سياسي:رحيمي بايد از برخي کارهايش دفاع کند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: سياسي:رحيمي بايد از برخي کارهايش دفاع کند

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: مديرعامل ما بايد از برخي حرکات خود دفاع کند.

حميدرضا سياسي ابتدادر پاسخ به سوالي که پس از بازي با فولاد چه احساسي داشتيد، گفت: به نظر من باخت مقابل فولاد بسيار نفرتانگيز و ناراحتکنندهاي بود و من از شما ميپرسم چطور بايد براي اين باخت ناراحت نباشم؟ باور کنيد اصلا حس و حال ندارم که بخواهم درباره هيچ چيز صحبت کنم.

به گزارش فارس، وي در پاسخ به سوالي که به نظر شما بايد چه کاري انجام داد که پرسپوليس به روزهاي خوبش برسد گفت: انشالله برنامه ويژهاي داريم که ديگر برخي مسائل از بين برود و مشکلات حل شود.

رئيس هيات مديره قرمزپوشان در پاسخ به سوال ديگري که برنامههاي ويژه شما چيست و ربطي به جلسه هيات مديره دارد يا خير گفت: من در نظر دارم جلسه فوقالعاده و اضطراري هيات مديره را برگزار کنم و به احتمال فراوان اين جلسه برگزار ميشود. انشالله همه چيز درست ميشود و اگر خدا بخواهد برنامهاي در نظر داريم تا راهکارهايي براي رفع اين مشکل پيدا کنيم.

سياسي در پاسخ به سوال ديگري که اين برنامه شما چيست؟ گفت: اجازه بدهيد برنامه را شروع کنيم و بعد درباره آن حرف بزنيم. بايد جلسه را تشکيل بدهيم و نظر سايرين را درباره مسائل مختلف جويا شويم و سپس آنها را اجرايي کنيم.

سياسي در پاسخ به سوال ديگري که آيا از عملکرد عليرضا رحيمي در اين شرايط راضي هستيد يا خير گفت: به هر شکل او در شرايط خاصي عمل کرده است و ما بايد در شرايط خوب قرار داشته باشيم. اينکه من بخواهم بگويم راضي هستم يا نيستم بايد اين را دانست که رحيمي در شرايط خاص حرکاتي انجام داده و بايد بيايد از حرکات خود دفاع کند تا انشالله ببينيم چه اتفاقي ميافتد.

وي در پايان در مورد ناراحتي هواداران نيز گفت: ما خودمان حال و روزمان از هواداران بدتر است، فقط به هواداران قول ميدهم هرچه سريعتر يکسري مشکلات را حل خواهيم کرد.

2. کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ahmad110 (8th August 2014)