصل پیش بستم را نمیتوانست بدهد و میگفتند آن چکهایی که از آقای رویانیان طلب داری را نمیتوانیم بدهیم، حتی گفتند مبلغی که گرفته بودم هم بیشتر از قراردادم بوده است و یک چک صد میلیونی از من گرفتند. باشگاه پرسپولیس فصل قبل برای من یک ۴۰۰ هزار دلار هزینه کرد که با دلار دولتی نزدیک به ۹۰۰ میلیون تومان میشد همچنین ۷۰۰ میلیون هم به خودم پول دادند و در مجموع نزدیک یک میلیارد و ۶۰۰ میشد. آن موقع خیلی سر و صدا کردند که خلعتبری پول زیادی گرفته است در حالی که بازیکنان تیمهای دیگر پولهای خیلی زیادتری گرفته بودند.

350 هزار دلار باقی مانده ی پولت را خودت دادی؟!

بله، نامهای را من از آقای رحیمی گرفتم و گفتم خودم با تیم عجمان تسویه حساب میکنم همچنین دو چک ۲۸۰ میلیونی بابت قرارداد فصل قبلم از آقای رویانیان دارم که دست آقای دایی است، البته از یکی از این چکها ۲۲۰ میلیوناش را گرفته بودم و از چک دیگر ۲۸۰ میلیون اصلاً پاس نشد. چکها دست آقای دایی است و تعهد دادم که ۳۰۰ میلیون برگردانم که این کار را کردم. در واقع چکهای آقای رویانیان را به باشگاه بخشیدم و ۱۰۰ میلیون که اضافه بر قرارداد ثبت شدهام گرفته بودم را در قالب چکی که به آقای رحیمی دادم به باشگاه بازگرداندم همچنین پول باشگاه عجمان را هم خودم دادم. هواداران پرسپولیس این چیزها را بدانند، برخی میگویند خلعتبری پولکی است و این حرفها اما شاید این تیم احتیاجی به من نداشت.

درباره پیوستن به سپاهان بگو...

من افتخار میکنم که دوباره به سپاهان بازگشتم زیرا این تیم را دوست دارم و سابقه قهرمانی در جام حذفی را هم با سپاهان داشتم. افتخار میکنم با مربی محترمی مثل آقای کرانچار کار میکنم که به من اعتماد دارد و انشالله بتوانیم این فصل حداقل یک قهرمانی برای هواداران خوب سپاهان کسب کنیم.
    تنها چیزی که من را اذیت میکند این است که سپاهان در این فصل در لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارد. واقعاً حیف است که سپاهان در آسیا نیست چون این تیم شایستگی حضور در لیگ قهرمانان را دارد.

قراردادت واقعا چقدر است؟!

خدا شاهد است قرارداد من یک میلیارد و ۲۰۰ است و به جان تنها برادرم دروغ نمیگویم.

2. 4 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (2nd August 2014), FaRsHaD_8 (2nd August 2014), SALAMI-FC (2nd August 2014), Terminator2731 (2nd August 2014)

نام واقعی
    HOSEIN
    استاتوس
    اول پرسپولیس بعد .....
    شغل و حرفه
    دانشجوی کامپیوتر ( Network)
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Portugal
    تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    این پولکی رو که واقعا راست گفتی !
    تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک
    تو گفتی و ما باورمون شد