ژاوی:خداحافظ تیم ملی/تصمیمم مبنی بر ترک بارسا عجولانه بود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ژاوی:خداحافظ تیم ملی/تصمیمم مبنی بر ترک بارسا عجولانه بود

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

ژاوی:خداحافظ تیم ملی/تصمیمم مبنی بر ترک بارسا عجولانه بود

دو مساله شخصی بزرگ مرا آزار می داد و فکر می کردم که بهترین زمان برای خداحافظی از بارسا و تیم ملی رسیده باشد

آی اسپورت - ژاوی هرناندس کاپیتان بارسلونا امروز با شرکت در یک نشست خبری در مورد اتفاقات پیرامون او و بارسلونا به صحبت پرداخت. وی در مورد خداحافظی از تیم ملی اسپانیا و در ادامه علت تصمیم ناگهانی او مبنی بر ماندن در بارسلونا و عدم امضای قرارداد با نیویورک سیتی نیز توضیحات مفصلی داد.
    ژاوی گفت :" از تیم ملی خداحافظی می کنم و برای این تیم بهترین ها را آرزو دارم.دل بوسکه می دانست که پس از جام جهانی چنین تصمیم دارم. پس از یورو2012 می خواستم از تیم ملی خداحافظی کنم اما او اصرار داشت که تا جام جهانی ادامه دهم . فرصت نکردم که شخصا با او در این زمینه صحبت کنم اما مطمئنم که مرا درک خواهد کرد"
    وی ادامه داد : " فصل گذشته در بارسا هیچ جامی کسب نکردیم. اوضاع روحی من در پایان لالیگا اصلا خوب نبود و با الان قابل قیاس نیست. دو مساله شخصی بزرگ مرا آزار می داد و فکر می کردم که بهترین زمان برای خداحافظی از بارسا و تیم ملی رسیده باشد.امیدوار بودم که مردم شرایط و تصمیم من را درک کنند و بدانند که دوران حضور من در بارسا و تیم ملی به پایان رسیده است.
    با این وجود تصمیم من مبنی بر ترک کردن بارسا کمی عجولانه بود و کمی بعد پس از صحبت کردن با سوبی سارتا و انریکه متقاعد شدم که در بارسلونا بمانم.
    فصل گذشته برای من بسیار ناامید کننده بود و مایوس شده بودم. بدترین روزهای دوران فوتبالم را تجربه کردم. خودم را نه در بارسا و نه در تیم ملی مفید حس نمی کردم.
    از گوشه و کنار می شنیدم که علت رفتن ژاوی از بارسا مسائل اقتصادی و آمدن بازیکنان جدید است در صورتی که هیچکدام صحت نداشتند. هیچکس در بارسا پست تضمین شده ای ندارد .
    انریکه به من گفت که باید از صفر شروع کنی . با او همبازی بوده ام و از کار کردن با او خوشحالم. انریکه در حال ساختن یک تیم خوب و رقابتی است. او دوباره به من احساس مهم بودن را هدیه داد"
    کاپیتان بارسلونا در انتها افزود:"در بارسا همیشه باید در فرم خوب خودت قرارداشته باشی. در اینجا تنها پیروزی مهم است .باید ناکامی فصل گذشته را جبران کنیم. تاکید می کنم که در مورد من اتفاق خاصی نیفتاده است. می خواستم بارسا را ترک کنم اما تصمیم عوض شد. دو سال دیگر با این تیم قرارداد دارم و می خواهم تا پایان قراردادم اینجا بازی کنم"

قــــــــــدیــــــــس

2. کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

AliReza (5th August 2014)

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال