علي پروين ممنوع الخروج شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: علي پروين ممنوع الخروج شد

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس ممنوع الخروج شد.

علي پروين، سرپرست سابق باشگاه پرسپوليس و يکي از پيشکسوتان فوتبال ايران با نامه مسئولان و بنا بر مسايل شخصي تا اطلاع ثانوي ممنوع الخروج شد.

البته وي امروز از طريق وکيل خود اقدامات لازم را براي رفع اين مشکل را انجام داده و پيگير حل اين مشکل است.

ویرایش توسط V a H i D : 2nd August 2014 در ساعت 17:02

2. 4 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*sir amirhossein* (2nd August 2014), ADEL.GH.K (2nd August 2014), Mohammadreza (2nd August 2014), Terminator2731 (2nd August 2014)

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    کد خبر : 1165140 زمان ارسال : شنبه 1393/05/11 16:45

پروين: ممنوع الخروجي ربطي به بانک رسالت ندارد

پيشکسوت فوتبال کشورمان گفت: ممنوع الخروج شدن من هيچ ربطي به بانک رسالت و زمان حضورم در پرسپوليس ندارد.

علي پروين ابتدا در خصوص تساوي پرسپوليس مقابل نفت تهران اظهارداشت: بالاخره بازي اول است و هنوز تيمها در حال و هواي آمادهسازي هستند و نبايد فعلاً از تيمي بخاطر نتايجش خُرده گرفت، انشاالله بازيهاي بعدي نتايج بهتر ميشود ولي نبايد از حق گذشت که پرسپوليس 5-6 موقعيت بسيار خوب داشت اما توپ نميخواست وارد دروازه شود.

به نقل از فارس، پروين درباره ممنوع الخروج شدنش گفت: يکسري از اتفاقات افتاده اما ممنوع الخروج شدن من هيچ ربطي به بانک رسالت که در زمان مديرعامليام اسپانسر پرسپوليس شد، ندارد. خيالتان راحت باشد. بالاخره يک سري مسائل شخصي وجود دارد که همان موضوع باعث شده که ممنوع الخروج شوم.

پروين ادامه داد: اما مشکل خاصي نيست و اين مشکل شخصي من حل شده و انشاالله تا فردا يا پس فردا اين موضوع رفع ميشود اما باز هم ميگويم بانک رسالت در زمان مديرعامليام در پرسپوليس بسيار شفاف به باشگاه کمک کرد و تمام مدارک هم وجود دارد اما اتفاق ممنوع الخروج شدن من هيچ ربطي به اين اسپانسر، اين بانک و زمان مديريتم در پرسپوليس ندارد. يک موضوع شخصي است که انشاالله در حال حل شدن است، من فقط اين حرف را زدم که اين بنده خداها که به باشگاه پرسپوليس کمک کرده اند زير سئوال نروند.
    ویرایش توسط V a H i D : 2nd August 2014 در ساعت 17:04

4. 3 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*sir amirhossein* (2nd August 2014), ADEL.GH.K (2nd August 2014), Terminator2731 (2nd August 2014)