محرمی: بارها با صادقیان صحبت کردم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: محرمی: بارها با صادقیان صحبت کردم

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

محرمی: بارها با صادقیان صحبت کردم

مجتبي محرمي ستاره سابق پرسپوليس و يکي از بهترين چپ پاي تاريخ فوتبال ايران از شرايط فني حاکم بر پرسپوليس انتقاد مي کند.

به گزارش "ورزش سه"، محرمي در پاسخ به سوال که چه نظري درباره بازي فولاد دارد مي گويد: چيزي که شما اسمش را مي گذاريد بازي واقعا بازي نبود. اصلا هيچي نبود؛ اينکه ما برويم 90دقيقه وسط زمين و منتظر بازي حريف باشيم اسمش فوتبال نيست تازه ما پرسپوليس هستيم، نه يک تيم درجه چندم. پرسپوليس بايد هميشه در حال حمله و ايجاد موقعيت هاي گلزني باشد.

محرم با اشاره به دوري پرسپوليس از فسلفه وجودي خودش ادامه ميدهد: پرسپوليس يک تيم تهاجمي است. در همه تاريخ تهاجمي ترين سبک فوتبال ايران متعلق به پرسپوليس بوده است و تماشاگران هم به اين دليل به ما پرسپوليس علاقمند شدند چون پرسپوليس تيم ايجاد موقعيت است. مثلا نگاه کنيد زمان ما چندبار بازيکن ها توپ برمي داشتند و به سمت دروازه حريف مي رفتند، چند بار من و سعيد نعيم آبادي از گوش ها توپ روي دروازه ها مي ريختيم، چندبار محسن عاشوري پاس تو در مي داد. اين چيزي است که در پرسپوليس امروز اصلا آن را نمي بينيم، تيم ما اصلا اهل حمله کردن نيست و دفاع هم که قربانش بروم ...

از اين مليپوش سابق فوتبال ايران درباره تفاوت بين دو تيم قرمز و آبي مي پرسيم که او چنين مي گويد: استقلال هر کاري که نمي کند حداقل فشار را مي آورد. ممکن است يک تيم در طول بازي خوش شانس باشد اما بايد فشار را بياوري که گل بزني. حالا در دقيقه يک، دقيقه 10، دقيقه 94 چه فرقي مي کند؟

اما سوال آخر ما درباره موضوع پيام صادقيان است بازيکني که حالا خيلي ها او را با مجتبي محرمي مقايسه مي کنند، محرمي مي گويد: من پارسال که در پرسپوليس بودم بارها و بارها با پيام صحبت کردم خيلي به او گفتم که حواسش به خودش باشد، خيلي به او گفتم که مراقبت کند و شر بازي درنياورد. البته او هم جوان است. داور يک سوت اشتباه زد و او کنترل خودش را از دست داد. متاسفانه در ورزشگاه ها هم فحاشي زياد است و بازيکن از ترس باخت ممکن است چنين کارهايي را انجام بدهد؛ اما خب به بازيکناني مثل پيام هميشه بايد يادآوري کرد و هميشه بايد به آنها گفت که من را ببينند و عبرت بگيرند. من خودم زماني که آنجا بودم بارها اين مسئله را به او متذکر شدم و گفتم که چقدر از بعضي از رفتارهاي قبلي ام پيشمانم.

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

2. کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Nahal (9th August 2014)