ستایش سرمربی روبینکازان از آزمون

رینات بیلیاتدینف از عملکرد مهاجم جوان تیمش در لیگ روسیه ابراز رضایت کرد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، روبین کازان شب گذشته (شنبه) برابر ترک گرزونی به تساوی یک بر یک برسد تا پس از شکست چهار بر صفر در هفته نخست برابر اسپارتاک مسکو، اولین امتیاز خود در فصل جدید لیگ روسیه را به دست آورد.
سردار آزمون، مهاجم جوان ایرانی شب گذشته گل تساوی تیمش را در دقیقه 78 به ثمر رساند. این بازیکن میتوانست بازی خوبش را در وقتهای اضافه تکمیل کند و گل دوم تیمش را به ثمر برساند، اما ضربه او به دیرک دروازه اصابت کرد.
البته گل آزمون در این دیدار دویستمین گل خارج از خانه باشگاه روبین کازان بود.
رینات بیلیاتدینف، سرمربی روبین کازان از عملکرد مهاجم ایرانی تیمش راضی است. او از این که پای مهاجم جوان تیمش در هفته دوم لیگ روسیه به گل باز شد، ابراز رضایت کرد و گفت: این مهاجم جوان در هفتههای باقی مانده لیگ روسیه نیز گلزنی خواهد کرد.
بیلیاتدینف پس از تساوی یک بر یک روبین کازان برابر گروزنی درباره عملکرد سردار آزمون، گفت: از عملکرد آزمون در این دیدار کاملا راضی هستم، هر چند او میتوانست گل دوم را نیز به ثمر برساند. سردار نسبت به فصل گذشته پیشرفت بیشتری کرده و به خاطر همین است که من او را به عنوان مهاجم نخست خود انتخاب کردم. باشگاه کاملا به آزمون اعتماد دارد و مطمئن است که او میتواند در ادامه فصل نیز روند گلزنی خود را ادامه دهد.
سرمربی روبینکازان ادامه داد: ما برای موفقیت به گلهای آزمون نیاز داریم، اما فعلا هفته دوم لیگ است و نباید انتظار زیادی از ما داشت.