همه لاو ترکاندن های قلعه نویی برای پرسپولیس/ امیر به رنگ قرمز تند!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: همه لاو ترکاندن های قلعه نویی برای پرسپولیس/ امیر به رنگ قرمز تند!

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

همه لاو ترکاندن های قلعه نویی برای پرسپولیس/ امیر به رنگ قرمز تند!

پرسپولیسیها : همین بس که در تمجید از رمضانی، او را مثلا با فرهاد مجیدی یا آرش برهانی مقایسه نمیکند و پدیده اش را بازیکنی در مسیر پیام صادقیان برمی شمارد

امیر قلعه نویی جزو معدود شاهینی هایی بود که پرسپولیسی نشد، اما ظاهرا حتی سالها حضور در راس باشگاه رقیب هم نتوانسته میل به رنگ قرمز را در وجود سرمربی استقلال به طور کامل از بین ببرد.

امیر هنوز از هر فرصتی برای ابراز علاقه به پرسپولیسی ها سود میبرد و در این میان توجهی هم به حساسیت های معمول هواداران ندارد. در مورد او، همین بس که در تمجید از رمضانی، او را مثلا با فرهاد مجیدی یا آرش برهانی مقایسه نمیکند و پدیده اش را بازیکنی در مسیر پیام صادقیان برمی شمارد؛ ستاره پرسپولیس! این چند نقل قول را به عنوان مشتی نمونه خروار ببینید.

- يادش به خير قرار بود من از شاهين بروم پرسپوليس، اما پورحيدري سهدانگ از مغازه اش در خيابان شهيد بهشتي را فروخت تا مرا به استقلال ببرد. من هم به احترام منصورخان نتوانستم به استقلال نه بگويم در حاليکه به علي آقا هم ارادت خاصي داشتم، اما خب استقلالي ها پيشدستي کردند.

- پرسپولیس را تیم دوم خودم میدانم، چرا که بالغ بر 20 میلیون نفر و نیمی از ایرانیان طرفدار این تیم هستند.

- دایی یک وجهه بین المللی دارد. من دایی را قلبا دوست دارم ما باید کمک کنیم دایی رئیس AFC شود و او به کنفدراسیون فوتبال آسیا برود.

- بعد از انقلاب بازیکنی با تکنیک علی کریمی ندیده ام.

- علی پروین الگوی من است. مگر چند تا علي پروين در اين مملکت داريم که قدرش را نميدانيم؟ او واقعا بزرگ است و مردم دوستش دارند.

- به نظرم مهدویکیا پیش از آنکه یک بازیکن ملی نامیده شود یک بازیکن با اخلاق است. او روح بزرگی دارد و الگوی همه جوانان کشور محسوب میشود.

- بعد از استقلال طرفدار پرسپولیس هستم.

- پیام صادقیان بازیکن بسیار خوب و با اخلاقی است. به هر حال با روحیه این بازیکن بازی شده، پس ما باید رفتار اصلاحی داشته باشیم. زیدان هم در جام جهانی مرتکب یک چنین رفتاری شد اما باید بگویم که پیام یکی از فوتبالیست های بزرگ و آتیه دار فوتبال ما حساب میشود.

- رمضانی یک صادقیان جدید برای فوتبال ایران است.

GooDBYe CapTaiN

2. 4 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (10th August 2014), Moh3n-Hidden (10th August 2014), Rahim (10th August 2014), s A r A (10th August 2014)