گارسيا: براي بنعطيه ضربالأجل تعيين نکردم

سرمربي جالوروسي با رد شايعاتي که پيرامون انتقال مدافع مراکشي تيمش به ليگ برتر وجود دارد، تاکيد کرد که اين بازيکن 27 ساله هنوز عضوي از قرمزپوشان پايتخت ايتاليا محسوب ميشود.

چند وقتي است که از گوشه و کنار خبرهايي مبني بر تلاش سه تيم ليگ برتري منچستريونايتد، منچسترسيتي و چلسي براي جذب بنعطيه در بازار نقل وانتقالات تابستاني امسال شنيده ميشود و اين موضوع سبب شده برخي از رسانهها از نارضايتي گارسيا از بلاتکليفي خود براي استفاده يا عدم استفاده از اين بازيکن مليپوش در بازيهاي پيش فصل خبر دهند.

به نقل از تسنيم، گارسيا اما پس از پيروزي 5 بر صفر تيمش در بازي تدارکاتي يکشنبه شب برابر التندورف اتريش اين موضوع را تکذيب کرد و گفت: تا جايي که من ميدانم، بنعطيه با رم 4 سال ديگر قرارداد دارد و اين تمام آن چيزي است که لازم ميبينم بگويم.

فصل گذشته گارسيا براي دانيله دروسي، هافبک ايتاليايي رم ضربالأجلي براي پيدا کردن يک تيم جديد يا اعلام تعهد خود به جالوروسي تعيين کرده بود اما او مدعي است که امسال چنين کاري را درباره بنعطيه انجام نداده است.

وي افزود: اين مقطع از بازار نقل و انتقالات هميشه دردسرساز بوده چون ما بايد تا ماه سپتامبر و بسته شدن بازار صبر کنيم. من با والتر ساباتيني (مديرورزشي باشگاه رم) صحبت کردهام تا از برنامههاي تيم مطلع شوم و زودتر بتوانم براي فصل جديد برنامهريزي کنم. اين کار قطعاً به نفع رم خواهد بود.

گارسيا سپس از رضايت خود از عملکرد مسئولان باشگاه در بازار نقل وانتقالات تابستاني گفت و تصريح کرد: من خواهان تشکيل تيمي بزرگتر براي فصل پيشرو شده بودم و اکنون آن را دارم. در تيم براي تصاحب پست در ترکيب اصلي رقابت شکل گرفته و از اين لحظه به بعد ما در مسير درستي قرار گرفتهايم.