آخرین اخبـــار 6 تایی ها
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26

موضوع: آخرین اخبـــار 6 تایی ها

نام واقعی
    SAhaR
    شغل و حرفه
    student
    تشکر شده 50 بار در 43 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

آخرین اخبـــار 6 تایی ها

اخبار باشگاه استقلال رو در این تاپیک قرار بدید ...
    از خانه بیرون میزنم
    اما کجا امشب؟
    شاید تو میخواهی مرا
    در کوچه ها امشب
    ای ماجرای شعر و شب های جنون من
    اخر چگونه سر کنم بی ماجرا امشب؟
    میدانم آری نیستی اما نمیدانم
    بیهوده میگردم به دنبالت چرا امشب؟
    هر شب صدای پای تو می آمد از هر چیز
    حتی ز برگی هم نمی آید صدا امشب
    ها سایه ای دیدم شبیهت نیست اما حیف
    ای کاش میدیدم به چشمانم خطا امشب

2. کاربر مقابل از SahaR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

kianoosh (18th August 2011)

نام واقعی
    SAhaR
    شغل و حرفه
    student
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    مظلومي:هنوزبه شرايط ايدهآل خوددست نيافتهايم

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: پرسپوليس در چند هفته گذشته شرايط خوبي نداشته است، اما با شناختي که از آنها دارم اين تيم ميتواند در هفتههاي آينده تيم بهتري شود.

پرويز مظلومي پس از برتري 2 بر صفر مقابل فجرسپاسي در نشست خبري اظهار داشت: بازي خوبي مقابل فجرسپاسي انجام داديم، اما به آن چيزي که توقع داشتم، هنوز نرسيدهايم. کمبودهايي را به خصوص در مرکز زمين داريم و هنوز به شرايط ايدهآل خود دست نيافتهايم.
    وي افزود: امروز هم شادابي لازم را نداشتيم. فشار زيادي بر روي ماست. در خط هافبک مشکل داريم. امروز مجبور بوديم فرهاد مجيدي را يک خط عقبتر بياوريم و سيستم را 4-4 -2 کنيم.
    سرمربي استقلال گفت: ما در خط هافبک فقط 2 بازيکن به نامهاي تيموريان و کيانوش رحمتي را داريم که تيموريان هم با مصدوميت بازي کرد. به دليل کمبود بازيکن ناچار شديم که جباري را بازي بدهيم،چون در نبود او وسط زمين را از دست ميداديم و موقعي هم که به زمين آمد کنترل بازي را در دستمان گرفتيم.

مظلومي در مورد فجرسپاسي گفت: اين تيم جوان و دونده بود. در طول بازي ما را آزار داد. فجر با استفاده از مربي و کادر فني خوب در کار گروهياش عملکرد مناسبي داشت و پابهپاي ما بازي کرد. البته تجربه بازيکنان ما بالا بود در اين بازي کمک زيادي به ما کرد.
    سرمربي استقلال عنوان کرد: تيمهايي که در آزادي مقابل ما بازي ميکنند دفاع فشردهاي را تدارک ميبينند و اين کار يک مقدار کار ما را براي گلزني مشکل ميکند. به همين دليل بايد شيوه خود را تغيير دهيم و از کنارهها دور بزنيم يا حريف را به جلو بکشانيم.
    وي در مورد مدافعان اين تيم گفت: در اين بازي منتظري را به دليل مصدوميت نداشتم و ميثم حسيني نيز براي اولينبار کنار حنيف عمرانزاده بازي ميکرد. در ابتداي بازي اين دو هماهنگ نبودند، اما رفته رفته بهتر شدند.
    مظلومي در مورد کهکشاني بودن اين تيم گفت: اصلاً اينطور نيست. بازيکنان ما نامشان بزرگ است اما به دليل مصدوميت برخي از آنها را در اختيار نداريم. اميدوارم هرچه زودتر آنها برسند تا بتوانيم تاکتيکهاي خود را بهتر پياده کنيم. در حال حاضر هدف ما جمع کردن امتيازات است و پس از داشتن کليه نفرات ميتوانيم به بازي خوب فکر کنيم.
    سرمربي استقلال در مورد اينکه آيا نگران خط دفاعي تيم نيست و چرا جباري سه روز در تمرينات غيبت کرد و امروز در ميدان حضور يافت، عنوان کرد: به جباري در اين بازي نياز داشتيم،چون بايد جواب هواداران را بدهيم. بدون شک نظم و انضباط در تيم ما رعايت ميشود و جباري هم از اين قاعده مستثني نيست. غيبت اين بازيکن در تمرينات به خاطر پول نيست و به دليل مسائل ديگر است و اين بازيکن امروز به باشگاه ميآيد تا در مورد مشکلات و غيبتش صحبت کند.
    وي افزود: همه بازيکنان ما روز گذشته چک داشتند ولي امروز بازي کردند. بازي کردن در استقلال همين است. ممکن است براي دريافت پول يک مقدار بيشتر زمان ببريم و مانند باشگاههاي ديگر نيستيم که سروقت پول بگيريم. فتحاللهزاده هم با کسالتي که دارد باز هم تلاش ميکند که مشکلات حل شود.
    مظلومي گفت: به دنبال يک مدافع هستيم که اين روزها به ما اضافه خواهد شد. به هر حال تيم ما همين نفرات را دارد و در خط دفاع بايد يک مقدار تحمل کنيم تا يار خارجي از راه برسد.
    وي در پاسخ به سؤالی مبني بر اينکه آيا فکرش را ميکرد در هفته چهارم 8 امتياز از پرسپوليس پيش بيفتد، گفت: پرسپوليس در چند هفته گذشته شرايط خوبي نداشته است، اما با شناختي که از آنها دارم اين تيم ميتواند در هفتههاي آينده تيم بهتري شود و نتايج قابل قبولي بگيرد.
    سرمربي استقلال ادامه داد: تا بازي دربي يک ماه فرصت داريم و پيش از رويارويي با پرسپوليس چند بازي ديگر را پيشرو داريم و بايد به آنها فکر کنيم و 3 امتياز را بگيريم. در مورد دربي هم زمانش که رسيد به آن فکر ميکنيم.
    از خانه بیرون میزنم
    اما کجا امشب؟
    شاید تو میخواهی مرا
    در کوچه ها امشب

4. کاربر مقابل از SahaR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    SAhaR
    شغل و حرفه
    student
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    جباري:اگر بحث قول وقرار نبوداعتراض نميكردم

بازيکن تيم فوتبال استقلال گفت: باشگاه بعد از اين همه سال تيمداري بايد حساب و کتاب مرتبي داشته باشد و به موقع پول و پاداش بازيکنان را بدهد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مجتبي جباري پس از برتري 2 بر صفر برابر فجر سپاسي در جمع خبرنگاران گفت: باشگاه استقلال بعد از اين همه سال تيمداري بايد حساب و کتاب مرتبي داشته باشد و مشخص باشد که چه زماني بايد به بازيکنان پول و پاداش بدهد و همان مقداري که به عنوان پيشقرارداد طي کردهاند آن را پرداخت کند.
    وي در مورد اينکه باشگاه به شما براي تسويه حساب قولي داده است يا نه، گفت: فردا قرار است به باشگاه برويم چند هفته پياپي قول داده بودند که کار به اينجا کشيد. 6 هفته بدون پول دادن تمرين کرديم مربيان و سرپرست تيم بايد در جريان مشکلات باشند نه اينکه تا سر تمرين نرويم بگويند بازيکن نيامد.

وي تاکيد کرد: من از فصل گذشته نيز از باشگاه طلبکارم و در اين فصل نيز هنوز پولي نگرفتهام و به همين دليل و به نشانه اعتراض در تمرينات شرکت نکردم. درحالي که به ما قول داده بودند که پولها پرداخت شود، آنها هيچ تماسي با هم با من نگرفتند.
    جباري تصريح کرد: علي نظري جويباري قول داد که يکشنبه مشکل ما حل شود، اما اين اتفاق نيفتاد و من سر تمرين نرفتم و صبح روز اردو خودم را به کادر فني معرفي کردم. من نميگويم باشگاه پولدار است و به ما نميدهد. فتحاللهزاده پول به دستش برسد به موقع پرداخت ميکند.

هافبک استقلال خاطرنشان کرد: آرزو به دلمان مانده است که سر موقع پول بگيريم. هنوز از فصل گذشته طلبکاريم، بعد ميگويند بخشي از پولت را بگير بقيه را هم بعدا پرداخت ميکنيم.
    جباري در مورد اينکه چرا هميشه او به عنوان بازيکن معترض به مسائل مالي است گفت: افکار و طرز تفکر من اينگونه است. من بازيکني نيستم که سر تمرين نروم و بعد بگويم به خاطر تماشاگران آمدهام. من دنبال اين حرفها نيستم اکنون شرايط تيم خوب است و اگر حرف بزنيم شايد شرايط تيم به هم بريزد، ولي بحث من قول و قرار است. من ميگويم اگر ميگوييد با شما تماس ميگيريم اين کار را انجام دهند، اگر بحث قول و قرار نبود اعتراض نميکردم اما يک تماس نيز از سوي باشگاه با من گرفته نشد.

وي افزود: بازيکنان با هم دوست هستند و ا گر وضعيت پرداختيها درست باشد وضعيت ما نيز بهتر ميشود. من هم وظيفه خود ميدانم که از حقوق ديگر بازيکنان دفاع کنم
    از خانه بیرون میزنم
    اما کجا امشب؟
    شاید تو میخواهی مرا
    در کوچه ها امشب

6. کاربر مقابل از SahaR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    SAhaR
    شغل و حرفه
    student
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

فتحاللهزاده: بازيكنان استقلال حرفهاي هستند

سرپرست باشگاه استقلال گفت: براي تکميل تيم استقلال يک مدافع و يک مهاجم جذب ميکنم.

علي فتحاللهزاده پس از برتري 2 بر صفر مقابل فجر سپاسي در جمع خبرنگاران گفت: بازي خيلي خوبي انجام داديم و نتيجه خوبي به دست آورديم. فجر فوتبال را زيبا و روان بازي ميکند و تعدادي بازيکن جوان دور هم جمع ميشوند و با وجود آنکه ادعاي کمي دارند اما مثل يک تيم قدرتمند ظاهر ميشوند.
    وي ادامه داد: آنها براي گرفتن حقشان خوب بازي ميکنند، امروز نيز پابهپاي ما بازي کردند آن هم در حالي که ما يک تيم پرمهره هستيم. از عملکرد بازيکنان راضي هستم، اما هنوز به شرايط آرماني نرسيدهايم تا فوتبال تکضرب بازي کنيم.

سرپرست استقلال تأکيد کرد: در مجموع استقلال روز به روز بهتر ميشود و ميبينيد که نتايج بهتري نيز ميگيريم. در مورد خط دفاعي نيز نگراني ندارم زيرا مدافعان ما امروز برابر تيم جوان سرعتي فجر سپاسي اشتباهي نداشتند اما براي تکميل شدن استقلال يک مدافع و يک مهاجم جذب خواهم کرد.
    فتحاللهزاده در مورد اينکه بازيکنان تيم مغرور شدهاند يا نه، گفت: بازيکنان استقلال حرفهاي هستند و مغرور نميشوند.
    از خانه بیرون میزنم
    اما کجا امشب؟
    شاید تو میخواهی مرا
    در کوچه ها امشب

8. کاربر مقابل از SahaR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    SAhaR
    شغل و حرفه
    student
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    موفقيت استقلال اهميت دارد
    مجيدي: آقاي گلي من مهم نيست

کاپيتان استقلال گفت: هر زماني که کارلوس کيروش صلاح بداند به تيم ملي خواهم رفت.

فرهاد مجيدي پس از پيروزي 2 بر صفر استقلال برابر فجر سپاسي عنوان کرد بازي خوبي انجام نداديم، اما خوشحالم که توانستيم که به برتري دست يافتيم بايد در آينده بهتر بازي کنيم تا بتوانيم با اين تيمي که داريم به عنوان قهرماني ليگ دست پيدا کنيم.
    وي در مورد آقاي گلي خود يادآور شد: زياد مهم نيست براي من موفقيت استقلال حائز اهميت است و تمام بازيکنان تلاش کردند و من توانستم به گل دست يابم.
    کاپيتان استقلال در مورد تشويق ناصر حجازي خاطر نشان کرد: هواداران استقلال و مردم هيچ وقت ياد و خاطره حجازي را فراموش نخواهند کرد.

وي درباره اينکه کارلوس کيروش سرمربي تيم ملي در ورزشگاه حضور داشت و دعوت وي به تيم ملي فوتبال تصريح کرد: هر زماني که سرمربي تيم صلاح بداند در خدمت تيم ملي خواهم بود.
    از خانه بیرون میزنم
    اما کجا امشب؟
    شاید تو میخواهی مرا
    در کوچه ها امشب

10. کاربر مقابل از SahaR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    kianoosh
    شغل و حرفه
    محصل !
    تشکر شده 9 بار در 9 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    tnx sahar khanoom!:(

نام واقعی
    رضا
    شغل و حرفه
    کار در باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس- لیسانس سخت افزار
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Spain
    تشکر شده 1,378 بار در 439 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    اینجا سایت باشگاه پرسپولیسه اخبار آبی ها داخل سایت خودشون لطفا دیگه ادامه ندین ممنون

نام واقعی
    SAhaR
    شغل و حرفه
    student
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    رضا جان چه ربطی داره ؟
    تو بخش اخبار لیگ برتر این تاپیک باید باشه
    پس کلا این بخش رو حذف کنید ...
    فقط بخش پرسپولیس باشه ..
    من اخبارو میذارم چون تو هیچ جای قوانین این موضوع ذکر نشده
    +
    حرفت خیلی جالب بود
    از خانه بیرون میزنم
    اما کجا امشب؟
    شاید تو میخواهی مرا
    در کوچه ها امشب

نام واقعی
    SAhaR
    شغل و حرفه
    student
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    تشکر ویژه مظلومی از کانون هواداران باشگاه استقلال تهران

• تیم استقلال تهران در طی سه هفته ای که از رقابتهای این فصل لیگ برتر گذشت عملکرد مطلوبی داشته است . عوامل متعددی در شروع موفقیت آمیز استقلال نقش داشته اند . کادر مدیریتی و فنی باشگاه ، بازیکنان و هواداران این تیم همگی در این امر دخیل بوده اند . در این میان کانون هواداران باشگاه استقلال در ساماندهی هواداران نقش اساسی داشته است به گونه ای که هیچ گونه تنش و مساله حاشیه ای ایجاد نشده است .در همین ارتباط پرویز مظلومی سرمربی استقلال ضمن تشکر و سپاس ویژه از هیات مدیره ، رییس و لیدرهای کانون هواداران باشگاه استقلال ابراز امیدواری کرد با ادامه این روند شاهد همبستگی و اتحاد بیش از پیش هواداران باشگاه استقلال باشیم.شایان ذکر است کانون هواداران باشگاه استقلال در سال جاری با برگزاری جلسات متعدد هماهنگی تلاش می کند ضمن ایجاد فضایی مناسب در ورزشگاهها از ایجاد هر گونه حاشیه در بین هواداران جلوگیری نماید .
    از خانه بیرون میزنم
    اما کجا امشب؟
    شاید تو میخواهی مرا
    در کوچه ها امشب

نام واقعی
    کاظم
    تشکر شده 5 بار در 5 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    آخه اخبار باشگاه استقلال به چه درد ما میخوره سحر خانوم؟
    روشهای کسب درامد آسان در ایران از اینترنت http://www.maramname.mihanblog.com

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین