خانزاده: دوست دارم دفاع وسط بازی کنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: خانزاده: دوست دارم دفاع وسط بازی کنم

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

خانزاده: دوست دارم دفاع وسط بازی کنم

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال پرسپولیس میگوید خط دفاع این تیم با رفتن حسینی و پولادی ضعیف نشده است.

به گزارش وبسایت نود، محمدرضا خانزاده ، درباره دیدار نخست پرسپولیس در لیگ برتر و تساوی مقابل نفت اظهار کرد: نه میشود گفت بازی خوبی بود و نه میتوان گفت بازی بدی بود. به عنوان دیدار نخست مقابل تیمی بازی میکردیم که دست و پا بسته نبود. موقعیتهای خوبی داشتیم. دو، سه تک به تک داشتیم و یک توپ به تیر زدیم. امیدوارم از بازی بعد روند بردهای خود را شروع کنیم.

او درباره هماهنگی خط دفاع و دیگر بازیکنان پرسپولیس گفت: شک نکنید که هماهنگی زمان میبرد. ما بعد از چند هفته تعطیلی دوباره کنار هم بازی میکردیم اما فکر میکنم در کل بد نبود. امسال تیم خوب و یک دستی داریم. با این همه بدنهایمان هنوز سر حال نشده است.

خانزاده در پاسخ به این سوال که آیا در پست دفاع راست جایگزین ماهینی محروم شده بود، گفت: بارها گفتهام که پست تخصصی من دفاع وسط است و آن را خیلی دوست دارم اما در پرسپولیس برایم فرقی نمیکند که در کدام قسمت زمین بازی کنم.

مدافع پرسپولیس درباره این که در بازی نخست زیاد از سمت راست نفوذ نکرد، گفت: بحث نفوذ کردن یا نکردن نیست. من سعی کردم آنچه کادر فنی از من خواسته بود را در زمین پیاده کنم. باید ببینیم کادر فنی چه توقعی دارد. همین تیم نفت فصل گذشته در دو بازی رفت و برگشت از جناح راست پرسپولیس خطرناک ظاهر شده بود و من طبق توصیههای دایی به وظایفم عمل کردم.

او درباره این که خط دفاع پرسپولیس میتواند عملکرد خوب خود در فصل گذشته را تکرار کند گفت: بحث رکوردشکنی یا حفظ رکورد نیست. اگر در همه بازیها گل نخوریم اما مساوی کنیم و نتوانیم ببریم که فایدهای ندارد. هدف ما قهرمانی است و در طول فصل فقط برای آن تلاش میکنیم.

خانزاده همچنین درباره جدایی سیدجلال حسینی و احتمالا پولادی از پرسپولیس گفت: قبلا هم گفتهام که سیدجلال یکی از بزرگترین مدافعان تاریخ ایران است و پولادی هم بازیکن بزرگی است اما با رفتن آنها دفاع پرسپولیس ضعیف نشده است.

مدافع پرسپولیس درباره مسائل مالی باشگاه در فصل جدید گفت: خدا را شکر رحیمی همه توانش را گذاشته و درست است که الان پول خیلی کمی دستمان رسیده است اما مطمئن هستیم که اگر یک هزار تومانی هم دست باشگاه برسد رحیمی آن را بین همه تقسیم میکند. مشکلات مربوط به امسال نیست بلکه اتفاقاتی است که در زمان مدیران قبلی افتاده و ترکشهایش هنوز دارد به باشگاه میخورد. با این حال نگران نیستیم و امیدوارم این مشکلات هم زود حل شود.

قــــــــــدیــــــــس

2. کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

oscar (4th August 2014)