مقایسه حرفهای جدید نکونام با مصاحبه زمان حضور در استقلال ؛ تناقض !
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مقایسه حرفهای جدید نکونام با مصاحبه زمان حضور در استقلال ؛ تناقض !

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

مقایسه حرفهای جدید نکونام با مصاحبه زمان حضور در استقلال ؛ تناقض !

مصاحبه جواد نکونام در مراسم معارفهاش در باشگاه اوساسونا برای آنهایی که مصاحبههای قبلی را به یاد دارند نکات جالبی داشت.

جواد نکونام 72ساعت بعد از مصاحبه جنجالی و پرحاشیهاش در ایران در کنفرانس مطبوعاتی باشگاه اوساسونا حاضر شد و با ادبیاتی کاملا متفاوت با خبرنگاران اسپانیایی گفتوگو کرد. با وجود ادبیات متفاوت کاپیتان تیم ملی باز هم «تناقض» که یکی از ویژگیهای مصاحبههای نکونام است و در آن دیده میشد و مشخص میکرد فردی که صحبت میکند همان بازیکن تیم ملی خودمان است. شاید اگر خبرنگاران اسپانیایی به مصاحبههای نکونام در این دو سال در ایران دسترسی داشتند آنها هم از این همه تفاوت متعجب میشدند.
    نکونام صحبت هایش را با ذوقزدگی از آمدن به پامپلونا شروع میکند و برای ابراز خوشحالیاش کمی هم اغراق را چاشنی میکند: «من با این که در پامپلونا به دنیا نیامدهام اما این شهر را عین شهر خودم دوست دارم!» جمله بعدی که نکونام به آن اشاره میکند در مورد دلیل جداییاش از اوساسونا و بازگشت به ایران است که مطمئنا خون هواداران استقلال را به جوش میآورد: «به من اجازه ندادند در اوساسونا بمانم و من ھم مجبور شدم به ایران برگردم و برای استقلال بازی کنم.»
    این ذوقزدگیها را پیش از این در مصاحبههای دیگر نکونام هم دیده بودیم و البته با رنگ دیگری. این در حالی است که نکونام پیش از این در زمانی که تهران بود، گفته بود: «اگر زمان به عقب برگردد باز هم استقلال را انتخاب میکنم و من هیچ وقت از انتخابم پشیمان نیستم و نخواهم بود. من با انتخاب استقلال به آرزوی دوران کودکیام رسیدهام و این چیزی نیست که بتوانم آن را با اتفاق دیگر و یا حضور در تیم دیگری عوض کنم.»

«من 5 ماه بعد از این که از اوساسونا جدا شدم میخواستم به این تیم برگردم اما باز هم به من این اجازه داده نشد.» نکونام در این مصاحبه افشاگریهای جالبی هم داشته است که یکی از آنها همین جمله بود. افشاگریهایی که پیش از این آنها را به شدت تکذیب میکرد: «نه فکر جدایی از استقلال کردهام و نه دوست دارم اين اتفاق بيافتد به خاطر اينکه هنوز 6 ماه از حضورم در استقلال نگذشته است. دوست دارم يک کار را خوب به پايان برسانم به فکر جدايي نيستم. این شایعات را رسانهها مینویسند.»
    نکونام برای هدف جالبی به اوساسونا آمده است: «من به اینجا آمدهام تا با پیراهن اوساسونا از فوتبال خداحافظی کنم.» او زمانی که قصد ترک اوساسونا را داشت هدفش از آمدن به ایران را فقط یکچیز عنوان کرد: «به ایران میآیم تا با پیراهن تیم محبوبم (استقلال) از فوتبال خداحافظی کنم.» شاید الکویت تنها تیمی باشد که نکونام هدفش را خداحافظی با پیراهن این تیم ندانسته.بازیکن تیم ملی اوساسونا را به واسطه 6 سال حضور خانه خود میداند. البته این جمله یکی از تکیهکلامهای نکونام است و خبرنگاران اسپانیایی نباید چندان از شنیدن آن ذوق زده شوند. او زمانی که در الکویت بود در پاسخ به این که آیا بعد از اتمام قراردادش به ایران برمیگردد یا نه گفت: «مگر کسی پیدا میشود که از خانه خودش فراری باشد و از باگشت به خانه بدش بیاید؟»

«دوست دارم تجاربم را در اختیار بازیکنان جوان بگذارم. من به عنوان کاپیتان تیم ملی ایران این تجربه را دارم و میدانم که با بازیکنان جوان میتوان در هر بازی و در هر دقیقه مبارزه کرد.» این تازهترین حرف نکونام است. باید صبر کنیم و ببینیم این حرف او با چه واکنشی از سوی بازیکنان جوان همراه میشود.

2. 6 کاربر مقابل از AliReza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (5th August 2014), mansoor66 (5th August 2014), oscar (5th August 2014), Rahim (5th August 2014), RaMiN (5th August 2014), V a H i D (5th August 2014)