کفاشيان: بايد با صادقيان برخورد شود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: کفاشيان: بايد با صادقيان برخورد شود

 1. #1


  محل سکونت
  تهران،شهریار
  نام واقعی
  amirhossein
  استاتوس
  آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
  شغل و حرفه
  شهرداری شهریار مشغولم
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  7,494
  تشکر
  5,818
  تشکر شده 21,310 بار در 6,701 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 50 تاپیک

  کفاشيان: بايد با صادقيان برخورد شود

  کفاشيان: بايد با صادقيان برخورد شود


  رئيس فدراسيون فوتبال گفت: بايد با پيام صادقيان برخورد شود تا ديگر بازيکنان ديگر چنين رفتارهايي را مرتکب نشوند.

  علي کفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال در برنامه ورزش و مردم درباره انتخابش به عنوان رئيس کميته تغيير ساختار AFC گفت: اين سياستي است که هم فيفا و هم AFC در نظر گرفته، گروه پنج نفره مشخص شدهاند و قرار است اطلاعات تمام کميتههاي مختلفي که تصميم سازي ميکنند را بگيرند و ما بازبيني مجدد داشته باشيم تا اگر اصلاحاتي نياز است انجام داده و به هيأترئيسه AFCپيشنهاد دهيم. AFC ميخواهد يک فيلتر نظارتي داشته باشد.

  به گزارش فارس، وي در پاسخ به اين سؤال که چرا ما به سمتي نميرويم که براي دبيرکلي، نايبرئيسي و رياست کانديد شويم، اظهار داشت: يازده نفر از اعضاي فدراسيون ما عضو کميتههاي مختلف هستند و ما سال آينده براي نايبرئيسي تلاش ميکنيم. بايد شرايط هم فراهم شود.

  کفاشيان درباره اينکه نميخواهيد همانند AFC تغيير ساختاري در فدراسيون فوتبال داشته باشيد، خاطرنشان کرد: ما ميخواهيم آسيا را هم مانند فدراسيون خودمان کنيم! آئيننامه انضباطي و اخلاقي فدراسيون ما با فيفا مطابقت پيدا کرده ما هم تغييراتي داريم تا در مجمع بعدي مشکلي پيش نيايد.

  *ما بيگناهيم!

  رئيس فدراسيون فوتبال، درباره معافيتهاي تقلبي عنوان کرد: اين موضوع به باشگاه برميگردد اما آنها سيستمي ندارند که ببينند همه چيز درست است يا نه بايد سيستمي تعريف شود تا معافيتهاي نظاموظيفه و سازمان ماليات استعلام گرفته شود زماني که ما ميخواستيم جايي استخدام شويم سوءپيشينه ميگرفتيم بايد بخشنامه کنيم تا چنين اتفاقاتي تکرار نشود. اين موضوعات در سازمان ليگ و فدراسيون فوتبال تعريف نشده اگر شکايتي شود ما پيگيري ميکنيم. اين مسائل بايد در مرجع خودش بررسي شود ما بيگناهيم!

  کفاشيان درباره اينکه نصيرزاده گفته هيچکس حق ندارد عليه داوري قبل از بازي اعتراض کند در اين صورت محروميت يک ماهه خواهد داشت، گفت: اين آئيننامه انضباطي است که قطعاً بايد در رکن قضايي ما بررسي شود اما کسي نميترسد.

  کفاشيان در پاسخ به اين سؤال که در جهان چنين محروميتهايي وجود ندارد و ما شاهد اعتراض مربيان مانند کيروش به داوري بوديم اظهار داشت: چندباري که اعتراض کرديم ما محروم شديم، فيفا از ما ميخواهد اعتراضات را به صورت مستند و مکتوب ارائه کنيم.

  رئيس فدراسيون فوتبال درباره تمديد قرارداد کارلوس کيروش تصريح کرد: با او صحبت کرديم ديروز متني را براي قرارداد به ما فرستاده است او چند روز از مرخصياش مانده حالا بايد ببينيم قرار است بيايد قرارداد را امضاء کند و بعد برود؟ من فردا با او صحبت ميکنم. 90 درصد قرارداد ما با کيروش نهايي شده و او برنامههايش را داده تا کارش را شروع ميکند.

  *نسبت به مرخصي کيروش سخت نگرفتيم

  وي در پاسخ به اين سؤال که کيروش از 20 تيرماه از ايران رفته چرا بر نميگردد، گفت: او با سازمان ليگ برنامههايش را مطرح کرد الآن هم براي هماهنگي اردو در اروپا و آفريقاي جنوبي تلاش ميکند. براي ليگ هم افرادي را مشخص کرده تا بازيها را زير نظر بگيرند، ما هم به او سخت نگرفتيم.

  کفاشيان در پاسخ به سؤال ديگر مبني بر اينکه آيا کيروش ماهانه پول ميگيرد و قرارداد او تا جام ملتهاي آسياست يادآور شد: او هر سه ماه يک بار حقوق ميگيرد قرارداد م اهم تا پايان جام جهاني است. اگر به جام جهاني رفتيم تا پايان بازيها اگر نرفتيم کارش تمام ميشود.

  کفاشيان همچنين درباره جام ملتهاي آسيا و اينکه چند درصد شانس قهرماني داريم، گفت: ما خيلي از کره و ژاپن بالاتر نيستيم. شايد مساوي باشيم. در حال حاضر براي تيم اميد در بازيهاي آسيايي و همزماني آن با ليگ مشکل داريم چون باشگاهها بازيکن نميدهند اما براي تيم ملي چنين مشکلاتي را نداريم چون تعطيلات مشخص شده است. ما به کيروش گفتهايم هم به قهرماني جام ملتهاي آسيا و هم حضور در جام جهاني فکر کند. جام جهاني آينده براي ما بسيار مهم است.

  کفاشيان درباره حرکت روز گذشته پيام صادقيان که منجر به اخراج اين بازيکن از بازي با فولاد شد، گفت: اين حرکت پسنديده نيست. بايد حتماً با اين بازيکن برخورد شود چرا که نبايد فوتباليستهاي ما فکر کنند چون شاخص هستند هرکاري ميتوانند انجام دهند و بايد با اين بازيکن برخورد شود تا سايرين ديگر سراغ چنين رفتاري نروند.

  وي درباره سقف بودجه باشگاهها که شائبه برانگيز شده، خاطرنشان کرد: فعلاً و بر اساس صحبتهايي که انجام شده ارزيابيهايي انجام دادهايم اما در هيأت رئيسه سازمان ليگ که خود من هم عضو آن هستم يکسري تنبيهات در نظر گرفته شده تا با متخلفان برخورد شود و بايد سياستهاي سازمان ليگ اجرايي گردد و اگر مديرعاملي تخلف کرده باشد بايد با او برخورد کنيم.

  رئيس فدراسيون فوتبال کشورمان در مورد انتقاداتي که به انتخاب پديده ليگ در مراسم برترينها شده افزود: سازمان ليگ براي انتخاب برترينها از اهالي فوتبال و اصحاب رسانه نظرسنجي کرد و همه کانديداها به يکديگر نزديک بودند و اينطور نيست که اگر کسي انتخاب شد بگوييم او از بقيه بهتر بوده بلکه اين يک انتخاب نمادين است و مهم نفس کار است. به نظرم بايد سال بعد بدترينهاي ليگ را هم انتخاب کنيم!

  کفاشيان همچنين درباره درگيري قلعهنويي با نکونام و اينکه قلعهنويي گفته شما سفارش کرديد نکونام به استقلال برود، گفت: نه اينطور نيست، پارسال نکونام قرار بود به تراکتورسازي برود او با علي فتحاللهزاده به فدراسيون آمد. فتحاللهزاده گفت ميخواهيم او را بگيريم لطف کن به قلعهنويي زنگ بزن من هم زنگ زدم و گفتم شما هم از اين موضوع حمايت کنيد.

  رئيس فدراسيون فوتبال درباره اظهارات محسن قهرماني که گفته بود در جلسه داوري فيلم غيراخلاقي پخش شده، گفت: من پرسيدم فيلم غير اخلاقي نبوده است.

  وي در پاسخ به اين سؤال که مسئول حراست فدراسيون فوتبال هم گفته چند نفري اين موضوع را تأئيد کردهاند، اظهار داشت: حالا جريان چه بوده است؟

  کفاشيان درباره اينکه مهمترين آرزوي شما تا پايان سال چيست، خاطرنشان کرد: ما دو هدف داريم، تيم اميد که براي مقدماتي المپيک تلاش ميکند و گرفتن ميزباني جام ملتهاي آسيا در سال 2019 که بتوانيم آن را از امارات بگيريم. گرفتن ميزباني تحول بزرگي در فوتبال ايجاد ميکند.

  رئيس فدراسيون فوتبال در پايان درباره مشکلات مالي فدراسيون گفت: خيلي مشکل داريم و چيزي در دست نداريم،اما جلو ميرويم.


 2. 7 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  888 (8th August 2014), ADEL.GH.K (8th August 2014), ahmad110 (8th August 2014), ayeh$ (8th August 2014), lord reza (8th August 2014), Rahim (8th August 2014), s A r A (8th August 2014)

 3. #2


  محل سکونت
  رودسر
  نام واقعی
  عادل
  استاتوس
  3 10 10
  شغل و حرفه
  دانشجوی بازنشسته
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Brazil
  نوشته ها
  3,049
  تشکر
  7,484
  تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 67 تاپیک
  درسته . ولی باید با تو که برا استقلال بازیکن میگیری و 2 ملیارد مارو خوردی هم باید برخورد شه .
  همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

 4. کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  s A r A (8th August 2014)

 5. #3


  محل سکونت
  ahVaz
  نام واقعی
  reza YA
  استاتوس
  I'm HERE
  شغل و حرفه
  dANESHJoOo
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | NetherLand
  نوشته ها
  5,923
  تشکر
  3,435
  تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 26 تاپیک
  بابا این پیام درست بشو نیست...اروپا برو هم نیست...دایی هم باید باش برخورد کنه نه اینکه هی بیاد به داور اعتراض کنه...30 بازیه لیگ 29تاش داره اعتزاض می کنه اههههههه

 6. #4


  محل سکونت
  SHIRAZ
  نام واقعی
  s A r A
  استاتوس
  عجب دنیای کوچیکی...
  شغل و حرفه
  DANESHJOO
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,478
  تشکر
  32,276
  تشکر شده 35,730 بار در 9,569 ارسال
  یاد شده
  در 2 پست
  برچسب زده شده
  در 68 تاپیک

  نقش کفاشیان در ماندن نکونام در استقلال / تماس رئیس فدراسیون فوتبال با قلعه نویی

  رئیس فدراسیون فوتبال جدیدترین فردی است که در مورد اختلاف امیر قلعه نویی و جواد نکونام صحبت کرده است. علی کفاشیان که مهمان برنامه ورزش و مردم بوده، درباره اینکه نقش او در ادامه همکاری نکونام با استقلال چه بوده است، گفت: سال گذشته در ابتدای فصل قرار بود جواد نکونام به تراکتورسازی برود. آقای فتح الله زاده به من گفتند که میخواهند جواد نکونام را به خدمت بگیرند. اگر میشود لطف کنید و با آقای قلعه نویی تماس بگیرید و با ایشان در این مورد صحبت کنید که من نیز با قلعه نویی تماس گرفتم و گفتم که فتح الله زاده نظرش این است که نکونام این فصل در استقلال بماند.
  آی اسپورت


 7. کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  ayeh$ (8th August 2014)

 8. #5


  محل سکونت
  رودسر
  نام واقعی
  عادل
  استاتوس
  3 10 10
  شغل و حرفه
  دانشجوی بازنشسته
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Brazil
  نوشته ها
  3,049
  تشکر
  7,484
  تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 67 تاپیک
  اینو ک میگم خودم سال گذشته تو رادیو جوان گوش کردم . علیپور به قلعه نوعی می گفت." شما یادتونه از دفتر کفاشیان با شما تماس گرفتیم . کفاشیان با شما صحبت کرد . منو نکونام هم بودیم . ما نکونامو راضی کردیم .
  آندو رو هم ما باهاش حرف زدیم . اما نتونستیم جباری رو نگه داریم . قبول نمی کرد بمونه استقلال
  . " توجیهش این بود ک اگه بازیکنای تیم ملی تو استقلال باشن . استقلال میشه مثل بایرن مونیخ و ایران هم مثل آلمان و تیم مبی موفق میشه .
  قلعه نوعی هم با پررویی می گفت . شما اصلا نباید تو کار فنی من دخالت می کردین . شما یادتونه ک توی فلان استخر به فتح الله زاده گفتی ک امسال قلعه نوعی رو فوتبالی زمین میزنن .
  اگه فوتبال ما سرو سامون داشت . ک خیلی قبل اینا امثال کفاشیان رو انداخته بودن بیرون
  همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

 9. کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  s A r A (8th August 2014)

 10. #6


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  sahar
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  Alireza Haghighi
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | NetherLand
  نوشته ها
  2,340
  تشکر
  7,608
  تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 11 تاپیک
  به کفاشیان چه ربطی داره؟؟؟؟؟

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا