روزی نیم ساعت با دایی کاشته می زنیم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: روزی نیم ساعت با دایی کاشته می زنیم

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

روزی نیم ساعت با دایی کاشته می زنیم

"ارتش یک نفره" این بهترین واژهای بود که میشد درباره بازی پرسپولیس مقابل نفت تهران به کار برد. پیام صادقیان اما این یک نفر بود. دوید، جنگید، پاس گل داد و در نهایت گل زد تا ستاره بی چون و چرای پرسپولیس در گام اول باشد.

بهانه ما برای صحبت با پیام پرسپولیسیها همین درخشش بود. درخششی که همه را انگشت به دهان کرد، حتی منتقدان بازیکنی را که درباره اش میگویند ستاره سالهای بعد فوتبال ایران خواهد بود. ستارهای که این روزها یک تنه، چرخ پرسپولیس را میچرخاند.

* در روزی که میتوانستید برنده باشید مقابل نفت تهران به تساوی رضایت دادید. انگار یکی بود که نمیگذاشت توپهای شما داخل دروازه برود. قبول داری که خیلی موقعیت از دست دادید و بی دقت عمل کردید؟

- با توجه به اینکه اولین بازی خودمان را در لیگ برتر دنبال میکردیم طبیعی بود کمی نوسان هم داشته باشیم. البته در دقایقی بسیار خوب و عالی کار کردیم و اگر قدر موقعیتهایمان را میدانستیم چه بسا میتوانستیم به گلهای بیشتری دست پیدا کنیم. اگر اشتباه نکنم 6 فرصت بسیار خوب را داشتیم که بالاخره شانس هم با حریف یار بود.

* البته نفت هم حریف دست و پا بستهای نبود...

- این هم از شانس بد ما بود که بازی اول مان مقابل تیمی به زمین رفتیم که از مدعیان اصلی قهرمانی است. بازی سنگینی بود اما باز هم تاکید میکنم که میتوانستیم ببریم، اگر ضربه نوروزی، عباس زاده و باز هم عباس زاده به گل تبدیل میشد.

* از گلی که زدی بگو. توپ را جایی زدی که عنکبوت تار میبست!

- واژه جالبی به کار بردید. این یک کار تمرین شده بود و خوشحالم گلی که زدم به هواداران چسبید اما راستش را بخواهید اگر سه امتیازی بود به خود من بیشتر میچسبید ولی نشد.

* گفتی ضربه ایستگاه یات تمرین شده بود، مگر روزی چند ساعت روی ضربات کاشته کار میکنی؟

- من در طول هفته مدام ایستگاهی میزنم. حتی وقتی سایر بازیکنان میروند من میمانم و روی کاشته ها کار میکنم.

* البته علی دایی هم در تمرین ایستگاهی میزند و به نوعی روی این ضربات تبحر دارد.

- خب تمریناتی که من میکنم با خود علی آقا است. او هم میماند تا با هم تمرین ایستگاهی کنیم. هر روز نیم ساعتی با هم کاشته میزنیم تا من بتوانم در بازیهای رسمی از این موقعیتها به بهترین شکل استفاده کنم.

* دایی روشهای بهتر زدن کاشته را به تو میگوید؟

- صددرصد. او قلقهای خاص خودش را میگوید و من هم سعی میکنم در بازی از این قلقها استفاده کنم. نمونهاش گلی که به نفت زدم، برای زدن این ضربه چندین روز همراه با علی دایی تمرین کرده بودم و خدا را شکر که توانستم جواب زحمات او را بدهم و این توپ را به گل تبدیل کنم.

* جدا از گل زیبایی که زدی موقعیتهای بسیاری هم ساختی. درست مثل بازیهای فصل پیش که مدام مهاجمان را در موقعیت گلزنی قرار میدادی...

- من همیشه گفتهام عاشق پاس دادن و موثر بودن برای تیمم هستم. همیشه اگر گل نزدم سعی کردم گلسازی کنم. حتی این موضوع را فصل قبل هم ثابت کردم چون هدف من گرفتن سه امتیاز تیمی است. حالا خودم هم اگر گل زدم چه بهتر. ما در بازی با نفت میتوانستیم پیروز بشویم اما این اتفاق نیفتاد و من بابت این موضوع واقعا ناراحتم. البته این بازی تمام شد و قطعا بازی به بازی بهتر خواهیم شد.

* منتقدان میگویند پرسپولیس در حد و اندازههای خودش ظاهر نشد. تو که همیشه صادقانه حرف میزنی این انتقادها را قبول داری؟

- با یک بازی نباید در مورد یک تیم قضاوت شود اما قاطعانه میگویم که ما یکی از بهترین بازیهای یکی دو فصل اخیرمان را انجام دادیم. با اینکه بازی اول بود و بدنها ناآماده اما خیلی موقعیت داشتیم، حتی بیشتر از دو بازی فصل گذشته مقابل نفت تهران و فکر نمیکنم این آمار، آمار ضعیفی برای تیمی باشد که اولین بازیاش را انجام داده است.

* راستی دوست صمیمیات امین حاج محمدی روی تو خطا کرد و اخراج شد. کارت زرد او درست بود؟

- خطای امین روی من کارت زرد داشت اما او نباید مرا میزد!

* اما خودش میگوید اگر پیام را نمیزدم احتمال داشت که دروازه نفت باز شود...

- صحنه بازی زیاد یادم نیست اما اگر امین مرا نمیزد از او رد میشدم و موقعیت خطرناکی به وجود میآمد.

ایران ورزشی
    ویرایش توسط s A r A : 3rd August 2014 در ساعت 12:15

2. 13 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (3rd August 2014), ADEL.GH.K (3rd August 2014), AliReza (3rd August 2014), Amir_Ali (3rd August 2014), AsAle -1377 (3rd August 2014), Love2013 (3rd August 2014), omid27 (3rd August 2014), oscar (3rd August 2014), Rahim (3rd August 2014), RaMiN (3rd August 2014), San Iker (3rd August 2014), shabnam12-8 (3rd August 2014), محمد سرخ (3rd August 2014)

نام واقعی
    ahmad
    استاتوس
    ...............
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 23 بار در 19 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    واقعا عالی زد

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    خیلی از سطح فوتبال ایران یا حتی اسیا بالاتره !
    ایشالا سال بعد بره ی تیم خیلی خوب اروپایی

5. کاربر مقابل از AliReza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

oscar (3rd August 2014)

نام واقعی
    AsAl
    استاتوس
    گذشت اون روزا تو حرفا بودی حرف اول
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    gholamreza rezaie
    تیم های محبوب خارجی