صادقيان : آندو نشان داد که روح بزرگي دارد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: صادقيان : آندو نشان داد که روح بزرگي دارد

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

هدفم موفقيت تيمي است نه شخصي

پيام صادقيان که به گواه اکثريت کارشناسان جز استعدادهاي درخشان فوتبال ايران است در انتخاب بهترينهاي فوتبال ايران در فصلي که گذشت نتوانست از آندورانيک تيموريان پيشي بگيرد اما اين براي پيام پايان کار نيست و او قطعاً اهداف بزرگي در سر دارد.

در مراسم بهترينهاي ليگ هنگام معرفي بهترين بازيکن فصل هنگامي که آندو اسم خودش را شنيد دست پيام را هم گرفت تا اور را با خودش به جايگاه ببرد اين حرکت آندو نه تنها يک حرکت جوانمردانه بود بلکه پيام را هم به واکنش وا داشت و در همين رابطه صادقيان با خبرنگار "ورزش سه" مي گويد: آندو بازيکن بزرگي است و حضور در 2جام جهاني و ليگ برتر انگلستان نشان دهنده اين حقيقت است اما او علاوه بر اينکه بازيکن بزرگي است بايد بگويم که روح بزرگي هم دارد و با حرکتي که در مراسم انجام داد اين را ثابت کرد.

هافبک تهاجمي پرسپوليس در ادامه مي گويد:از همه کساني که من را شايسته اين دانستند که جز بهترينهاي ليگ باشم و به اين مراسم دعوت شوم تشکر مي کنم،من اين را مي دانم که در ابتداي راه هستم و تا رسيدن به قله موفقيت بايد تلاش زيادي بکنم و مطمئن هستم که با کمک خدا و تلاش خودم و حمايت هواداران به هدفم که بازي در بالاترين سطح فوتبال جهان است مي رسم.

صادقيان جوان که حالا مثل با تجربه ها حرف مي زند در پايان مي گويد:هدف من موفقيت شخصي نيست و موفقيت تيمي اولويت من است، من بر اين باورم که موفقيت من در گرو موفقيت تيم است و اميدوارم در اين فصل با درايت آقاي دايي و حمايت هواداران بي نظيرمان و تلاش خود بازيکنان بتوانيم به مقامي که شايسته نام پرسپوليس است برسيم.

2. 3 کاربر مقابل از AliReza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

#Navid# (3rd August 2014), Rahim (3rd August 2014), shabnam12-8 (3rd August 2014)